Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Ekvádor Isabela Island

Letenka Ekvádor Isabela Island


Letenka do Ekvádoru na Isabela Island - jedno z nejkrásnějších a unikátních míst na Zemi - je nezbytná, pokud hledáte dobrodružství a krásy divočiny. Tato největší ostrov Galapág se nachází v Tichomoří a je součástí ekvádorského archipelagu Galapág. Letenka do Ekvádoru na Isabela Island bude pro vás bránou k objevování fascinující zvířecí a rostlinné říše, která se zde vyskytuje.

Isabela Island je také největším ostrovem v Galapágu a je domovem několika druhů endemických zvířat. Známým z nich jsou například kriticky ohrožená želva Galapážská, zvláštní druh želvy, která může dosáhnout až 400 kilogramů. Kromě toho se zde nacházejí také další ptáci, jako je modrý nočník Galapážský. Isabela Islandem prochází také rovník, což ho činí zvláštním přístupem k geografickému a klimatickému odlišení.

Doprava na Isabela Island je možná především letadlem. Místní přístup se dá zlepšit pouze během sezóny, kdy se tu užší přístavní kanál postupně zvětšuje a objem vody, takže přístavy přijímají více lodi. Přestože se to může zdát jako omezující faktor, doprava letadlem je o to atraktivnější. Na Isabela-Ondřejov se setkáte s místními obyvateli, kteří budou mít pro vás velké pochopení a pomohou vám s orientací v této krásné oblasti.

Jednou z věcí, kterou byste si neměli nechat ujít, je vyjetí na sopku. Tahle procházka vám umožní pohled do vnitřku sopky, kde se nachází živočišná říše a rostlinný svět. Dále se zde můžete vydat po stopách námořníků, nebo si zajít na pláže, aby jste si odpočinuli a viděli nádherný panoramatický výhled na oceán.

V této oblasti najdete velké množství vybavení pro vodní sporty, jako je potápění a další vodní aktivity. Tato oblast je považována za jeden z nejlepších míst na světě k potápění, díky obrovské velkosti soustavy ostrovů a odlišnému výskytu zvířat a rostlin. Je zde také mnoho možností pro dobré jídlo a nákupy produktů.

Závěrem můžeme říci, že Isabela Island stojí za to navštívit, nezáleží na tom, zda jste milovníkem zvířat, geologu, nebo pouhými dobrodruhy. Letenka do Ekvádoru na Isabela Island bude přínosem pro vaše dobrodružství a okoření vaši cestu o silné zážitky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Ekvádor Isabela Island


1. Jak se dostanu na Isabela Island?
- Isabela Island lze dosáhnout pouze lodí z města Puerto Ayora na Santa Cruz Island. Existuje několik společností, které nabízejí lodní přepravu.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity na Isabela Island?
- Mezi nejlepší aktivity na Isabela Island patří návštěva Galapagos National Park a Charles Darwin Research Station, potápění, šnorchlování, procházky po ostrově a pozorování zvířat.

3. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Isabela Island?
- Nejlepší doba na návštěvu Isabela Island je mezi zářím a listopadem, kdy je nejvyšší sezóna pro pozorování zvířat.

4. Jaká je průměrná teplota na Isabela Island?
- Průměrná teplota na Isabela Island je okolo 26°C a voda je většinou kolem 21°C.

5. Musím mít nějaké speciální oblečení pro návštěvu Isabela Island?
- Doporučuje se pohodlné oblečení a boty pro procházky. Požaduje se také, aby turisté měli s sebou ochranné sluneční brýle, klobouk a opalovací krém s vysokým faktorem SPF.

6. Jaká zvířata lze vidět na Isabela Island?
- Na ostrově žijí některá unikátní zvířata, jako jsou obří želvy, mořští leguáni, terezijské kolibříky a plameňáky.

7. Můžu si pronajmout auto na Isabela Island?
- Ne, na Isabela Island není možné si pronajmout auto. Většina lidí se přemísťuje pěšky, na kole nebo lodí.


Počasí Ekvádor Isabela Island


Isabela Island, nacházející se na západě Ekvádoru, je známá svým krásným počasím a neopakovatelnou přírodou, která se promítá do unikátního ekosystému. Toto místo je domovem řady druhů zvířat a rostlin a také díky tomu je oblíbeným cílem turistů z celého světa.

Klimatické podmínky na Isabela Island jsou velmi příjemné. Tento ostrov má téměř celoročně slunečné počasí a vysoké teploty, které se drží kolem 26°C. V noci se teploty sníží na příjemných 20°C, což je ideální pro noční procházky pod hvězdnou oblohou.

Nejteplejším obdobím je období od ledna do dubna a od června do září, kdy se teploty mohou vyšplhat až k 30°C. V tomto období je větší pravděpodobnost srážek a občas se mohou objevit bouřky. Nicméně délka těchto srážek je většinou velmi krátká a slunce se rychle vrátí zpět.

Nejchladnějším obdobím na ostrově Isabela je období od května do června a pak opět od října do prosince, kdy se teploty drží kolem 22°C. Toto období se vyznačuje mírnějším počasím a menší pravděpodobností srážek.

Celkově je počasí na Isabela Island velmi příjemné a vhodné pro turisty, kteří tu hledají pocit dovolené na pláži. Na ostrově najdete nádherné pláže s jemným pískem a průzračným mořem, které jsou ideální pro koupání, potápění nebo jen lenošení na slunci.

Pokud se rozhodnete navštívit Isabela Island, nezapomeňte si s sebou vzít sluneční brýle, opalovací krém a lehké oblečení. Tak si můžete vychutnat posledním místem, které zůstává do značné míry nedotčené člověkem, a zároveň si užít krásné slunečné počasí.


Ubytování Ekvádor Isabela Island


Isabela Island je jedním z největších a nejkrásnějších ostrovů Ekvádoru. Nachází se v Galapágách, které jsou známé svou jedinečnou biodiverzitou a neuvěřitelně krásnými přírodními scenériemi. Tato přírodní síla láká návštěvníky z celého světa, kteří touží po dobrodružství a poznávání nových míst.

Být na Isabele je jako být v ráji pro všechny přírodovědce, milovníky zvířat a dobrodruhy. Ostrov je domovem mnoha ohrožených druhů jako jsou mořští leguáni, želvy, morské lvi a největší drůbež v Galapágách – kormoráni. Ubytování na tomto ostrově nabízí nejlepší zážitek z pobytu, protože umožňuje návštěvníkům přístup do srdce této přírodní oázy.

Na Isabele naleznete různé možnosti ubytování, které odpovídají různým rozpočtům a preference. Můžete si vybrat mezi luxusními hotely a resorty, příjemnými rodinnými penziony či stylovými ubytováními na pláži. Bez ohledu na to, který typ ubytování si vyberete, budete se cítit jako doma a užijete si klid, harmonii a krásu ostrova.

Luxusní hotely a resorty na Isabele nabízejí nádherné pokoje s panoramatickým výhledem na oceán a pohodlím jako je soukromý bazén, wellness centrum, lázně, restaurace a mnoho dalšího. Tyto hotely se nacházejí v nejkrásnějších částech ostrova a mají vlastní pláže, kde se hosté mohou koupat a opalovat.

Rodinné penziony jsou ideální pro ty, kteří si přejí přijít v intimnějším prostředí a zažít autentickou pohostinnost Isabele. Majitelé těchto ubytování jsou obvykle místní obyvatelé, kteří se postarají o návštěvníky jako o své vlastní rodinu. Tyto penziony nabízejí čisté a útulné pokoje, společné prostory pro relaxaci a výhodu výborné domácí kuchyně.

Pokud jste dobrodruhové a rádi se ponoříte do přírody až po uši, můžete si pronajmout stylové ubytování na pláži. Tyto chaty a bungalovy jsou nezávislé a obklopeny exotickou vegetací a plážemi. Večer můžete sedět na balkoně a naslouchat zvukům moře a pozorovat západ slunce.

Být ubytován na Isabele je jako žít v souladu s přírodou. Ostrov nabízí mnoho aktivit pro návštěvníky, jako je potápění, šnorchlování, pěší túry a další. Po dobrodružném dni můžete relaxovat a odpočinout si ve svém útulném a pohodlném ubytování.

Isabela Island nabízí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky a výjimečnou přírodu. Ubytování na tomto ostrově je jako třešnička na dortu, která zaručuje, že váš pobyt bude ještě krásnější. Ať už si vyberete luxusní hotel, rodinný penzion nebo ubytování na pláži, budete mít možnost prožít klidný a nezapomenutelný pobyt v přírodě, který vám přinese obrovskou radost.


Dovolená Ekvádor Isabela Island


Ekvádor je země s mnoha tvářemi, které si získají srdce milovníků přírody a nejkrásnějších míst na světě. Mezi ně patří také ostrov Isabela, největší ostrov Archipelagu Galapágos, který je klenotem Tichomoří.

Tento ostrov je známý pro své úchvatné pláže, fascinující sopečné země a přelomové druhy zvířat a rostlin, které nelze najít nikde jinde na světě.

Pro milovníky pláží a vodních aktivit, jsou tu krásné bílé pláže s jasné modrou vodou a živými korálovými útesy. Turisté se mohou potápět v krásném podmořském světě, plavat s delfíny a pozorovat mnoho druhů ryb.

Vědci a přírodovědci se mohou vydat na horské túry v nejkrásnějších a nejtypičtějších ekosystémech světa. Zde mohou spatřit mnoho druhů ptáků, jako jsou kondory, stříbrné ryby a mnoho dalších endemických druhů. Kromě toho tu žijí vzácné druhy zvířat, jako je iguána, mořský lev a galapážská želva.

Turisté se mohou také projít po sopečných kopcích, které jsou nádhernou ukázkou toho, jak se živé organismy přizpůsobují různým klimatickým podmínkám a neustálosti přírody. Za to stojí navštívit sopečný kráter Sierra Negra, který má průměr 10 km a je druhý největší sopečný kráter na světě.

Pokud jste zájemci o životní prostředí a ochranu přírody, můžete se připojit k místním společnostem, které budou pracovat na ochraně a regeneraci poškozené přírody. Isabela Island také slouží jako útočiště pro druhy, které jsou ohroženy stírazem lovců a které jsou zde vysazeny, aby se mohly vrátit do svých původních ekosystémů.

Ať už je váš zájem zcela přírodní nebo kultura spojená s místními obyvateli, Isabela Island nabízí mnoho příležitostí pro všechny turisty. Ostrov je plný zajímavých míst, fascinující kulturou a bohatou historií, které přinesou turistům nezapomenutelné zážitky.

Začněte svou cestu do ostrova Isabela a objevte všechny jeho krásy a tajemství. Udělejte si tu dovolenou a prožijte jedinečné zážitky s rodinou a přáteli.


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách