Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Egypt Giftun Islands

Ubytování Egypt Giftun Islands


Egypt Giftun Islands jsou součástí oblíbeného turistického cíle v Egyptě, Hurghady. Tyto ostrovy se nacházejí ve Středozemním moři a lákají návštěvníky svými písečnými plážemi, křišťálově čistou vodou a úchvatnou podmořskou faunou a flórou.

Nabízející ideální příležitost k relaxaci a odpočinku, ostrovy Egypt Giftun jsou oblíbeným místem mezi milovníky vodních sportů, zejména potápění a šnorchlování. Podmořský svět kolem těchto ostrovů je nádherný, plný korálových útesů a různých druhů ryb, želv a dalšího mořského života. Existuje mnoho potápěčských center a školení, které umožňují turistům prozkoumávat tento fascinující podvodní svět.

Pokud se rozhodnete navštívit Egypt Giftun Islands, určitě nebudete mít problém najít vhodné ubytování. Hurghada je známá svou pohostinností a nabízí širokou škálu hotelů a letovisek pro každý rozpočet a preference. Od luxusních pětihvězdičkových resortů až po levnější ubytování, můžete si vybrat z mnoha možností.

Mezi nejpopulárnější hotely a letovisky na Hurghadském pobřeží patří "Steigenberger Al Dau Beach Hotel", "Siva Grand Beach Hotel", "Premier Le Reve Hotel & Spa" a "Hilton Hurghada Resort". Tyto hotely nabízejí luxusní ubytování, prvotřídní služby a širokou škálu aktivit pro zábavu a relaxaci. Mnoho z nich má také vlastní soukromé pláže, které vám umožní si užít klidného a relaxačního pobytu na Giftunských ostrovech.

Pokud hledáte něco cenově dostupnějšího, můžete se ubytovat v menších hotýlcích a penzionech v Hurghadě. Tato ubytování nabízí jednodušší prostory, ale přesto pohodlí a pohostinnost, kterou si získala Hurghada. Některá z těchto zařízení jsou "Three Corners Sunny Beach Resort", "The Grand Plaza Hotel" a "Golden Rose Hotel". Mnoho z nich se nachází poblíž hlavních turistických atrakcí a pláží ve městě.

Jídlo je další atrakcí v Egyptě a není výjimkou ani v oblasti Giftun Islands. Hurghada je známá svou bohatou nabídkou mezinárodní kuchyně, stejně jako tradičními egyptskými pokrmy. Můžete ochutnat čerstvé ryby a mořské plody, tradiční egyptské pokrmy jako falafel a kushari, a samozřejmě také neodolatelnou egyptskou kávu a oblíbené čajové dýmky.

Výlet na Egypt Giftun Island je skutečným dobrodružstvím a nabízí skvělý pobyt pro všechny turisty. Nejenže si budete moci užít krásnou přírodu a podmořský svět, ale také se skvěle ubytovat a vychutnat si místní kulturu a kuchyni. Hurghada a Giftun Islands jsou skutečným rájem pro dovolenou a ideálním místem pro relaxaci a odpočinek od každodenního života.


Počasí Egypt Giftun Islands


Egypt je slavnou turistickou destinací díky svému slunečnému počasí a teplému klimatu po většinu roku. Jednou z nejkrásnějších a nejpopulárnějších lokalit je Giftun Islands, které se nacházejí v Rudém moři.

Giftun Islands, často nazývané také "ostrovy ráje", jsou součástí chráněné námořní oblasti a jsou jedinečnou příležitostí pro milovníky přírody a dobrodružství. Hlavními ostrovy jsou Gifton Kebir a Gifton Soraya, které jsou známé svými nádhernými plážemi s bílým pískem a tyrkysovým mořem.

Klima na Giftun Islands je typické pro region Rudého moře, s horkými léty a mírnými zimami. Nejteplejší období je od června do srpna, kdy teploty dosahují průměrně 35 °C a více. V zimních měsících, od listopadu do ledna, teploměr klesá na příjemných 20-25 °C. Voda je vždy teplá a příjemná na koupání, s průměrnými teplotami kolem 25-30 °C po celý rok.

Giftun Islands jsou proslulé také svým fantastickým podvodním světem. Moře je bohaté na různé druhy korálních útesů, živočichů a barevných ryb. Potápěči zde budou mít nezapomenutelný zážitek při objevování fascinujícího mořského života. Je zde mnoho potápěčských center, která nabízí kurzy pro začátečníky i pokročilé potápěče.

Hlavní činností na Giftun Islands je relaxace na pláži. Návštěvníci si mohou užít slunečního záření na jemném písku a dovolit si osvěžující koupel v krásném moři. V oblasti jsou také organizovány různé vodní sporty, jako je windsurfing, vodní lyžování nebo jízda na banánu. Pro ty, kdo mají rádi dobrodružství, je k dispozici také plavba lodí okolo ostrovů.

Pokud se chystáte navštívit Giftun Islands, je dobré mít na paměti sezónu turistů. Nejrušnější období jsou zde obvykle zimní měsíce, kdy sem proudí turisté hledající útěk od chladného počasí ve svých zemích. Pokud preferujete klidnější dovolenou, může být léto pro vás vhodnější.

Egypt Giftun Islands je jednou z nejpůvabnějších a nejexkluzivnějších lokalit v Egyptě, které nabízejí slunečné počasí, teplé moře a nepopsatelné podmořské krajiny. Je vhodným místem pro každého, kdo hledá dovolenou plnou relaxace, dobrodružství a přírody. Pokud jste příznivcem sluníčka a rádi byste se ponořili do podmořského světa, Giftun Islands jsou pro vás ideální destinací.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Giftun Islands


1. Jak se dostat na Giftun Islands?

Nejlepší způsob, jak se dostat na Giftun Islands, je lodí nebo rychlým katamaránem z přístavu v Hurghadě. Existují také organizované lodní výlety, které zahrnují snorchlování, plavání a oběd na pláži.

2. Jaké aktivity jsou k dispozici na Giftun Islands?

Na Giftun Islands jsou k dispozici různé aktivity, jako je potápění, šnorchlování, plavání, lázně na slunci, vodní sporty, jako je windsurfing a kitesurfing, a procházky po korálových útesech.

3. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Giftun Islands?

Nejlepší doba na návštěvu Giftun Islands je od dubna do října, kdy je voda teplá a průhledná a přibývá více slunečných dní.

4. Jaký je vstup na Giftun Islands?

Vstup na Giftun Islands vyžaduje platbu vstupného. Tato poplatek se může lišit v závislosti na ročním období a místě, ale obvykle se pohybuje mezi 5 a 10 USD za osobu.

5. Jsou na Giftun Islands hotely?

Na Giftun Islands nejsou žádné hotely, ale existují možnosti ubytování v blízkosti přístavu Hurghada. Tam jsou k dispozici různé luxusní hotely, apartmány a penziony.

6. Jaká je teplota vody na Giftun Islands?

Teplota vody na Giftun Islands se pohybuje mezi 22 a 28 stupni Celsia po celý rok. Nejteplejší vody jsou v dubnu až říjnu.

7. Co si vzít s sebou na Giftun Islands?

Je vhodné vzít si koupací šaty, plavky, ručník a sluneční brýle. Dále je vhodné si vzít opalovací krém s vysokým faktorem ochrany, lehké oblečení a obuv na pobyt na pláži a hydratační nápoje.

8. Kde se dá najíst na Giftun Islands?

Na Giftun Islands jsou k dispozici stánky s občerstvením a obchody s potravinami. Většina lodních výletů také zahrnuje oběd na pláži.


Dovolená Egypt Giftun Islands


Egypt Giftun Islands jsou malebné ostrovy ležící v Rudém moři, které jsou jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v Egyptě. Tyto ostrovy jsou známé pro svou nádhernou přírodu, křišťálově čistou vodu a bohatý podvodní svět, který přitahuje milovníky potápění a šnorchlování z celého světa.

Giftun Islands se nacházejí asi 45 minut lodí od města Hurghada, jednoho z největších turistických center v Egyptě. Tyto ostrovy jsou součástí národního parku Giftun, který byl vyhlášen vládou s cílem ochrany přírody a živočichů, které se zde nacházejí.

Turisté, kteří navštíví ostrovy Giftun, mají možnost objevit krásy jejich pláží a vychutnat si slunce a teplou vodu Rudého moře. Bílý písek, palmové stromy a tyrkysová voda vytvářejí ideální ráj pro relaxaci a odpočinek. Můžete si tu lehnout na pláži, číst si knihu, opalovat se nebo si užívat vodních sportů jako je windsurfing, vodní lyže nebo jízdu na vodním skútru.

Pro ty, kteří se zajímají o potápění nebo šnorchlování, jsou Giftun Islands rájem. Voda v okolí ostrovů je průzračná a podvodní svět je bohatý na různé druhy korálů, ryb a dalších mořských živočichů. Můžete objevovat útesy, přehlížet žraloky, korálové zahrady a dokonce i staré vraky místních lodí. Giftun Islands jsou také známé svými rozsáhlými korálovými útesy, které jsou jedinečné svou krásou a diverzitou.

Další možností, jak prozkoumat Giftun Islands, je organizovat lodní výlet. Na lodi si můžete vychutnat panoramatický výhled na ostrovy a okolí, a zároveň se zastavit na různých místech a prozkoumat je. Během výletu se často nabízí možnost grilování čerstvých ryb přímo na palubě lodě, což je zážitek sám o sobě.

Giftun Islands jsou také domovem mnoha druhů místních ptáků, které činí tyto ostrovy skvělým místem pro milovníky přírody a ornitology. Pokud máte rádi pozorování ptáků, můžete se vydat na procházku přírodou a spatřit různé druhy dravců, mírové ptáky a mnoho dalšího.

Pokud se chystáte na dovolenou v Egyptě, Giftun Islands by měly být na seznamu míst, které musíte navštívit. Tato malebná a nedotčená místa nabízejí nezapomenutelné zážitky pro všechny, kteří hledají klid, krásu přírody a dobrodružství v podmořském světě.


Letenka Egypt Giftun Islands


Egypt Giftun Islands jsou jednou z nejkrásnějších přírodních lokalit v Egyptě. Tato souostroví se nachází v Rudém moři, nedaleko od Hurghady, a přitahují turisty z celého světa svými úchvatnými plážemi, průzračnou vodou a bohatým podmořským životem.

Ať už jste milovníkem slunění na pláži, potápění nebo šnorchlování, Giftun Islands mají pro každého něco. Bílé písčité pláže jsou ideální pro odpočinek a relaxaci. Voda je zde teplá a průzračná, a tak budete mít možnost pozorovat pestrou paletu korálových útesů a různorodé mořské živočichy.

Pro potápěče je Giftun Islands rájem na zemi. Pod hladinou moře se skrývají nádherné korálové zahrady, které domovem mnoha druhů ryb, mořských želv a delfínů. Jednou z nejoblíbenějších potápěčských lokalit je Shaab El Erg, známé také jako Dolphin House, kde máte velkou šanci potkat delfíny v jejich přirozeném prostředí.

Šnorchlování je další oblíbenou aktivitou na Giftun Islands. Stačí si vzít šnorchl a potápěčské brýle a vyrazit do vody. Okouzlí vás živé korálové útesy a jejich obyvatelé, jako jsou pestré ryby, měkkýší houby a mořské želvy. Budete se cítit jako ve filmu ze slavného dokumentaristy Jacquese Cousteaua.

Pro ty, kteří preferují aktivní odpočinek, se zde nabízí také možnost windsurfingu a jízdy na vodním skútru. Takže si můžete užít vzrušující jízdu po mořských vlnách a přitom se ochladit ve vodě.

Abyste mohli Giftun Islands navštívit, musíte si zakoupit letenku do Hurghady. Hurghada je oblíbeným turistickým letoviskem v Egyptě a je snadné zde nalézt ubytování ve formě hotelů různých cenových kategorií.

Giftun Islands jsou skutečným pokladem Rudého moře a stojí za to si je přidat na seznam míst, která je třeba navštívit v Egyptě. Průzračná voda, korálové útesy a neuvěřitelné podmořské tajemství vás okouzlí a zanechají nezapomenutelné zážitky.


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách