Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay

Počasí Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay


Egyptské město Sharm El Sheikh se nachází na pobřeží Rudého moře a je oblíbenou turistickou destinací, kterou navštěvují lidé z celého světa. Město je známé především svým nádherným koralovým útesem, který přitahuje milovníky potápění. V tomto článku se budeme zaměřovat na počasí v oblasti Naama Bay, která je jednou z nejpopulárnějších lokalit v Sharm El Sheikh.

Počasí v Naama Bay

Počasí v Naama Bay se v průběhu roku mění – v létě zde vládnou velmi vysoké teploty, zatímco v zimě se může stát, že se teplota sníží až k bodu mrazu.

Léto

Léto v Naama Bay začíná v červnu a trvá do září. Teploty mohou dosahovat až 40 stupňů Celsia a slunce svítí téměř celý den. Moře má průměrnou teplotu okolo 28-30 stupňů Celsia, což je ideální čas pro koupání.

Podzim

Podzim v Naama Bay trvá od září do listopadu a je to ideální doba na návštěvu této oblasti, protože teploty jsou mírné, slunce svítí a voda je stále teplá. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje okolo 27 stupňů Celsia, zatímco mořská teplota je kolem 26 stupňů Celsia.

Zima

Zimní období v Naama Bay trvá od prosince do února a teploty se mohou snížit až k bodu mrazu. Nicméně, většinu dne je stále slunečno a vzduch má průměrnou teplotu kolem 22 stupňů Celsia. Voda má již nižší teplotu, v průměru okolo 22 stupňů Celsia.

Jaro

Jarní období v Naama Bay trvá od března do května a je to opět ideální doba pro návštěvu této oblasti, protože teploty jsou příjemné a voda je již dostatečně teplá na koupání. Průměrná teplota vzduchu v jarních měsících se pohybuje okolo 25 stupňů Celsia, zatímco mořská teplota je okolo 24 stupňů Celsia.

Shrnutí

Vzhledem k tomu, že se jedná o město na pobřeží, je průměrná vlhkost vzduchu v Naama Bay vysoká po celý rok. Nicméně, nejlepší dobou pro návštěvu města je od září do května, kdy jsou teploty příjemné a moře dostatečně teplé na koupání a potápění. V létě je zde velmi horko a mohou nastat extrémně vysoké teploty, zatímco v zimě mohou teploty klesnout až k bodu mrazu. V každém případě byste měli být připraveni na slunečné a teplé dny a chladné noci.


Letenka Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay


Egypt je oblíbenou destinací mezi turisty z celého světa a jedním z nejpopulárnějších letovisek je Sharm El Sheikh. Nachází se na jižním cípu Sinajského poloostrova a je známý svými krásnými plážemi, podmořským světem a bohatou historií.

Jedno z nejznámějších míst v Sharm El Sheikh je oblast Naama Bay. Tato část letoviska přiláká turisty svou atmosférou, nákupními možnostmi a zábavními aktivitami. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají kombinaci relaxace a zábavy.

Pláže v Naama Bay jsou nádherné s jemným bílým pískem a azurově modrou vodou. Turisté si zde mohou vychutnat sluneční paprsky a osvěžit se při koupání. V plážových clubech najdou návštěvníci komfortní lehátka, slunečníky a vodní sporty, jako je potápění, šnorchlování nebo jízda na vodním skútru.

Pokud hledáte odpočinek od pláže, Naama Bay nabízí také mnoho restaurací, kaváren a obchodů. Nákupní centra zde najdou turisté širokou škálu suvenýrů, místních produktů a módních značek. Po nákupním dobrodružství si mohou návštěvníci užít večer v jedné z mnoha restaurací, které nabízejí tradiční egyptskou kuchyni i mezinárodní speciality.

Vrcholným zážitkem v Naama Bay je návštěva nočních klubů a barů. Tyto místa jsou živá hudbou, tancem a skvělým koktejlem. Lidé z celého světa sem přijíždějí za nezapomenutelným nočním životem a energickou atmosférou.

Naama Bay je také ideálním výchozím bodem pro objevování Sinajského poloostrova a okolních památek. V blízkosti se nachází úchvatný Národní park Ras Muhammad, který je jednou z nejznámějších potápěčských lokalit na světě. Když se rozhodnete prozkoumat vnitrozemí, můžete navštívit poutní místo na hoře Sinaj nebo starověké město Petra v Jordánsku.

Letenky do Sharm El Sheikh Naama Bay jsou k dispozici celoročně. Mnoho leteckých společností nabízí přímé lety z různých evropských měst. Při plánování vaší cesty si nezapomeňte předem zjistit informace o vízech a omezeních vstupu do Egypta.

Sharm El Sheikh Naama Bay je perfektní destinací pro ty, kteří touží po relaxaci na pláži, zábavných aktivitách, nákupu a objevování nových míst. Toto letovisko splní očekávání každého turisty svým exotickým prostředím a pestrou nabídkou zážitků.


Dovolená Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay


Dovolená v Egyptě je vždycky skvělou volbou pro milovníky slunce, památek a dobrodružství. Mezi nejoblíbenějšími destinacemi v tomto africkém státě se nachází i Sharm El Sheikh, a zejména její část Naama Bay. Tato oblast je známá svou bohatou nabídkou pláží, vodních aktivit, luxusních resortů a krásných korálových útesů.

Samotná pláž Naama Bay je zlatým pískem zalitá oslnivým sluncem a leží na pobřeží Rudého moře. Její vody jsou průzračné a teplé, což je ideální kombinace pro všechny, kteří si chtějí užít koupání a potápění. Na pláži lze využít i další vodní aktivity jako například windsurfing, vodní lyžování nebo jízdu na banánu. Pro méně dobrodružnější typy dovolenkářů jsou tu k dispozici také lehátka a slunečníky, které si mohou půjčit.

Kromě plážování a vodních sportů je Sharm El Sheikh a Naama Bay také známými místy pro šnorchlování a potápění. Pod hladinou Rudého moře se nachází úchvatný podvodní svět, který je domovem různých druhů korálů, ryb a dalších mořských tvorů. Díky skvělým podmínkám je to ideální místo pro začátečníky i zkušené potápěče. Můžete se připojit k potápěčskému výletu, který vás zavede na nejlepší místa pro pozorování korálů a ryb, a možná tam zahlédnete i žraloky.

Pro milovníky historie je zde také mnoho památek ke zhlédnutí. Přímo v Naama Bay se nachází středověká pevnost a také mešita, ve které se konají tradiční islámské ceremonie. Mimo centrum města pak můžete navštívit například křižácký hrad, který pochází z 12. století, nebo se vydat na výlet do starověkého města Petra v Jordánsku.

Pro ubytování je v Sharm El Sheikh a Naama Bay plno možností. Od luxusních all-inclusive resortů až po malebná rodinná ubytování. Můžete si vybrat podle svých preferencí a rozpočtu.

Navštívení Sharm El Sheikh a zejména její části Naama Bay je jednoduše skvělým zážitkem. Budete mít možnost prozkoumat podvodní svět Rudého moře, užívat si nádherné pláže a poznat historii a kulturu Egypta. Tato dovolená je ideální pro páry, rodiny i jednotlivce, kteří hledají sluníčko, dobrodružství a nezapomenutelné zážitky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay


1. Jaké jsou nejlepší pláže v Sharm El Sheikh Naama Bay?

Nejlepší pláží v Sharm El Sheikh Naama Bay jsou Shark's Bay, Naama Bay Beach a Rixos Beach.

2. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat z letiště do Sharm El Sheikh Naama Bay?

Nejlepší způsob, jak se dostat z letiště do Sharm El Sheikh Naama Bay, je taxíkem nebo předem objednaným přepravním vozem.

3. Jaká jsou nejlepší místa na potápění v Sharm El Sheikh Naama Bay?

Nejlepší místa na potápění v Sharm El Sheikh Naama Bay jsou Ras Mohammed, Tiran Island a Jackson Reef.

4. Je v Sharm El Sheikh Naama Bay bezpečno cestovat?

Sharm El Sheikh Naama Bay je považováno za poměrně bezpečné místo pro cestování. Nicméně, jako u každého dalšího cestovního cíle, je dobré být obezřetný a mít na paměti základní bezpečnostní opatření.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace v Sharm El Sheikh Naama Bay?

Některé z nejlepších restaurací v Sharm El Sheikh Naama Bay jsou Fares Seafood, Sofra, Dolphina a na lido.

6. Jaké jsou nejlepší hotely v Sharm El Sheikh Naama Bay?

Některé z nejlepších hotelů v Sharm El Sheikh Naama Bay jsou Rixos Sharm El Sheikh, SUNRISE Arabian Beach Resort a Aqua Blu Sharm El Sheikh.

7. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Sharm El Sheikh Naama Bay?

Nejlepší čas na návštěvu Sharm El Sheikh Naama Bay je od října do března, kdy jsou teploty příjemné a nejsou příliš vysoké. Nicméně, během léta může být také velmi příjemné a krásné počasí k prožití.


Ubytování Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay


Egyptské letovisko Sharm El Sheikh Naama Bay patří mezi nejpopulárnější turistické destinationy v Egyptě. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají relaxaci, ale také pro ty, kteří touží po dobrodružství. Sharm El Sheikh Naama Bay nabízí širokou škálu nabídek pro turisty, včetně ubytování, které je dostupné v různých cenových kategoriích.

V Sharm El Sheikh Naama Bay si zákazníci mohou vybrat z mnoha různých typů ubytování, které odpovídají různým požadavkům a rozpočtům. V oblasti se nachází mnoho luxusních hotelů, které nabízejí plnou obsluhu a vysokou úroveň služeb. Tyto hotely jsou vhodné pro ty, kteří hledají eleganci a pohodlí během svého pobytu.

Pro turisty vyhledávající levnější variantu ubytování je možnost zvolit některý z levnějších hotelů, ubytoven a hostelu. Tyto možnosti jsou zpravidla určeny pro lidi, kteří se chtějí zdržet většinu dne mimo hotel a vyčerpat tak maximum z toho, co místní oblast nabízí. Navíc tato ubytování poskytují velmi příjemnou atmosféru a často se nacházejí blízko zajímavých míst.

Pro rodiny a skupiny turistů je ideální volbou pronajmout si celý apartmán nebo vilu. Mnoho apartmánů a vil má plánovaný program pro celou rodinu, díky čemuž si mohou turisté vychutnat všechny výhody pobytu v soukromém prostoru, jako bydlení v domě s rodinou.

Vzhledem ke stále se zvyšujícímu počtu turistů v oblasti Sharm El Sheikh Naama Bay se na místě nacházejí i další typy ubytování, jako jsou bungalovy a kempy. Tyto ubytování jsou oblíbené mezi lidmi, kteří chtějí trávit většinu času venku a chtějí být blízko přírodě.

Souhrnně lze tedy říci, že Sharm El Sheikh Naama Bay nabízí turistům mnoho nabídek ubytování, které odpovídají různým nárokům a požadavkům. Od luxusních hotelů po levné ubytování v hostelech či apartmánech, turisté si mohou vybrat to, co přesně odpovídá jejich potřebám a rozpočtu. Navíc je tu možnost si najmout bungalov nebo kemp, což je skvělé pro ty, kteří hledají nevšední zážitek. Jistě si každý najde to pravé ubytování, které mu zajistí dokonalý pobyt v oblasti Sharm El Sheikh Naama Bay.


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách