Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Antigua a Barbuda Dickenson Bay

Letenka Antigua a Barbuda Dickenson Bay


Antigua a Barbuda jsou dvě krásné karibské ostrovní destinace, které nabízejí nádherné pláže a úchvatné scenérie. Mezi nejznámější a nejkrásnější pláže v této oblasti patří Dickenson Bay.

Dickenson Bay je považována za jednu z nejvíce idylických pláží Antiguy a Barbudy. Sáhne se na délku přes více než jednu míli a nabízí návštěvníkům jemný bílý písek, průzračně modrou vodu a tropickou zeleň. Jedna procházka podél této pláže vás přenese do ráje.

Tato pláž se nachází na severozápadním pobřeží Antiguy a je snadno přístupná. Cesta z hlavního města St. John's je velmi jednoduchá a trvá asi 15 minut. Existuje také možnost pronájmu auta, které vám umožní snadno prozkoumat okolní oblasti.

Dickenson Bay je oblíbeným místem pro milovníky vodních sportů. Pláž nabízí aktivitu pro každého, ať už se jedná o plavání, potápění, šnorchlování nebo jízdu na vodních skútrech. Zajištění instruktora nebo půjčení potřebného vybavení na pláži není problém. Tato oblast je také jedním z nejlepších míst na Antigue a Barbudu pro jachting.

Pro ty, kteří preferují relaxaci a sluneční koupání, jsou k dispozici lehátka a slunečníky, které se dají pronajmout. Můžete si také vychutnat svěží koktejly a tradiční karibskou kuchyni v jednom z několika restaurací a barů nacházejících se hned u pláže.

Při návštěvě Dickenson Bay se však vyplatí také objevovat okolní oblasti. Nedaleko pláže se nachází několik luxusních hotelů a letovisek, které nabízejí široké spektrum služeb a aktivit. Můžete se také vydat na výlet do přístavu St. John's, kde najdete několik historických památek a trhů s místními suvenýry.

Dickenson Bay je nejen nádhernou pláží, ale také skvělým místem k návštěvě pro celou rodinu. Děti se mohou potěšit stavěním písečných hradeb a hraním různých plážových her. Procházky po pláži jsou také ideální pro páry, kteří si chtějí užít romantickou atmosféru karibského západu slunce.

Když se rozhodnete navštívit Není divu, že Dickenson Bay je tak populárním turistickým cílem na Antigue a Barbudu. Je dokonalým místem pro odpočinek, relaxaci a prozkoumávání krásné přírody a moře. Ať už hledáte dobrodružství, nebo chcete jen relaxovat na pláži, Dickenson Bay nabízí vše, co potřebujete pro nezapomenutelnou dovolenou v Karibiku.


Dovolená Antigua a Barbuda Dickenson Bay


Antigua a Barbuda jsou vynikající destinací pro každého, kdo si přeje strávit relaxační dovolenou na tropickém ostrově obklopeném tyrkysovými vodami Karibského moře. A pravděpodobně jedním z nejkrásnějších a nejpopulárnějších míst k pobytu na Antigue a Barbuda je Dickenson Bay.

Dickenson Bay se může pochlubit nejen bělostným pískem, ale také klidnými vodami a některými z nejlepších plážových resortů na celém ostrově. Tato oblast je také populární pro vodní sporty a jiné aktivity podél pobřeží.

Jak se sem dostat

Dickenson Bay se nachází na západním pobřeží Antiguy, nedaleko hlavního města St. John's. Nejbližším letištěm je mezinárodní letiště V.C. Bird, odkud je to jen krátká jízda autem nebo taxíkem.

Kde se ubytovat

Je zde mnoho skvělých možností ubytování, včetně luxusních resortů a levnějších možností pro ty, kteří hledají nízkorozpočtovou dovolenou. Zde jsou některé z nejlepších možností, které si můžete vybrat:

The Verandah Resort & Spa - Tento luxusní rezort nabízí skvělý výhled na Karibské moře a obklopený zelenou vegetací. S množstvím restaurací, barů a soukromou pláží si zde užijete jedinečnou relaxaci.

Dickenson Bay Cottages - Tyto klimatizované chatky nabízí nádherný výhled na oceán a prostornou kuchyň. Hosté si tak mohou sami uvařit a vychutnat si slunečný východ přímo z verandy.

Halcyon Cove by Rex Resorts - Tento rozsáhlý enkláv nabízí celou řadu plážových aktivit, od jízdy na wakeboardu po plachtění na windsurfingu. Mezi nimi si pak můžete zahřát tělo v horkých tocích nebo si užít noční život v některém z místních barů a restaurací.

Co dělat

Kromě koupání a opalování na pláži je zde mnoho dalších aktivit, které si můžete během svého pobytu užít. Tyto zahrnují vodní sporty jako je potápění, plachtění na windsurfingu, ale také např. projížďky na úchvatných katamaranech.

Tento kousek Karibiku však nabízí i mnohem víc než jen plážové výlety. Turistické výlety po ostrově jsou velmi populární, protože Antigua a Barbuda jsou plné krásných scenérií, historických památek a okouzlujících měst.

Pro ty, kteří si přejí relaxaci, mohou vyzkoušet místní spa, kde se mohou nechat hýčkat a uvolnit od každodenního stresu.

Dickenson Bay nabízí tolik atrakcí, že si každý návštěvník může přijít na své. Těšíte se na svou dovolenou na Antigui a Barbuda? Zavazte kufry a vydávejte se na tento nádherný ostrov a užijte si dovolenou v prvotřídním stylu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Antigua a Barbuda Dickenson Bay


1. Jak se dostat na pláž Dickenson Bay?
- Pláž Dickenson Bay se nachází na ostrově Antigua a je snadno přístupná taxíkem, pronajatým vozem nebo autobusem.

2. Jakou plážní infrastrukturu najdete na Dickenson Bay?
- Na pláži Dickenson Bay najdete mnoho plážových barů, restaurací a půjčoven plážových lehátek a slunečníků.

3. Je na pláži Dickenson Bay možnost provozovat vodní sporty?
- Ano, na pláži Dickenson Bay je možné provozovat vodní sporty, jako je šnorchlování, potápění, windsurfing a vodní lyžování.

4. Jaká je obvyklá teplota vody na pláži Dickenson Bay?
- Teplota vody na pláži Dickenson Bay se pohybuje mezi 25 a 28 stupni Celsius.

5. Je pláž Dickenson Bay vhodná pro rodiny s dětmi?
- Ano, pláž Dickenson Bay je vhodná pro rodiny s dětmi. Pláž je písčitá, s pozvolným vstupem do moře a má mírné vlny.

6. Existují na pláži Dickenson Bay možnosti ubytování?
- Ano, nedaleko pláže Dickenson Bay jsou dostupné různé resorty a hotely pro ubytování.

7. Jaká je obvyklá doba trvání letu z České republiky do Antiguy a Barbudy?
- Doba trvání letu z České republiky do Antiguy a Barbudy se pohybuje kolem 10 až 12 hodin, včetně přestupů.

8. Je nutné mít vízum pro vstup do Antiguy a Barbudy?
- Pokud jste občanem České republiky, není Vám vyžadováno vízum pro vstup do Antiguy a Barbudy, pokud pobyt nepřesáhne 90 dní.

9. Jaké jsou nejlepší měsíce k návštěvě Antiguy a Barbudy a pláže Dickenson Bay?
- Nejlepší období k návštěvě je od prosince do dubna, kdy je suché období a teploty se pohybují kolem 25 a 30 stupňů Celsius.

10. Jaké další atrakce a aktivity jsou v okolí pláže Dickenson Bay?
- V okolí pláže Dickenson Bay můžete navštívit historické námořní přístavy, ostrov Barbuda s jeho slavnými plážemi a Antiguen Indian Village s ukázkou původní kultury obyvatel ostrova. Dále je možné se vydat na výlety za potápěním, šnorchlováním nebo na prohlídku přírodních parků.


Ubytování Antigua a Barbuda Dickenson Bay


Antigua a Barbuda jsou karibské ostrovní země, které jsou mezi turisty oblíbené díky svým krásným plážím a turistickým atrakcím. Jednou z nejpopulárnějších lokalit na Antigu je Dickenson Bay, což je dlouhá pláž lemovaná palemami, která se nachází v městečku St. John's. Tato pláž nabízí návštěvníkům dokonalý karibský zážitek a nabízí širokou škálu aktivity pro turisty všeho věku a zájmů.

Pokud hledáte ubytování v okolí této populární pláže, máte několik možností, včetně resortů, hotelů a apartmánů. Mnoho z těchto zařízení nabízí přímý přístup na pláž a nádherný výhled na oceán. Zde je několik doporučených možností pro ubytování v Dickenson Bay.

Ciboney Resort
Ciboney Resort je malebný hotel s 21 pokoji, který se nachází přímo na pláži. Tento hotel nabízí klidné a intimní prostředí pro hosty, kteří si přejí relaxovat a užít si malebnou přírodu. V zahradě se nachází bazén, z nějž lze pozorovat oceán a v hotelové restauraci se podávají tradiční karibská jídla.

Sandals Grande Antigua
Sandals Grande Antigua je luxusní resort, který se nachází přímo na pláži a nabízí plnou nabídku all-inclusive služeb. Tento resort disponuje 373 pokoji, které jsou vybaveny moderním zařízením a nabízejí výhled buď na oceán nebo na okolní zahradu. Hosté se mohou těšit na 11 restaurací, 7 barů, spa a fitness centrum, bazén a řadu aktivit, jako jsou vodní sporty, tenis a golfové hřiště.

Starfish Jolly Beach Resort
Starfish Jolly Beach Resort je all-inclusive resort se 464 pokoji, který se nachází přímo na pláži Dickenson Bay. Tento resort je ideální pro rodiny s dětmi, protože nabízí řadu aktivit pro děti všech věkových kategorií. V hotelových restauracích mohou hosté ochutnat karibská jídla a využít bazén a jiné sportovní a rekreační zařízení.

Dickenson Bay Cottages
Dickenson Bay Cottages jsou oáza klidného luxusu s klimatizovanými apartmány přímo na pláži. Tuto nabídku ubytování tvoří pět dvoupodlažních klimatizovaných dřevěných vil v rustikálním stylu s výhledem na oceán. Hosté mohou užít nádherný západ slunce ze svého soukromého balkonu, využívat gril a kuchyň v obývacím prostoru, nebo se jen relaxovat u bazénu.

Všechny tyto základny se nacházejí jen pár kroků od plážových atrakcí, kde se můžete např. potápět, přát se na paddleboardech, windsurfování, či jen opalovat nebo relaxovat. Není tedy těžké najít si to správné ubytování v Dickenson Bay a vychutnat si krásy tohoto malého kousku Karibiku u oceánu.


Počasí Antigua a Barbuda Dickenson Bay


Antigua a Barbuda jsou malými karibskými ostrovy, které se nacházejí v oblasti Západní Indie. Tyto dvě země jsou velmi populární turistickou destinací, zejména díky svým krásným plážím a ideálnímu počasí.

Jednou z nejoblíbenějších pláží Antiguy a Barbudy je Dickenson Bay. Tato pláž se nachází na severozápadním pobřeží Antiguy a je jednou z nejhezčích pláží v celé oblasti.

Dickenson Bay má příjemně teplé počasí po celý rok, díky čemuž je ideální destinací pro dovolenou v jakémkoli období roku. V létě se teploty pohybují kolem 30 stupňů Celsia, v zimě pak kolem 28 stupňů Celsia. Noční teploty jsou celoročně mírné, přibližně 24 stupňů Celsia.

Větry na Antigui a Barbudě jsou mírné a většinou vanou z východního směru. V období od června do října se na tomto ostrově mohou vyskytovat tropické bouře, takže turisté by měli být ostražití a pravidelně sledovat předpověď počasí.

Pláž Dickenson Bay je známá tím, že na ní vlaje modrá vlajka, což znamená, že je to velmi čistá a bezpečná pláž pro koupání. Díky svému písečnému pobřeží a klidnému moři je tato pláž ideálním místem pro šnorchlování, potápění, plavání nebo jen relaxaci na slunci.

Kromě toho se na pláži Dickenson Bay nachází mnoho restaurací, barů a obchodů, což z ní dělá ideální destinaci pro turisty, kteří chtějí strávit celý den na pláži.

Celkově lze říci, že počasí na Antigui a Barbudě je velmi příznivé pro turisty a pláž Dickenson Bay je jedním z nejlepších míst, která by turisté měli navštívit. S teplým počasím, klidným mořem a množstvím zábavy a aktivity, tato pláž je ideálním místem pro dovolenou pro jednotlivce, páry nebo celou rodinu.


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách