Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Gambie Fajara Golf Course

Dovolená Gambie Fajara Golf Course


Pokud jste zarytým golfistou a zároveň milujete exotiku a dobrodružství, mohla by pro vás být zajímavou volbou dovolená na Gambii v okolí hlavního města Banjul. A to zejména díky Fajara Golf Course, jedinému golfovém hřišti v celé zemi, ležícímu pouhých 20 minut jízdy od letiště.

Fajara Golf Course se rozkládá na ploše necelých 60 hektarů uprostřed tropických lesů a mangrovových bažin a skládá se z 18 jamek, z nichž některé nabízejí nádherné výhledy na pobřeží Atlantského oceánu. Hřiště prošlo nedávno rozsáhlou rekonstrukcí a dnes se může pochlubit moderními fairwayi, novými nástrahami a hladkými greenty, které vzorně odpovídají mezinárodním standardům.

Nicméně golf na Gambii není jen o samotném hraní. Vzhledem k tomu, že země není zdaleka tak masovou turistickou destinací, jako jsou například Kanárské ostrovy nebo Tunisko, máte zde možnost poznat místní zvyky, kulturu a způsob života a okusit exotická jídla a nápoje. Fajara Golf Course je také součástí místní rezidenční oblasti, kde můžete navštívit restaurace, kavárny a obchody s místními suvenýry.

K dispozici jsou také různé možnosti ubytování – od luxusních hotelů a resortů až po menší penziony a apartmány. Některé z nich se nacházejí přímo v blízkosti hřiště, takže si můžete vychutnat ranní golf a potom se jen tak procházet okolím a objevovat krásy Gambie.

Za zmínku stojí, že Gambie je také ideálním místem pro pozorování divoké přírody a zvířat. V bezprostřední blízkosti Fajara Golf Course se nachází například ptákářská rezervace Tanji, kde můžete zahlédnout řadu ohrožených druhů ptáků a získat tak nezapomenutelný zážitek.

Pokud tedy hledáte dovolenou kombinující golf, exotiku a dobrodružství, nepřehlížejte možnost navštívit Gambii a zahrát si na Fajara Golf Course. Tato země sice není na seznamu nejoblíbenějších turistických destinací, ale právě proto vám může nabídnout zážitky a zážitky, které nikdy nezapomenete.


Letenka Gambie Fajara Golf Course


Pokud jste fanoušky golfu a zároveň toužíte po exotických destinacích, pak je pro vás letenka do Gambie a návštěva Fajara Golf Course tou správnou volbou. Tento skvělý golfový resort se nachází v západoafrické zemi Gambie a nabízí nejen krásné golfové hřiště, ale také jedinečné prostředí a atmosféru.

Fajara Golf Course je považováno za nejstarší golfový resort v Gambii a je situováno v blízkosti paláce obránce Gambie v Banjulu. Je oblíbenou volbou golfových nadšenců nejen pro své nádherné fairwaye a zelené, ale také pro svou úžasnou přístupnost. Toto hřiště je otevřené pro veřejnost a takže i vy si můžete vychutnat toto jedinečné golfování.

Fajara Golf Course je par 69 hřiště o délce 5 858 metrů, které nabízí různé výzvy pro golfovou komunitu. Tento kousek ráje nabízí perfektní kombinaci otevřených fairwayů, vodních překážek a bunkrů, které si vyžádají preciznost, strategii a dobrou hru. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo profesionál, Fajara Golf Course vám jistě poskytne nezapomenutelné zážitky.

Jednou z nejvíce fascinujících věcí na Gambii je krásné počasí téměř po celý rok. Tento tropický ráj nabízí slunečné dny a teploty přesahující 30 stupňů Celsia. To umožňuje golfovým nadšencům hrát po většinu roku, což je něco, co nesmíte poznat.

Kromě golfování nabízí Gambie také bohatou kulturu a historii. Po náročném dni na hřišti si můžete prohlédnout mnoho památek, mezi které patří například Obraná pevnost Kunta Kinteho, která je památkou UNESCO. Můžete také navštívit tradiční vesnice, ochutnat místní kuchyni nebo si vychutnat krásné pláže Atlantického oceánu.

Pokud chcete zažít jedinečnou kombinaci golfu a exotiky, pak je Gambie a Fajara Golf Course správnou volbou. Letenka do Gambie vás zavede do jedinečného prostředí, kde můžete si vychutnat krásné dny na golfovém hřišti, prozkoumat bohatou kulturu a relaxovat na plážích. Ať už jste profesionální golfista nebo nadšenec, Fajara Golf Course vám nabídne nepřeberné množství zábavy a nezapomenutelných zážitků. Nečekejte a vydejte se na cestu do Gambie!


Ubytování Gambie Fajara Golf Course


Pokud hledáte luxusní ubytování v Gambii, Fajara Golf Course může být skvělou volbou. Tento velkolepý resort se nachází v blízkosti hlavního města Gambie, Banjulu, a nabízí fantastické zázemí pro hosty, kteří hledají relaxaci, klid a soukromí.

Fajara Golf Course nabízí několik možností ubytování. Například pokud hledáte maximální pohodlí, můžete si vybrat ze 120 luxusních apartmánů a bungalowů, které nabízejí veškeré moderní vybavení a komfort. Tyto ubytovací jednotky jsou umístěny přímo v rozlehlém zeleném prostoru, a tak se mohou hosté těšit na soukromí a klid. Všechny apartmány mají moderní interiér a balkony s výhledem na golfové hřiště nebo na Atlantský oceán.

Pro hosty, kteří chtějí ještě větší luxus, je tu možnost ubytování v penthouse apartmánech s terasou a spektakulárním výhledem na celek resortu. Tyto pokoje jsou vybaveny všemi moderními prvky a samozřejmě jsou připraveny na vaši maximální pohodu.

Pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou s rodinou, jsou k dispozici rodinné apartmány, které umožňují ubytování až 4 osob. Tyto pokoje jsou velmi prostorné a nabízejí veškeré vybavení pro rodiny s dětmi.

Celý resort Fajara Golf Course je vybaven velkým bazénem, fitness centrem, saunou, golfovým hřištěm a velkými zahradami, kde si hosté mohou odpočinout. Na místě se také nachází několik restaurací, kde hosté mohou ochutnat místní i mezinárodní kuchyni.

Zkrátka, ubytování v Fajara Golf Course je skvělým místem pro tuto jedinečnou dovolenou v Gambii, jež nabízí nadstandardní služby a možnosti komfortního pohostitjování. Pokoje jsou vybaveny tak, aby co nejvíce vyhověly požadavkům návštěvníků. Okolí je jako stvořené pro k relaxaci a oživení. Pokud se chystáte do Gambia, tak přemýšlejte o této destinaci či o Fajara Golf Resorte.


Nejčastější dotazy a odpovědi Gambie Fajara Golf Course


Dotazy a odpovědi týkající se Gambie Fajara Golfového hřiště:

1. Jak se dostanu na Gambie Fajara Golf Course?
- Gambie Fajara Golf Course se nachází v blízkosti hlavního města Banjul. Můžete se tam dostat autem, taxíkem nebo veřejnou dopravou.

2. Existuje nějaký vstupní poplatek na Golfové hřiště Fajara Gambie?
- Ano, na Golfovém hřišti Fajara Gambie je vyžadován vstupní poplatek. Běžné ceny vstupného se mohou lišit v závislosti na denní době a týdnu.

3. Kolik jamkové hřiště Gambie Fajara Golf Course má?
- Fajara Golf Course v Gambii má 18 jamkových hřišť.

4. Má Gambie Fajara Golf Course golfové vybavení k pronájmu?
- Ano, Fajara Golf Course nabízí pronájem golfových holek, vozíků a dalšího vybavení.

5. Jsou na hřišti Gambie Fajara Golf Course golfové lekce k dispozici?
- Ano, Gambie Fajara Golf Course nabízí golfové lekce pro všechny úrovně hráčů. Je však lepší si lekci předem rezervovat.

6. Mám být registrován, abych hrál na Gambie Fajara Golf Course?
- Ano, pro hraní na Gambie Fajara Golf Course je vyžadována registrace. Registraci lze provést přímo na hřišti.

7. Jaké jsou otvírací hodiny Gambie Fajara Golf Course?
- Gambie Fajara Golf Course je otevřeno každý den od rána do večera. Geninální údaje o otvíracích hodinách jsou k dispozici na webových stránkách hřiště.

8. Existují na hřišti Gambie Fajara Golf Course restaurace nebo kavárny?
- Ano, na hřišti Gambie Fajara Golf Course se nachází restaurace a kavárna, kde si můžete odpočinout a posedět po hře.

Tyto odpovědi jsou založené na všeobecných informacích a mohou se lišit v závislosti na aktuálních podmínkách na Gambie Fajara Golf Course. Doporučuje se před návštěvou kontaktovat přímo hřiště pro aktuální informace a rezervace.


Počasí Gambie Fajara Golf Course


Gambie je země, která se nachází na západním pobřeží Afriky. Její klima je tropické, s dlouhým obdobím sucha a horkými letními měsíci. Město Fajara je populární turistickou oblastí kvůli svému golfovém hřišti, což v něm činí počasí důležitým faktorem pro návštěvníky.

Ve Fajare Golf Course jsou léta horká a suchá, s průměrnou teplotou kolem 35 stupňů Celsia. V zimních měsících teploty klesají na přibližně 20 stupňů Celsia. Srážky jsou na tomto místě nejvyšší během července a srpna, ale i tak nejsou tak vysoké jako v jiných částech Gambie. To znamená, že návštěvníci mohou přijít s minimem deštníků.

V noci může být ve Fajare Golf Course chladno, takže je vhodné si vzít něco teplého k oblečení. Nicméně, během dne je k dispozici spousta slunečního svitu a teplo je téměř neodolatelné. Podívat se tedy na slunce oblíbenou destinaci golf Ressortu jistě stojí za to.

Pokud hledáte ideální čas k návštěvě Fajare Golf Course, nejlepší období je od listopadu do května, kdy teploty nejsou takové vysoké jako v létě a srážky jsou o něco nižší. Nicméně, pokud chcete získat hlouběji slevy (zvláště na ubytování a green fees), mějte se na pozoru během období nízké sezóny, kdy ceny jsou mnohem nižší než během vrcholu sezóny.

Celkově vzato, počasí ve Fajare Golf Course Gambií lze charakterizovat jako horké a slunečné, s minimem srážek a potřebou něčeho teplého k oblečení v noci. Pokud cestujete do této oblasti, ujistěte se, že pečlivě rozvrhnete svůj čas, abyste využili co nejvíce slunečného počasí a snížili náklady na ubytování a další cestovní výdaje.


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách