Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Filipíny Tagaytay

Ubytování Filipíny Tagaytay


Tagaytay je oblíbenou turistickou destinací nacházející se v oblasti Calabarzon na Filipínách. Toto město je ideální pro ty, kteří chtějí uniknout ze shonu a hluku velkých měst a chtějí se dostat do klidné a jedinečné přírodní scenérie. V Tagaytay si můžete vychutnat krásné výhledy na Taal Lake, které jsou pro mnohé turisty hlavním lákadlem tohoto města.

Pokud plánujete návštěvu tohoto města, první věcí, kterou budete muset vyřešit, bude samozřejmě ubytování. V Tagaytay najdete mnoho hotelů, resortů, letních domů a penzionů, které nabízejí různé možnosti pro vaše ubytování. Tady jsou některé z nejlepších možností, které si můžete vybrat:

1. The Lake Hotel Tagaytay - Tento hotel se nachází v blízkosti Taal Lake a nabízí impozantní výhled na jezero. Hotel je zařízen v moderním stylu a má dva bazény, fitness centrum a restauraci, kde si můžete pochutnat na místních specialitách.

2. Taal Vista Hotel - Tento hotel nabízí malebný výhled na Taal Lake a majestátní Taal Vulcano. Nabízí komfortní ubytování s moderním interiérem a venkovním bazénem. Navíc má přímý přístup k Tagaytay Picnic Grove, který je ideálním místem pro piknik s rodinou.

3. The Inn at Cliffhouse Tagaytay - Pokud hledáte ubytování s nádherným výhledem na Taal Lake, je toto místo pro vás. Tento útulný hotel se nachází na skále a nabízí velmi malebné prostředí. Vybaven je moderními prvky a vybavením pro pohodlný pobyt.

4. Escala Tagaytay - Tento luxusní resort se nachází v klidném prostředí a nabízí vzdálený výhled na Taal Lake. Resort nabízí soukromé jacuzzi, venkovní bazén a wellness centrum. Pokoje jsou prostorné a většina z nich má malou terasu, která nabízí pohled na okolní krajinu.

5. The Theodore Hotel - Tento hotel nabízí rustikální styl a je vhodný pro ty, kteří hledají klidné a soukromé ubytování. Oceníte zde pokoje s vysokým stropem a venkovní terasu s krásným výhledem na okolní krajinu.

Tyto jsou jen některé z možností ubytování, které najdete v Tagaytay. Nezáleží na tom, jaký typ ubytování si vyberete, budete mít jistotu, že si užijete nádherné výhledy na Taal Lake a okolní krajinu. V Tagaytay si můžete odpočinout a odreagovat se od rutiny velkoměsta a užít si přírodní krásy Filipín v klidném a idylickém prostředí.


Dovolená Filipíny Tagaytay


Tagaytay - skrytý klenot Filipín

Pokud hledáte dokonalý únik z ruchu města a chcete si užít přírodu a krásný výhled, nemůžete minout Tagaytay, malebné malé město na Filipínách. Nachází se přibližně 60 kilometrů jižně od Manily a nabízí nádhernou kombinaci života města a přírodního prostředí.

Jeden z hlavních lákadel Tagaytay je zdejší přírodní rezervace Taal, která je domovem jedinečného vulkánu Taal, který se vypíná z jiného jezera. Tento vulkán je aktivní a z Tagaytay můžete vidět jeho krásu a složitou topografii. Procházka po okraji kráteru je jedinečným zážitkem a je ideální pro milovníky dobrodružství.

Dalším nezapomenutelným zážitkem je návštěva Zahrady bylinek Sonya. Tento rozlehlý komplex nabízí klidné a relaxační prostředí s nádherně upravenými zahradami plnými květin, bylin a aromatických rostlin. Můžete si zde také užít exkluzivní zážitek z tradičního filipínského masáže a vychutnat si tradiční vyhlášenou filipínskou kuchyni.

Pokud jste v Tagaytay, nemůžete také vynechat návštěvu oblíbeného místa v Rotorua. Jedná se o přírodní geotermální park s termálními prameny, gejzíry a bahenními lázněmi. Tady můžete pozorovat exploze gejzírů a vyzkoušet si termální koupání ve vyhřívaných bazénech. Tato oblast je známá také pro své horské biking a turistiku, takže pokud jste dobrodružný typ, nezapomeňte si vzít svou výbavu.

Aby vaše dovolená v Tagaytay byla kompletní, můžete se vydat na výlet na filipínské pláže. Zdejší pláže jsou známé svou krásou a čistotou vody. Můžete si zde vyzkoušet šnorchlování nebo potápění a objevovat úžasný podvodní svět. Město Tagaytay je také proslulé pro své lahodné dobroty, jako je čerstvá mořská ryba, grilované mořské plody a tradiční filipínské pokrmy, které si můžete vychutnat v místních restauracích.

Tagaytay je opravdu skrytým klenotem Filipín, který má mnoho nabídnout turistům, kteří touží po dovolené v krásném prostředí. Příroda, krásné výhledy, adrenalinové zážitky a výtečná filipínská kuchyně - to všechno můžete zažít v tomto malebném městě. Nechte se unést jeho krásou a relaxujte během svého pobytu. Tagaytay vás určitě nezklame!


Nejčastější dotazy a odpovědi Filipíny Tagaytay


Několik nejčastějších dotazů a odpovědí o městě Tagaytay na Filipínách zahrnuje:

1. Co je Tagaytay?
Tagaytay je město na Filipínách, nacházející se přibližně 60 km jižně od Manily. Je známé svým příjemným podnebím, malebným výhledem na jezero Taal a aktivní sopkou.

2. Jak se dostat do Tagaytay z Manily?
Nejjednodušší způsob, jak se dostat do Tagaytay z Manily, je autem nebo taxíkem. Cesta z Manily trvá přibližně 1,5 až 2 hodiny v závislosti na dopravní situaci. Další možností je veřejná doprava, jako jsou autobusy či jeepney.

3. Jaké jsou nejlepší aktivity a atrakce v Tagaytay?
Mezi hlavní atrakce ve městě Tagaytay patří návštěva vyhlídky na sopku Taal, projížďka na koni nebo kánoi po jezeře Taal, návštěva zahrad a parků, jako je People's Park in the Sky, a ochutnávka místních specialit, jako je bulalo (hovězí vývar).

4. Kde se dá v Tagaytay ubytovat?
V Tagaytay je mnoho možností ubytování, včetně různých hotelů, resortů, penzionů a privátních apartmánů. Některé oblíbené hotely zahrnují Taal Vista Hotel, Summit Ridge Tagaytay a The Lake Hotel Tagaytay.

5. Kdy je nejlepší čas k návštěvě Tagaytay?
Nejlepším obdobím k návštěvě Tagaytay je během suchého období mezi listopadem a dubnem. Během tohoto období je pravděpodobnost deště nižší a teploty jsou příjemné.

6. Jaké jsou typické jídla, která lze ochutnat v Tagaytay?
Mezi typická jídla, která lze ochutnat v Tagaytay, patří bulalo (hovězí vývar), tawilis (sladkovodní sardinky), adobo (maso marinované v omáčce), buko pie (pírko s kokosem) a mnoho dalších.

7. Jaké jsou blízké destinace kolem Tagaytay, které stojí za návštěvu?
Blízké destinace kolem Tagaytay zahrnují historické město Taal, sopku Taal, údolí Silang, Pottery Barn and Museum a mnoho dalších.

8. Jaký je průměrný denní rozpočet na návštěvu Tagaytay?
Průměrný denní rozpočet na návštěvu Tagaytay se pohybuje mezi 2000 až 5000 filipínských pesu (PHP), v závislosti na preferencích a úrovni pohodlí. Tento rozpočet zahrnuje výdaje na jídlo, ubytování, dopravu a atrakce.


Letenka Filipíny Tagaytay


Tagaytay je malebné město na Filipínách, které se nachází v provincii Cavite, asi 55 kilometrů jihovýchodně od metropole Manila. Pro svou krásu a vyhlídky se často nazývá jako "Letenská hruška Filipín". Tagaytay je oblíbeným místem pro turisty, kteří chtějí uniknout z rušného městského života a odpočinout si v klidném prostředí.

Jedním z nejznámějších symbolů Tagaytay je Tagaytay Taal Volcano. Jedná se o aktivní sopku, která se vznáší nad jezerem Taal a poskytuje úchvatné výhledy. Turisté si mohou vychutnat panoramatický výhled z vyhlídkového bodu nebo si dokonce zapůjčit člun a projet se po jezeře. Tato přírodní atrakce je jedním z nejpopulárnějších míst v Tagaytay.

Dalším oblíbeným místem pro turisty je Mahogany Market, který je známý svými čerstvými produkty a místní kuchyní. Zde si návštěvníci mohou vychutnat čerstvé ovoce, zeleninu, koření a další místní speciality. Je také možné zakoupit různé suvenýry a místní řemeslné výrobky.

Nejoblíbenější aktivitou pro turisty v Tagaytay je výlet na horském vrcholu Twin Peaks. Turisté mohou vychutnat krásné výhledy na okolní krajinu a dokonce i na sopku Taal. Několik resortů a hotelů nabízí pobyt na tomto vyhlídkovém místě, což umožňuje turistům prozkoumat více z okolních přírodních krás.

Tagaytay je také známý svými farmářskými podniky a návštěvníci si mohou vyzkoušet tzv. "farm-to-table" zážitek, kdy si sami mohou na farmách vybrat zralé ovoce nebo zeleninu a připravit si je na místě. Tato autentická zkušenost je ideální pro ty, kteří se chtějí blíže seznámit s místní kulturou a tradičním způsobem života.

Navštívit Tagaytay můžete pomocí letenky. Cestování z Manily je snadné, jelikož existuje několik přímých letů mezi oběma městy. Letenky na Filipíny jsou dostupné za přijatelné ceny, zejména pokud zvažujete přímý let. Město je také dobře propojeno silnicemi, takže jej lze navštívit i autem nebo veřejnou dopravou.

Tagaytay nabízí návštěvníkům příjemné počasí po celý rok, a to zejména v porovnání s horkým a vlhkým klimatem Manily. Díky své poloze v nadmořské výšce asi 600 metrů nad mořem je v Tagaytay chladněji a zdejší vzduch je čistší. To dělá z tohoto místa ideální útočiště pro ty, kteří hledají únik od tepla a znečištění velkoměsta.

Tagaytay je skutečným klenotem Filipín a jeho krásy si můžete užít prostřednictvím dostupné letenky. Bez ohledu na to, jestli jste nadšený milovník přírody, dobrodružství nebo jen hledáte relaxaci na pláži, Tagaytay vám nabídne jedinečný a nezapomenutelný zážitek z Filipín.


Počasí Filipíny Tagaytay


Filipíny jsou známé svým krásným a rozmanitým počasím. A jedním z nejkrásnějších míst, kde si ho můžete vychutnat, je Tagaytay.

Tagaytay se nachází na ostrově Luzon a je populárním turistickým cílem pro své působivé výhledy a příjemné klima. Tato oblast je obklopená zelenými kopcemi, majestickejmi jezery a aktivními sopkami, což poskytuje jedinečnou scenérii. Nejznámější sopkou v této oblasti je Taal, která je jednou z nejoblíbenějších atrakcí v Tagaytay.

Počasí v Tagaytay je relativně mírné po celý rok, což je ideální pro ty, kteří hledají únik z horkých a dusných teplot v jiných částech země. Průměrná teplota se pohybuje kolem 20-25 °C a nejteplejší měsíce jsou během dubna a května. Deštivá období nastávají v září a říjnu, kdy jsou časté deště a bouřky. Doporučuje se tedy přibalit si do cestovního zavazadla i nějaké lehčí povětrnostní oblečení a deštník.

Jednou z hlavních atrakcí Tagaytay je samozřejmě Taalské jezero. Jezero je doplněno sopkou, která se nachází uprostřed a je obklopená vodou. Turisté se často vypravují na malé lodě, aby objevili krásu jezera a dýchající sopky. Je to skutečně úchvatné a nezapomenutelné místo.

Další populární aktivitu v Tagaytay je návštěva Picnic Grove, který je známý svými piknikovými oblastmi, venkovními aktivity a výhledy na jezero Taal. Zde můžete relaxovat, grilovat nebo dokonce vyzkoušet jízdu na horském kole.

V nedávné době se Tagaytay stal oblíbeným místem pro golfování. Golfové hřiště v Tagaytay mají krásné panoramatické výhledy a jsou oblíbené mezi místními i zahraničními hráči.

Pokud rádi objevujete místní kulturu, nezapomeňte navštívit chladnou svatyni Nuestra Señora de Manaoag. Tato svatyně je známá pro svou krásnou architekturu a poutníky láká z celých Filipín.

Tagaytay je ideálním místem pro ty, kteří hledají únik z rušného městského života a chtějí se ponořit do přírody. Tato oblast nabízí bohaté možnosti pro relaxaci a odpočinek, ať už se jedná o procházky po krásné krajině nebo vychutnávání místních specialit.

Klima v Tagaytay je jistě jedním z hlavních taháků pro turisty. Bez ohledu na to, kdy se rozhodnete navštívit tuto oblast, budete mít příležitost si vychutnat příjemné počasí a úžasné výhledy. Takže ať už hledáte dobrodružství, relaxaci nebo prostě jen únik od každodenního života, Tagaytay je tou správnou volbou.


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách