Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Bahamy Coral Harbour

Dovolená Bahamy Coral Harbour


Bahamy jsou známy svými nádhernými plážemi, tyrkysově modrými vodami a úchvatnou přírodou. Jednou z atrakcí na Bahamách, kterou stojí za to navštívit, je Coral Harbour.

Coral Harbour je malebné přímořské město nacházející se na západním pobřeží ostrova New Providence, největšího ostrova Baham. Nachází se pouhých 10 minut jízdy od hlavního města Nassau, což z něj dělá ideální místo pro dovolenou.

Hlavní atrakcí Coral Harbour jsou samozřejmě jeho korálové útesy, které se táhnou podél pobřeží. Tyto útesy jsou domovem rozmanitého mořského života, včetně korálů, ryb a dalších vodních tvorů. Turisté mohou využít možností šnorchlování či potápění, aby prozkoumali tuto podvodní krásu. Poblíž se také nachází několik potopených vraků, které lze prozkoumat při potápění. Pro potápěče, jak začátečníky, tak pokročilé, je Coral Harbour ideálním místem pro potápění.

Kromě korálových útesů nabízí Coral Harbour také nádherné pláže s jemným bílým pískem a tyrkysově modrou vodou. Pláže jsou ideálním místem pro odpočinek, opalování nebo procházky podél pobřeží. Není nic lepšího, než si vychutnat pohled na slunečný západ nebo si zahrát vodní sporty, jako je například windsurfing nebo paddleboarding.

Navíc, v Coral Harbour se nachází Blue Lagoon Island, oblíbený turistický cíl. Na ostrově si můžete užít relaxaci na pláži, plavání se delfíny či procházku po přírodní stezce. Je to ideální místo pro rodinný výlet, kde si můžete vychutnat krásy přírody a provozovat různé vodní aktivity.

Pokud jste milovníci přírody, můžete si také udělat výlet do Clifton Heritage National Park, který se nachází nedaleko Coral Harbour. Park nabízí příležitosti k poznávání přírody, procházky zájmovými stezkami a sledování místní fauny a flory.

Coral Harbour je také známé svým bohatým kulturním dědictvím. Má zajímavou historii spojenou s piráty a zlatým věkem Baham. Místní obyvatelé jsou hrdí na své kořeny a turisté mají příležitost poznat místní kulturu a tradice prostřednictvím různých festivalů a událostí, které se konají po celý rok.

Nezáleží na tom, zda jste dobrodruh, milovník přírody nebo jen hledáte relaxační dovolenou na pláži, Coral Harbour nabízí něco pro každého. Je to skrytý klenot v srdci Karibiku, který stojí za to objevit a vychutnat si jeho neuvěřitelnou krásu. Ať už jste tam na týden, nebo jen na krátkou dovolenou, Coral Harbour vám nabídne nezapomenutelný zážitek.


Počasí Bahamy Coral Harbour


Bahamy Coral Harbour se nacházejí na ostrově New Providence v Karibiku. Toto místo je známé svým úžasným tropickým počasím po celý rok. Klima v Coral Harbour je typické pro tropické oblasti, s horkými lety a mírnými zimami.

Letní období v Coral Harbour trvá od května do října a je charakterizováno vysokou vlhkostí a teplotami dosahujícími až 32 stupňů Celsia. Během tohoto období může docházet k občasným tropickým bouřím a hurikánum. Návštěvníci by měli být připraveni na prudké lijáky a silný vítr. Toto období je také nejvíce navštěvované turisty, kteří se těší na slunečné pláže a ponoření se do azurového moře.

Zimní období v Coral Harbour trvá od listopadu do dubna a je charakterizováno mírnějšími teplotami a nižší vlhkostí. Teploty se pohybují okolo 22 stupňů Celsia přes den a kolem 15 stupňů Celsia v noci. Toto období je ideální pro ty, kteří se vyhýbají horkým letům a chtějí si užít slunečné dny na pláži bez přehnaného horka.

Coral Harbour má mnoho aktivit, které lze dělat i při špatném počasí. Turisté mohou navštívit akvária a muzea, která představují bohatou historii a biodiverzitu Baham. Dozvíte se o životu pod hladinou moře a můžete vidět různé druhy ryb a korálů. Další možností je návštěva místních restaurací a ochutnávání tradičních bahamských jídel, která jsou plná chuti a exotických ingrediencí. Pokud se rozhodnete zůstat v hotelu, můžete si užít relaxaci v bazénu, posilovnu nebo wellness centrum.

Vzhledem k tropickému podnebí Baham Coral Harbour je důležité se připravit na různé povětrnostní podmínky a mít s sebou vhodné oblečení a vybavení. Sluneční brýle, opalovací krém s vysokým ochranným faktorem, klobouk a plavky jsou nezbytnosti pro letní období, zatímco lehčí vrstvy oblečení a deštník jsou vhodnější pro zimní období. Doporučuje se také sledovat místní předpovědi počasí a připravit se na případné bouře nebo hurikány.

Bahamy Coral Harbour nabízejí návštěvníkům úžasné počasí a řadu aktivit, které lze provádět jak za slunečného, tak i za deštivého počasí. Bez ohledu na roční období, má tento ráj na Zemi něco pro každého. Není divu, že je to oblíbené místo pro milovníky pláže, potápění a dovolené.


Ubytování Bahamy Coral Harbour


Bahamy Coral Harbour je krásná destinace pro ty, kteří hledají odpočinek v tichém a klidném prostředí. Toto ubytování se nachází v západní části Baham, v oblasti Nassau. Pro turisty je to skvělé místo, kde mohou zažít kouzlo karibských pláží, nenechat si ujít exotickou faunu a flóru a těšit se na oddych ve vodách Atlantiku. Jaké je to však žít na Bahamách Coral Harbour?

Ubytování nabízí 4 různé typy pokoje, které si můžete vybrat podle vašich potřeb. Pokoj Standard Room je šetrný k peněžence a k dispozici je pro vás celkem 17 pokojů této kategorie. Každý pokoj je vybaven televizí a klimatizací. Pokoje mají také malou kuchyňku, díky které si můžete uvařit svůj oběd a případně snídani. Pokoje Standard Room nabízejí krásný výhled na zahradu a prostor pro odpočinek v rámci soukromí.

Další možností jsou pokoje Deluxe Rooms. Tyto pokoje jsou větší, mají pohodlnější postele a nabízejí krásný výhled na pláž a moře. Pokoje Deluxe Rooms jsou klimatizované a vybavené TV. Z každého pokoje se dá vychutnat pohled na modré vody Atlantiku.

Pokoje Executive Suite jsou vhodné pro ty, kteří hledají větší prostor. Tyto pokoje jsou často vybaveny balkonem, kde si můžete vychutnat úžasný výhled na oceán. Pokoje Executive Suite jsou také klimatizované, mají TV a velkou malou kuchyňku.

Pokojová výbava Royal Suite ve velkém stylu dokresluje celkový dojem pohodlí a luxusu. Tyto pokoje jsou nejlepší volbou pro rodiny nebo velké skupiny přátel, kteří si chtějí užít nejen krásné okolí, ale i pohodlí soukromého bytu. Tyto pokoje jsou vybaveny TV, klimatizací a kuchyňským koutem.

V ubytování Bahamy Coral Harbour budete mít zážitky na každém kroku. Pro milovníky vodních sportů se nabízí šnorchlování, potápění, jet ski, delfinárium a další zábava. Navštívit můžete také muzeum Pirátských ostrovů, kde se dozvíte vše o historii Baham.

Když se vrátíte do svého pokoje, užijete si chvíle odpočinku s krásným výhledem na západ slunce. Ubytování Bahamy Coral Harbour splní přání každého turisty, který hledá klid a pohodlí v prostoru karibských ostrovů. Skvělé ubytování, nedaleko od nádherných pláží s tyrkysovým mořem a jedinečnou přírodou, zaručeně splní očekávání a zůstane v živé paměti jako nezapomenutelná dovolená.


Letenka Bahamy Coral Harbour


Bahamy Coral Harbour jsou jedním z nejmalebnějších míst na Bahamském souostroví, které přitahují turisty z celého světa. Coral Harbour se nachází na západním pobřeží ostrova New Providence, pouhých 20 minut od prestižního letoviska Nassau. Díky své krásné přírodě, úchvatným plážím a bohatému mořskému životu se staly Bahamy Coral Harbour neodmyslitelnou součástí itineráře každého, kdo plánuje navštívit Bahamy.

Pro turisty, kteří si zakoupili letenku do Coral Harbour, čeká nejen kouzelné prostředí, ale i mnoho aktivit a atrakcí. Na bílých písčitých plážích si turisté mohou užívat slunění, koupání a šnorchlování. Opalování na Coral Harbour Beach je skutečným balzámem na duši, kde si každý může užít poklidného odpočinku a nezapomenutelné okamžiky.

Pro vodní sportovce jsou Coral Harbour ideálním místem pro šnorchlování a potápění. Záchranáři disponují všeobecně uznávanými skvělými schopnostmi navigace podívat se na chalupy z boků a nechat se hostit ve světě nevídaných korálů a ryb. Snorkeling a potápění nabízejí turistům možnost objevovat fascinující mořské tvory a korálové útesy, které dominují těmto vodám.

Bahamy Coral Harbour je také výchozím bodem pro prohlídky okolních ostrovů, jako je Paradise Island a Rose Island. Turisté mohou využít organizované výlety lodí, aby poznali krásu těchto ostrovů, včetně jejich báječných pláží a luxusních letovisek.

Dalšími zajímavými místy v Coral Harbour jsou národní parky a rezervace, které nabízejí jedinečný pohled na bahamskou faunu a flóru. Přírodní rezervace Bonefish Pond je domovem mnoha druhů ptáků a dalších zvířat, zatímco Nassau Botanical Gardens nabízí skvělý výhled na tropickou vegetaci a květiny, které jsou typické pro Bahamy.

Coral Harbour je také vyhlášeným místem pro rybolov, zejména pro lov kostrelcového kapra, který je jedním z nejoblíbenějších druhů ryb na Bahamách. Každý rok se zde konají mezinárodní rybářské soutěže, které přitahují nadšence a profesionály z celého světa.

Pokud jde o ubytování, Coral Harbour nabízí širokou škálu možností, ať už se jedná o luxusní letoviska, rodinné hotely nebo soukromé vily. Turisté si mohou vybrat z různých cenových a komfortních možností, které odpovídají jejich preferencím a rozpočtu.

Letenka do Baham Coral Harbour je jistě fantastickou volbou pro každého, kdo touží po dokonalé dovolené v ráji. Krásné pláže, bohatý mořský život a přátelské prostředí udělají z vaší návštěvy nezapomenutelný zážitek. Nechte se unést kouzlem Baham Coral Harbour a objevujte jejich jedinečné přírodní krásy.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Coral Harbour


Níže najdete několik nejčastějších dotazů a odpovědí pro Coral Harbour na Bahamách:

1. Jak se dostat do Coral Harbour?
- Coral Harbour se nachází asi 10 kilometrů jižně od mezinárodního letiště Lynden Pindling v Nassau. Nejlepší způsob, jak se sem dostat, je letecky do Nassau a poté pokračovat taxíkem nebo pronajatým vozidlem do Coral Harbour.

2. Kdy je nejlepší doba na návštěvu Coral Harbour?
- Coral Harbour lze navštívit po celý rok, ale nejlepší období je od prosince do dubna, kdy je teplejší a méně vlhko.

3. Jaké jsou nejlepší pláže v Coral Harbour?
- Coral Harbour má několik krásných pláží, včetně Coral Harbour Beach a Adelaide Beach. Tyto pláže nabízejí bílý písek, teplé modré moře a skvělou možnost opalování a relaxace.

4. Co je možné dělat v Coral Harbour?
- V Coral Harbour si můžete užít různé aktivity, včetně šnorchlování, potápění, rybaření a plavby lodí. Můžete se také projít po krásné přírodě a sledovat místní zvířata, jako jsou ptáci a želvy.

5. Kde se ubytovat v Coral Harbour?
- Coral Harbour nabízí několik ubytovacích možností, včetně hotelů, resortů a pronájmů dovolených domů. Můžete si vybrat ubytování přímo na pláži nebo v blízkosti.

6. Jaké jsou populární turistické atrakce v Coral Harbour?
- Mezi hlavní turistické atrakce v Coral Harbour patří návštěva národního parku South Beach, prohlídka zdejších útesů a potápění na různých lokalitách v okolí.

7. Jsou v Coral Harbour restaurace a obchody?
- Ano, Coral Harbour má několik restaurací, kde si můžete vychutnat místní kuchyni, a také několik obchodů, kde lze nakoupit základní potraviny a další zboží.

8. Jakou měnu je nejlepší používat v Coral Harbour?
- Oficiální měnou na Bahamách je bahamský dolar (BSD), ale většina obchodů přijímá také americké dolary. Je vždy dobré mít hotovost s sebou, protože ne všechna místa přijímají platební karty.

Doufám, že vám tyto odpovědi pomohou s vaší plánovanou návštěvou Coral Harbour na Bahamách!


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách