Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Portoriko Balneario de Carolina

Dovolená Portoriko Balneario de Carolina


Portoriko je karibský ostrov, který láká turisty ze všech koutů světa svými krásnými plážemi, bohatou kulturou a fascinující historií. Jednou z atraktivních destinací na tomto ostrově je Balneario de Carolina.

Balneario de Carolina se nachází ve městě Carolina na severovýchodním pobřeží ostrova Portoriko. Tato oblíbená pláž je snem pro milovníky slunce, moře a všech aktivit, které s nimi souvisejí. Balneario de Carolina se pyšní krásným jemným pískem, azurově modrou vodou a nádherným výhledem na Atlantský oceán.

Na pláži najdete vše, co potřebujete k dokonalému pobytu. Od pronájmu slunečníků a lehátek až po širokou nabídku vodních aktivit. Můžete si půjčit paddleboard, kajak nebo jetovou lyži a dostat se do vody, abyste se nechali unášet vlnami. Pro ty, kteří preferují klidnější aktivity, je zde také možnost rybaření nebo jízdy na plážových kolech.

V okolí pláže najdete také mnoho restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční portorickou kuchyni. Vyzkoušejte místní speciality, jako jsou mofongos (směs plantainového pyré a masových náplní), arroces con gandules (rýže s fazolemi) nebo směsice čerstvých plodů moře. K dispozici jsou také různé obchody a butiky, kde si můžete koupit suvenýry jako památku na své nezapomenutelné dovolené.

Ať už jste na pláži Balneario de Carolina s rodinou, přáteli nebo partnerem, určitě zde najdete zábavu a relaxaci pro všechny. Můžete si zaplavat ve vodě, hrát plážový volejbal nebo si prostě jen lehnout na pláži a slunit se. Není nic příjemnějšího, než poslouchat zvuk vln a cítit osvěžující vánek z oceánu.

Kromě pláže si můžete také užít návštěvu nedalekých atrakcí v okolí. Můžete se vydat do starobylého španělského města San Juan a prozkoumat jeho pevnost El Morro, která byla postavena na ochranu před piráty. Pro ty, kteří mají rádi adrenalinové zážitky, je zde také možnost se vydat na výlet do El Yunque deštného pralesa, který je domovem mnoha vzácných druhů rostlin a zvířat.

Balneario de Carolina je ideálním místem pro strávení dovolené plné relaxace a zábavy. Zde si můžete užít všechno, co karibský ostrov Portoriko nabízí - slunce, pláže, vodní aktivity, kulinářské speciality a historii. Takže až budete plánovat svou následující dovolenou, nezapomeňte zvážit Balneario de Carolina jako jednu z možností. Zajisté nebudete litovat.


Nejčastější dotazy a odpovědi Portoriko Balneario de Carolina


1) Co je Balneario de Carolina?
Balneario de Carolina je plážové letovisko nacházející se na pobřeží Portorika v obci Carolina.

2) Jak se dostanu na Balneario de Carolina?
Lze se tam dostat autem, které lze zaparkovat na parkovišti, nebo místním autobusem.

3) Jaká je cena vstupu na Balneario de Carolina?
Cena vstupu se liší v závislosti na ročním období a dni v týdnu, ale obvykle se pohybuje kolem 5 dolarů.

4) Můžu si vzít vlastní jídlo na pláž?
Ano, je povoleno si vzít vlastní jídlo a pití, ale je zakázáno kouřit nebo pít alkohol.

5) Jsou na pláži přístřešky nebo stánky s občerstvením?
Ano, na pláži jsou přístřešky a stánky, kde si můžete koupit občerstvení a pití.

6) Je tam možnost pronajmout slunečníky a lehátka?
Ano, je možné si pronajmout slunečníky a lehátka za poplatek.

7) Můžu na pláži jezdit na vodních skútrech?
Ano, je možné si pronajmout vodní skútry, ale je nutné mít patřičnou licenci.

8) Je na pláži přítomný záchranářský tým?
Ano, na pláži jsou přítomni záchranáři, kteří dbají na bezpečí návštěvníků.

9) Je tam možné hrát beach volejbal?
Ano, na pláži je možné hrát beach volejbal.

10) Kdy jsou otevřeny toalety a sprchy?
Toalety a sprchy jsou otevřeny od 8:30 dopoledne do 5 hodin odpoledne.


Počasí Portoriko Balneario de Carolina


Portoriko je jedním z nejkrásnějších míst v Karibiku a jeho pláže na jihovýchodě ostrova svou nádhernou pískovou pláží, krásným mořským pobřežím a teplými slunečnými dny přitahují turisty z celého světa. Balneario de Carolina je jednou z nejvíce žádaných pláží v městečku Carolina. Letovisko se rozprostírá na pobřeží Atlantického oceánu a nabízí mnoho plážových aktivit. Přestože ráj na zemi, počasí v Portoriku, může být proměnlivé, a tak je dobré vědět, jaké klima se na Balneario de Carolina očekává.

Portoriko a jeho klima

Portoriko má tropické klima s vysokými teplotami a vysokou vlhkostí po celý rok. Teploty se pohybují kolem 28-32°C, přičemž v noci se snižují na 21-24°C. Srážky jsou rovnoměrně rozložené během celého roku, s největšími dešťovými obdobími v září a říjnu.

Počasí v Balneario de Carolina

Pláž Balneario de Carolina leží v oblasti s nejvyššími srážkami na ostrově, ale stále má hodně slunečných dní. Podle klimatických dat se na pláži očekává průměrná teplota 28°C po celý rok. V období říjen a listopad jsou srážky nejhojnější, ale jsou to jen krátké bouřky, které obvykle trvají pouze krátkou dobu.

V létě, od května do září, jsou teploty nejvyšší a průměrná teplota se pohybuje okolo 30°C. V noci se snižují na 25°C. V této době jsou pláže Balneario de Carolina velmi živé, plné plážových turistů, kteří si užívají slunce a teplé příjemné vody Atlantiku.

V zimě, od prosince do dubna, jsou teploty mírnější, s průměrnou teplotou kolem 27°C a v noci se snižují na 21°C. I v této době je ale počasí vhodné k plážovým aktivitám a turisté se mohou těšit na klidnější a méně přeplněné pláže.

Závěr

Pláž Balneario de Carolina je jedním z nejkrásnějších míst na Portoriku a nabízí vynikající podmínky pro plážové aktivity po celý rok. Ačkoli oblast má vyšší srážky, je klima na pláži velmi příjemné a návštěvníci si mohou užít slunce a teplou vodu, a to jak v letním, tak v zimním období. Pláže Balneario de Carolina rozhodně stojí za návštěvu, nejen kvůli krásnému prostředí, ale i díky svému příjemnému počasí.


Ubytování Portoriko Balneario de Carolina


Portoriko je dokonalou destinací pro ty, kteří hledají spojení krásných pláží, úchvatné přírodní krásy a kulturu Karibiku. Pokud uvažujete o dovolené v této oblasti, určitě neváhejte navštívit Balneario de Carolina.

V Balneario de Carolina si můžete užít dokonalý pobyt na bílých písečných plážích a vychutnat si širokou škálu aktivit, jakými jsou například plavání, surfování, potápění a rybaření. Tento rezort se rozkládá na území větší než 650 hektarů, což z něho dělá jedno z největších letovisek v Portoriku.

Pokud hledáte ubytování na tomto místě, můžete si být jisti, že najdete dokonalou volbu pro každého. Rezort nabízí různé možnosti od kempování přímo na pláži, přes chatky a apartmány až po luxusní hotely. Záleží jen na vašem rozpočtu a preferencích.

Při hledání ubytování v Balneario de Carolina si nezapomeňte položit otázky ohledně vybavení pokoje a hotelu. Některé hotely nabízí například bezplatné Wi-Fi připojení, prostorné koupelny, klimatizaci a satelitní televizi.

Ceny za ubytování se mohou lišit v závislosti na této vybavenosti a luxusu, který daný hotel nabízí. Chata nebo apartmán může stát od 50 do 150 dolarů za noc, zatímco luxusní hotel může být přibližně 200 dolarů na noc a více.

V Balneario de Carolina najdete i několik místních restaurací, kde si můžete vychutnat místní kuchyni. Pokud nechcete trávit čas vařením v pokoji, můžete si vychutnat skvělé ryby, krevety nebo dokonalý karibský koktejl v restauracích jako El Mesón de Pepe nebo Mi Casita.

Celkově lze říci, že Balneario de Carolina je skvělou volbou pro ty, kteří hledají dokonalou kombinaci krásných pláží, skvělé kuchyně a dokonale navržené ubytování. Bez ohledu na své preference a rozpočet, můžete si být jisti, že najdete to správné místo pro vaši dovolenou. Tak neváhejte a objevujte krásy Portorika.


Letenka Portoriko Balneario de Carolina


Portoriko je karibský ostrov, který je známý svými krásnými plážemi a přírodními krásami. Jednou z nejznámějších pláží na ostrově je Balneario de Carolina, která se nachází nedaleko hlavního města San Juan.

Balneario de Carolina je oblíbenou destinací jak mezi místními obyvateli, tak mezi turisty. Tato pláž se rozkládá na délce přes dva kilometry a nabízí krásný bílý písek a teplé tyrkysové moře. Je ideálním místem pro relaxaci, opalování, pikniky a vodní aktivity.

Pláž je dobře vybavená, což z ní činí atraktivní místo pro rodiny. Najdete zde tužky na opalování, restaurace, kde si můžete vychutnat tradiční portorickou kuchyni, a plážové bary, které nabízejí osvěžující koktejly a nápoje. V blízkosti pláže také najdete mnoho obchodů s potravinami a obchodů se suvenýry, abyste si mohli koupit něco na památku ze svého pobytu.

Pro ty, kteří mají rádi aktivní odpočinek, je zde mnoho možností k využití volného času. Můžete si zapůjčit surf nebo paddleboard a vydat se na skvělé vlny, nebo si pronajmout kajak a prozkoumat okolní mangrovníky. Pro milovníky potápění a šnorchlování je možnost objevovat korálové útesy a pestrou podmořskou faunu.

Balneario de Carolina není pouze pláží, ale také místem, kde se odehrává mnoho kulturních a společenských akcí. Často se zde konají koncerty, festivaly a sportovní události. Pokud máte štěstí, můžete se zúčastnit některého z těchto akcí a zažít tak místní kulturu a zábavu.

Nezapomeňte si také nechat trochu času na procházku po okolí pláže. Město Carolina nabízí mnoho zajímavých míst k návštěvě, jako například historický Fort San Felipe del Morro, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Můžete také navštívit Puerto Rikské muzeum umění a muzeum Luisa A. Ferrého, které nabízí pohled na bohatou historii a kulturu Portorika.

Balneario de Carolina je opravdu překrásnou pláží, která stojí za návštěvu při pobytu na Portoriku. Nabízí mnoho možností k relaxaci i zábavě a umožňuje vám poznat krásu ostrova a jeho kulturu. Při plánování vaší následující dovolené na Karibiku nezapomeňte zahrnout Portoriko a její úžasnou pláž Balneario de Carolina!


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách