Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Bahamy North Bimini

Dovolená Bahamy North Bimini


Bahamy – North Bimini nabízí cestovatelům z celého světa nevšední zážitek. Tento ostrovní ráj v Karibiku je příjemným místem, kde lze zažít neuvěřitelnou rekreační dovolenou a užít si mnoho turistických atrakcí.

North Bimini je nejmalší obydlený ostrov v Bimini řetězci a jeho celková rozloha činí pouhých 11 kilometrů čtverečních. Přesto se jedná o perfektní místo pro relaxaci a turistiku. Ostrov se nachází pouze 50 mil od Miami a lze k němu přiletět z letiště South Bimini International Airport.

Na North Bimini můžete zažít mnoho zajímavých věcí, jako například koupání v průzračném moři a užít si vodní sporty jako šnorchlování, potápění a windsurfing. Kromě toho objevíte krásné pláže a úchvatnou místní přírodu.

Chováte se jako hráči v kasinu? Můžete také navštívit kasino a zkusit si své štěstí. Večer se můžete nechat strhnout tanečním rytmem v některém z místních barů.

Pokud jste nadšenec turistiky, určitě vyzkoušejte výlet na okolní ostrovy, jako je třeba Andros nebo Chub Cays. Můžete také navštívit místní rybářské vesnice a naučit se místní způsob lovu ryb.

Přestože na ostrově North Bimini nenajdete větší městské centrum, najdete zde mnoho restaurací, obchodů a služeb, které vám umožní užít si nejlepšího ze vzácného a luxusního pobytu v Karibiku.

Pokud tedy chcete zažít luxusní dovolenou na místě, které nabízí nekonečné mořské pobřeží a mnoho turistických atrakcí, neváhejte se vydat na ostrov North Bimini v Karibiku. Tato tropická destinace bude pro vás ideální volbou pro sluneční dovolenou, kterou jen tak nezapomenete.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy North Bimini


1. Jak se dostanu na Bahamy North Bimini?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat na Bahamy North Bimini, je letecky. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí přímé lety z různých destinací, jako je Miami nebo Fort Lauderdale. Další možností je trajekt z Miami.

2. Kolik to stojí jet na Bahamy North Bimini?
Odpověď: Cena závisí na mnoha faktorech, včetně místa, odkud vyjíždíte, a typu ubytování, které si vyberete. Obecně se dá říct, že ceny se pohybují od 1000 do 3000 dolarů za osobu za týden.

3. Jaké aktivity můžu na Bahamách North Bimini podniknout?
Odpověď: Na Bahamách North Bimini můžete podniknout řadu aktivit, jako je potápění, šnorchlování, rybaření, jízda na vodním skútru nebo plavba lodí s proskleným dnem. Můžete také prozkoumat místní pláže a vychutnat si přírodní krásy ostrova.

4. Kdy je nejlepší čas navštívit Bahamy North Bimini?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu Baham North Bimini je od prosince do dubna, kdy je počasí teplé a suché. Mimo tuto dobu můžete zažít sezónní deště a hurikány.

5. Jaký je rozdíl mezi Bahamy North Bimini a South Bimini?
Odpověď: Hlavním rozdílem mezi Bahamy North Bimini a South Bimini je jejich geografická poloha. South Bimini se nachází blíže k Floridě a je více osídlená. North Bimini je menší a klidnější, s méně turisty a velmi jemnými plážemi.

6. Kde se můžu ubytovat na Bahamách North Bimini?
Odpověď: Na Bahamách North Bimini je několik možností ubytování, včetně hotelů, resortů a soukromých pronájmů. Mezi oblíbené hotely patří například Hilton Resorts World Bimini nebo Resorts World Bimini.

7. Potřebuji vízum k návštěvě Baham North Bimini?
Odpověď: Občané některých zemí, včetně Spojených států a některých evropských zemí, mají možnost využít automatického systému povolení k cestování (eTA), který jim umožňuje pobyt na Bahamách North Bimini až do 90 dnů. Je však důležité si zkontrolovat aktuální povinnosti pro vstup na ostrovy při plánování cesty.


Letenka Bahamy North Bimini


Bahamy jsou v současné době jednou z nejpopulárnějších turistických destinací na světě a rájem pro dovolenou snů. Mezi oblíbené ostrovy Baham je řazena i dolní část ostrova Bimini, známá jako North Bimini. Pokud se chystáte na dovolenou na Bahamy, stojí za to zvážit letenku právě do tohoto malebného ráje.

North Bimini je úžasný klenot v Karibském moři, který nabízí návštěvníkům nepopsatelné krásy tropického ostrova. Místní čisté a teplé vody jsou ideální pro potápění, šnorchlování, rybaření a další vodní sporty. Ostrov je proslulý svými luxusními plážemi s bílým pískem a tyrkysovým mořem, které připomínají idylickou pohádkovou scenérii.

Jedním z největších lákadel North Bimini je naučné centrum Dolphin House, které v sobě kombinuje muzeum, uměleckou galerii a památník. Toto jedinečné místo bylo postaveno jedním z místních umělců, Ashleym Saundersem, který použil místní suroviny, jako jsou korály a mušle, aby vytvořil fascinující architekturu. Dolphin House je muzeum a také domov pro delfína nazývaného “Spot”, který byl zachráněn ze zajetí, a nyní se ve volném moři objevuje u pobřeží North Bimini.

Dalším zajímavým místem na ostrově je historický Rain Barrel Village. Tato malá obec byla vybudována za účelem přežití v případě hurikánu a představuje rozličné umělecké díla, vytvořená z odpadových materiálů. Zde můžete také nalézt řadu obchodů, kde si můžete zakoupit originální místní řemeslné výrobky.

Milovníci rybaření zde nebudou zklamáni. Vody kolem North Bimini jsou bohaté na ryby, včetně mořských dravců, jako jsou žraloci a tarponi. Můžete si pronajmout loď a vydat se na rybolov, nebo se připojit k jedné z místních rybářských lodí a zkusit si své rybářské dovednosti.

Přístav v centrální části North Bimini je plný barevných domů a rybářských lodí. Zde najdete také různé restaurace, kde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody a další tradiční bahamskou kuchyni.

Pokud se rozhodnete navštívit North Bimini, nezapomeňte vyzkoušet také oblíbenou aktivitu tzv. "plavání se štikounem". Bimini Shark Lab je výzkumné centrum, které se zabývá studiem žraloků a nabízí návštěvníkům možnost se setkat s těmito fascinujícími tvory.

Přesvědčení o unikátní kráse ostrova North Bimini si lze nejlépe udělat přímou návštěvou. Není to ovšem problém, protože letenky na Bahamy jsou snadno dostupné a otevřou vám dveře do tohoto tropického ráje. Po příletu do hlavního města Baham, Nassau, se pak můžete vydat na kratší let směrem na North Bimini.

Zkrátka, letenka na Bahamy North Bimini je vstupenkou do světa nádhery, slunce, písku a moře. Pokud si přejete strávit dovolenou na malebném ostrově, který je doslova vytržený z pohádky, je North Bimini tou správnou volbou.


Ubytování Bahamy North Bimini


North Bimini je jedním z nejkrásnějších a nejatraktivnějších míst na Bahamách. Tato malá a klidná ostrovní destinace se nachází v Karibiku, jen pár kilometrů od pobřeží Florida, a nabízí návštěvníkům úchvatné pláže, svěží modrou vodu oceánu a bohatý podmořský život.

Když přijedete na North Bimini, nebudete zklamáni nabídkou ubytování. Ostrov poskytuje širokou škálu možností, od luxusních resortů až po rodinné penziony či levné hostely. Každý návštěvník zde najde ubytování odpovídající svým potřebám a rozpočtu.

Pokud rádi trávíte dovolenou v luxusu, na North Bimini je tu několik luxusních resortů, které nabízejí prvotřídní ubytování a širokou škálu vybavení. Tyto hotely jsou ideální pro ty, kteří hledají relaxaci a pohodu v krásném přírodním prostředí. Můžete si užívat koupání v bazénu, masáže a wellness procedury nebo si užívat sluneční záření na pláži. Některé hotely mají také vlastní soukromé pláže, kde si můžete vychutnat klid a soukromí.

Pro ty, kteří preferují menší a teplejší atmosféru, jsou k dispozici rodinné penziony a menší hotely. Tyto ubytovací zařízení často nabízejí také pěkné pláže a vynikající možnosti pro potápění nebo šnorchlování. Majitelé těchto penzionů jsou často přátelští a přívětiví a rádi vám poradí, jak si užít North Bimini v jejich okolí.

Pokud jste dobrodružníci a hledáte levná ubytování, North Bimini má také několik hostelů a levných hotelů. Tyto ubytovny jsou ideální pro mladé cestovatele, kteří hledají příležitosti k poznání nových lidí s podobnými zájmy. Tyto hostely obvykle nabízejí za příznivou cenu ložnice s společnou koupelnou a kuchyňkou, což je skvělá možnost nejen pro levné ubytování, ale také pro seznámení se s ostatními cestovateli.

Bez ohledu na to, který typ ubytování si vyberete na North Bimini, nebudete zklamáni krásou tohoto místa. Pláže jsou čisté, jemné písky a voda je průzračná a překrásně modrá. Různé aktivity jsou k dispozici v okolí, včetně potápění, šnorchlování, rybaření a jízdy na vodním skútru. Můžete také prozkoumávat ostrov, objevovat místní kulturu a ochutnat místní kuchyni.

North Bimini je jednou z nejlepších destinací na Bahamách pro ubytování. Bez ohledu na váš rozpočet a preference, najdete zde vhodné místo k pobytu. Ať už si vyberete luxusní resort, rodinný penzion nebo levný hostel, budete si moci užít nezapomenutelnou dovolenou na tomto krásném ostrově.


Počasí Bahamy North Bimini


Bahamy North Bimini je krásné místo, které se nachází na ostrově Bimini, jednom z ostrovů Baham. Toto místo je známé svým úžasným počasím a je oblíbenou turistickou destinací pro lidi z celého světa.

Bahamy North Bimini leží v Karibském moři a vychutnávají si teplé a slunečné počasí po většinu roku. Tato oblast je známá jako ráj pro sluneční milovníky, kteří sem přicházejí, aby si užili plážové aktivity a relaxaci.

Průměrná teplota v Bahamách North Bimini se pohybuje mezi 25 a 30 stupni Celsia. Nejteplejší období je v období mezi květnem a říjnem, kdy teploty dosahují až 30 stupňů Celsia. Většina dní je slunečných a je tu jen málo srážek.

V období mezi červencem a listopadem může na Bahamách North Bimini přijít tropická bouře nebo i hurikán. Tato období jsou charakterizována vyššími srážkovými úhrny a silnými větry. Přestože je nebezpečí hurikánu, jsou tyto oblasti dobře připraveny na případnou přírodní katastrofu a mají systémy včasného varování.

Pláže v Bahamách North Bimini jsou bílé a jemné, a moře má průzračnou azurovou barvu. Snorklování a potápění jsou velmi populární v tomto regionu díky bohatému podmořskému životu a korálovým útesům. Další oblíbenou aktivitou na pláži je jízda na paddleboardu, rybaření a plavání s delfíny.

Vzhledem k tomu, že je Bahamy North Bimini turistickou destinací, najdete zde také mnoho luxusních hotelů, vil a letovisek. Turisté se sem přijíždějí ukryt před každodenním stresem a užít si tropického ráje. Existuje také několik restaurací nabízejících vyhlášenou bahamskou kuchyni a místní speciality.

Pokud máte rádi bouřlivé noční život, nebudete v Bahamách North Bimini zklamáni. Zde najdete hned několik nočních klubů, barů a kasin, kde se můžete bavit a tančit do ranních hodin.

Bahamy North Bimini jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají tropický ráj, krásné pláže a bohatý podmořský život. Díky svému skvělému počasí a bohatým aktivitám je toto místo přitažlivé pro každého, kdo touží po dokonalé dovolené.


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách