Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Kuvajt Al Kout Mall Ice Rink

Nejčastější dotazy a odpovědi Kuvajt Al Kout Mall Ice Rink


1. Jaké jsou otevírací hodiny ledového hokejového hřiště v obchodním centru Al Kout Mall v Kuvajtu?
- Ledové hokejové hřiště v obchodním centru Al Kout Mall v Kuvajtu je otevřené od 10:00 do 22:00 hodin.

2. Kde se nachází ledové hokejové hřiště v obchodním centru Al Kout Mall v Kuvajtu?
- Ledové hokejové hřiště se nachází v Al Kout Mall v městě Fahaheel v Kuvajtu. Adresa je: Al Kout Mall, Fahaheel, Kuvajt.

3. Jaké jsou ceny vstupného na ledové hokejové hřiště v obchodním centru Al Kout Mall v Kuvajtu?
- Ceny vstupného na ledové hokejové hřiště se mohou lišit. Doporučuje se kontaktovat přímo Al Kout Mall pro aktuální ceny.

4. Je třeba si na ledové hokejové hřiště v obchodním centru Al Kout Mall v Kuvajtu rezervovat místo?
- Rezervace místa na ledové hokejové hřiště v Al Kout Mall v Kuvajtu je doporučená, zejména během víkendů a večerních hodin. Lze ji provést prostřednictvím webových stránek Al Kout Mall nebo přímo na recepci hřiště.

5. Poskytují veřejné bruslení na ledovém hokejovém hřišti v obchodním centru Al Kout Mall v Kuvajtu?
- Ano, veřejné bruslení je možné na ledovém hokejovém hřišti v Al Kout Mall v Kuvajtu. Určité časy jsou vyhrazeny pro veřejnost, která si může zapůjčit brusle a využít hřiště.

6. Mám-li své brusle, mohu je použít na ledovém hokejovém hřišti v obchodním centru Al Kout Mall v Kuvajtu?
- Ano, je povoleno použití vlastních bruslí na ledovém hokejovém hřišti v Al Kout Mall v Kuvajtu. Můžete si také zapůjčit brusle na místě, pokud je nemáte.

7. Je povoleno hrát hokej nebo provádět jiné sportovní aktivity na ledovém hokejovém hřišti v obchodním centru Al Kout Mall v Kuvajtu?
- Ano, je povoleno hrát hokej a provádět jiné sportovní aktivity na ledovém hokejovém hřišti v Al Kout Mall v Kuvajtu. Je však nutné se předem dohodnout s provozovatelem hřiště a v souladu s bezpečnostními pravidly.


Dovolená Kuvajt Al Kout Mall Ice Rink


Na jihu Perského zálivu leží Kuvajt - malá země, která může být pro mnohé turisty překvapením. Existují zde nádherné pláže, bohatá historie a kultura, a co je nejlepší, moderní zábava. Pokud hledáte něco, co vás zahřeje, udrží formu a přitom zábavné, měli byste navštívit největší nákupní centrum v zemi - Al Kout Mall. A proč? Mají tam ledovou plochu, na které se můžete klouzat!

Ice Rink v Al Kout Mall je první a jedinou veřejnou ledovou plochou v Kuvajtu, která nabízí příležitost pro návštěvníky, aby strávili den na kluzišti. Plocha o rozloze 750 metrů čtverečních je dostatečně velká pro 100 lidí, kteří se mohou najednou vracet na led.

Klidnou atmosféru na kluzišti zajišťuje hudba, která se line z reproduktorů. Když jste unaveni po dlouhé jízdě, můžete se posadit na lavičky, které jsou kolem kluziště a sledovat ostatní.

Pokud se chystáte navštívit Ice Rink v Al Kout Mall, budete potřebovat několik věcí: ponožky a rukavice jsou povinné, abyste se ochránili před zimou na ledě. Pokud si ani jednu z těchto věcí nevezmete, můžete si je zakoupit na místě.

Cenově je vstup na kluziště velmi dostupný, stojí pouhých šest Kuvajtských dinárů. Otevřeno je od neděle do středy v době odpolední až do pozdního večera, zatímco od čtvrtka do soboty je v provozu celý den.

Mimo to, že můžete strávit den na kluzišti, můžete si také užít nákupní zážitek v největším nákupním centru v Kuvajtu, který se nachází hned vedle Ice Rink. Po nákupu je zde mnoho restaurací a kaváren, kde si můžete odpočinout a posilnit se.

To, co dělá Kuvajt a Al Kout Mall tak skvělými, je okouzlující kombinace kultury, historie a moderního způsobu života. Ice Rink je jedním z mnoha příkladů, jak se tato země snaží být nejen exotickou destinací, ale také sofistikovaným turistickým cílem. Pokud se rozhodnete navštívit Kuvajt, rozhodně nevynechejte návštěvu kluziště v Al Kout Mall - určitě si to užijete!


Letenka Kuvajt Al Kout Mall Ice Rink


Kuvajt, přístavní země ležící na východním pobřeží Arabského zálivu, je známý svým bohatstvím a moderní architekturou. Mezi jednu z nejnavštěvovanějších atrakcí v Kuvajtu patří obchodní centrum Al Kout Mall. A co je na tomto nákupním centru výjimečné? Jeho vnitřní prostor zahrnuje kluziště!

Al Kout Mall Ice Rink se nachází ve čtvrti Fahaheel a je jediné kluziště svého druhu v Kuvajtu. Tato přívětivá atrakce vytváří chladné prostředí v kontrastu s horkými desertními teplotami, které jsou charakteristické pro zemi. Lidé mají tu možnost si zalyžovat nebo se naučit bruslit, aniž by museli opustit Kuvajt.

Kluziště o rozloze 1260 m² je vysoce kvalitní a skvěle vybavené. Nabízí moderní a bezpečné prostředí pro návštěvníky různých věkových skupin a úrovní dovedností. Pro ty, kteří umí bruslit, je to skvělé místo k relaxaci a zábavě, zatímco pro začátečníky poskytuje nejen možnost naučit se bruslit, ale také získávají důvěru při pohybu na ledu.

Pokud se rozhodnete navštívit Kuvajt během letních měsíců, kdy teplota může dosahovat až 50 °C, kluziště Al Kout Mall je skvělým místem k úniku od horka a relaxaci. Můžete si udělat odpolední výlet do obchodního centra, strávit čas nakupováním v různých buticích a poté se ochladit na kluzišti, kde si můžete užít ledovou zábavu.

Kluziště Al Kout Mall také pořádá různé úvodní hodiny bruslení pro děti i dospělé, takže pokud nemáte žádné zkušenosti s bruslením, nemusíte se bát. Zkušení instruktoři vás provedou základními technikami a pomohou vám získat stabilitu a jistotu na ledu.

Další výhodou tohoto kluziště je jeho rozmanitá nabídka. Pokud nejste fanouškem bruslení, můžete si pronajmout lyže a lyžovat po speciálně upraveném lyžařském svahu. Pro ty, kteří se chtějí jenom bavit, je k dispozici hřiště na puky, kde si můžete zahrát oblíbený týmový sport na ledu. Bez ohledu na vaše oblíbené zimní aktivity, kluziště Al Kout Mall vám je nabídne.

Kluziště Kuvajt Al Kout Mall Ice Rink je výjimečnou turistickou atrakcí v zemi, která přináší svěží vzduch a zimu do horkého prostředí Kuvajtu. Zažijte jedinečnou kombinaci zimních aktivit a moderního nákupního centra při návštěvě této fascinující atrakce v Kuvajtu. Ať již jste zkušení bruslaři nebo začátečníci, kluziště Al Kout Mall je mi místem, které byste si neměli nechat ujít.


Ubytování Kuvajt Al Kout Mall Ice Rink


Kuvajt Al Kout Mall Ice Rink je jedním z nejpopulárnějších míst pro ubytování v Kuvajtu. Tato moderní aréna nabízí luxusní ubytování pro návštěvníky, kteří se chtějí blíže seznámit se zimními sporty.

Kuvajt Al Kout Mall Ice Rink se nachází v blízkosti Kuvajtského korálového pobřeží a je součástí většího nákupního a zábavního centra Al Kout Mall. Toto místo je skvělým cílem jak pro místní obyvatele, tak pro turisty, kteří navštěvují Kuvajt.

Aréna nabízí širokou škálu ubytování pro různé typy hostů. K dispozici jsou pokoje od jednoho lůžka až po prostorné apartmány, které umožňují ubytování větších skupin. Všechny pokoje jsou vkusně zařízené a nabízejí moderní vybavení pro pohodlný pobyt hostů. Klimatizace, kabelová televize, minibar a rychlý bezdrátový internet jsou standardem ve všech pokojích.

Jednou z hlavních atrakcí Kuvajt Al Kout Mall Ice Rink je samozřejmě samotná kluziště. Toto kluziště je jedním z největších v celém Kuvajtu a je vybavené nejmodernějšími technologiemi. Hosté si mohou půjčit brusle a klouzat po ledu nebo se účastnit veřejných kluzišťových dnů. Pokud nevíte, jak klouzat, je tu také možnost domluvit si soukromou hodinu s profesionálním instruktorem. Kluziště je otevřené pro všechny věkové kategorie a je ideálním místem pro rodinné výlety nebo romantickou zábavu ve dvojici.

Kromě kluziště nabízí Kuvajt Al Kout Mall Ice Rink také další vybavení pro zábavu hostů. K dispozici je multifunkční sál pro konání kulturních a společenských akcí, restaurace s panoramatickým výhledem na kluziště a stylový lobby bar, kde si hosté mohou vychutnat osvěžující nápoje a koktejly.

Celkově vzato, ubytování v Kuvajt Al Kout Mall Ice Rink nabízí skvělý zážitek pro všechny milovníky zimních sportů. Bez ohledu na to, zda jste nadšený klouzač nebo jen hledáte jedinečnou zábavu, tato aréna je ideálním místem pro relaxaci, zábavu a pobyt v Kuvajtu.


Počasí Kuvajt Al Kout Mall Ice Rink


Kuvajt Al Kout Mall Ice Rink je jedním z nejlepších míst k bruslení na ledě v Kuvajtu. Toto místo si získalo popularitu mezi návštěvníky kvůli svému výjimečnému počasí.

Kuvajt Al Kout Mall Ice Rink se nachází uvnitř obchodního centra Kout Mall. Toto centrum je jedním z největších v Kuvajtu a není divu, že zde najdeme i jedno z nejpopulárnějších míst pro bruslení na ledě. Ledová plocha má rozměry 40x20 metrů, což umožňuje bruslařům nádhernou jízdu na ledu.

Počasí v Kuvajtu je silně ovlivněno jeho polohou na Arábnském poloostrově. Kuvajt se nachází v suché a horké oblasti, takže v létě se teplota může vyšplhat až na 50°C. Protože ledová plocha v Kuvajt Al Kout Mall Ice Rink je krytá a klimatizovaná, můžeme si užít ledovou plochu po celý rok bez ohledu na exteriérové podmínky.

V období zimy se teploty v Kuvajtu pohybují mezi 10 a 25°C. I když proudí studené větry, běžně není dostatečně chladno na zamrzání hlubších vodních ploch. To by vedlo k tomu, že by se led na nich nedokázal udržet dostatečně dlouho, aby se na nich dalo bruslit.

Protože Kuvajt Al Kout Mall Ice Rink má krytou ledovou plochu s klimatizací, nemusíme se bát, že by nám k bruslení na ledě chybělo dobře regulované prostředí.

Většina návštěvníků tohoto místa přijíždí v odpoledních a večerních hodinách. Pokud máte rádi romantickou atmosféru, navštivte toto místo během večerních hodin, kdy bude může být méně lidí a stropové osvětlení bude vytvářet romantickou atmosféru.

V Antarktidě a Grónsku se dá bruslit na skutečných ledových plochách, ale díky Kuvajt Al Kout Mall Ice Rink si můžeme užít bruslení na ledě i v horkých klimatických podmínkách bez nutnosti cestovat daleko.

Celkově lze říci, že Kuvajt Al Kout Mall Ice Rink je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí užít bruslení na ledě v nádherném prostředí bez ohledu na to, jaké je počasí venku. Navštivte toto místo a zažijte nezapomenutelný okamžik na ledě!


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách