Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Kambodža Koh Tonsay (Rabbit Island)

Počasí Kambodža Koh Tonsay (Rabbit Island)


Rabbit Island je malý ostrov, který se nachází nedaleko pobřeží Kambodži. Tento malebný ostrov, známý také jako Koh Tonsay, je oblíbený mezi návštěvníky díky své překrásné pláži a bohatému podmořskému světu. Pokud se chystáte navštívit Rabbit Island, je důležité pečlivě si vybrat vhodnou dobu, aby vám nepokazilo počasí.

Kambodža je známá svými tropickými monzunovými klimatickými podmínkami. To znamená, že od prosince do dubna převažuje suché období a od května do listopadu je období dešťů. Rabbit Island není výjimkou a podléhá stejným klimatickým proměnám.

Během suchého období (od prosince do dubna) jsou na Rabbit Island příjemné teploty. Denní teploty se pohybují kolem 25-30 °C, což je ideální pro opalování na pláži a prozkoumávání ostrova. Noční teploty bývají mírně nižší, kolem 20-25 °C. Během těchto měsíců se na ostrově očekávají minimální srážky a slunečný a jasno nebe.

Na druhou stranu, během období dešťů (od května do listopadu) Rabbit Island zažívá vyšší vlhkost a časté srážky. Teploty zůstávají relativně stejné jako v suchém období, ale časté lijáky mohou omezit venkovní aktivity a výlety na ostrově. Je také důležité si uvědomit, že přívalové deště mohou vést k výkyvům hladiny moře, což ovlivňuje plavání a vodní aktivity.

Pokud se chystáte na váš vysněný pobyt na Rabbit Island, nejlepší čas na návštěvu je v období sucha. Bude vám zaručeno slunečné počasí a dokonalé podmínky pro odpočinek na pláži a šnorchlování v krásných korálových útesech. Je také dobré se připravit na možnost nečekaných dešťů, i když jsou v suchém období vzácné.

Počasí je důležitým faktorem při plánování vaší dovolené na Rabbit Island. Během suchého období můžete očekávat slunečné a teplé počasí, které vám umožní naplno si vychutnat krásy tohoto malebného ostrova.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kambodža Koh Tonsay (Rabbit Island)


Dotaz: Jak se dostat na Koh Tonsay (Rabbit Island) v Kambodži?
Odpověď: Nejjednodušší způsob, jak se dostat na Koh Tonsay, je vyjet lodí z přístavu Kep. Lodě odplouvají přibližně každou hodinu a cesta trvá asi 20-30 minut.

Dotaz: Jaká je cena lodního lístku na Koh Tonsay?
Odpověď: Cena lodního lístku na Koh Tonsay se pohybuje okolo 10-15 USD za osobu. Je však doporučeno zkontrolovat aktuální ceny před odjezdem.

Dotaz: Jaká je doba trvání pobytu na Koh Tonsay?
Odpověď: Doba trvání pobytu na Koh Tonsay záleží na vašich preferencích. Někteří turisté si zde užijí pouze pár hodin, zatímco jiní zůstávají přes noc. Doporučuje se však strávit alespoň pár hodin na ostrově a objevit jeho krásy.

Dotaz: Kolik stojí ubytování na Koh Tonsay?
Odpověď: Na ostrově Koh Tonsay je k dispozici několik ubytovacích zařízení, které nabízejí jednoduché chatky a bungalovy. Ceny se pohybují v rozmezí 15-30 USD za noc, v závislosti na sezóně a typu ubytování.

Dotaz: Jsou na Koh Tonsay restaurace nebo potraviny?
Odpověď: Na ostrově Koh Tonsay je několik restaurací, kde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody a další kambodžské speciality. Nicméně je doporučeno vzít si s sebou nějaké občerstvení, pokud plánujete strávit delší čas na ostrově, protože nabídka potravin může být omezená.

Dotaz: Jaké aktivity lze na Koh Tonsay provádět?
Odpověď: Na Koh Tonsay si můžete užít plážování, koupání, potápění a šnorchlování. Můžete také procházet po ostrově a objevovat jeho krásnou přírodu.


Ubytování Kambodža Koh Tonsay (Rabbit Island)


Kambodža je turisticky atraktivní země, která nabízí řadu krásných pláží a úžasných ostrovů. Jedním z těchto ostrovů je i Koh Tonsay, známý také jako Rabbit Island. Tento ostrov se nachází na jihovýchodě země, poblíž města Kep.

Koh Tonsay je malý ostrov o rozloze pouhých 2 km², který je velmi populární mezi turisty hledajícími klidné a nedotčené prostředí. Hlavním lákadlem tohoto ostrova jsou jeho nádherné pláže s bílým pískem a průzračným turkoisovým mořem. Pro milovníky slunce a odpočinku je to opravdu ráj.

Na ostrově Koh Tonsay nenajdete žádné luxusní resorty, ale pouze jednoduché bungalovy a chatky. Ty jsou postaveny přímo na pláži a poskytují zcela jedinečný zážitek. Ubytování zde je cenově dostupné, takže tento ostrov si mohou dovolit i cestovatelé s menším rozpočtem.

Většina ubytování na ostrově je rodinného typu a provozují je samotní místní obyvatelé. Tyto bungalovy jsou prostě zařízené, ale čisté a pohodlné. Některé z nich mají dokonce soukromé zahrady s hamaky a lehátky, což je ideální prostor pro odpočinek a relaxaci.

Jídlo na ostrově je převážně rybí, jelikož lokalní obyvatelé žijí z rybolovu. Můžete ochutnat čerstvé mořské plody, které jsou připravovány jednoduchým a autentickým způsobem. V místních restauracích si také můžete vychutnat grilované ryby a pokrmy z čerstvých ingrediencí.

Ostrov Koh Tonsay je ideálním místem pro odpočinek a únik od rušného života. Zde můžete strávit své dny na pláži, relaxovat na slunci a plavat v průzračném moři. Toto místo je perfektní pro ty, kteří si chtějí opravdu odpočinout a zapomenout na všechny své starosti.

Jednou z dalších atrakcí Koh Tonsay je potápění a šnorchlování. Můžete si pronajmout potřebné vybavení a objevit podmořský život kolem ostrova. Je zde mnoho různých druhů ryb a korálů, které jsou pro tento region typické.

Pokud toužíte po dobrodružství, můžete se vydat na procházku po ostrově až na jeho vrchol, odkud se nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu. Ostrov je také ideálním místem pro pozorování západu slunce, které je zde opravdu kouzelné.

Na ostrov Rabbit Island se můžete dostat lodí z Kepu. Cesta trvá pouze asi 30 minut, a tak můžete strávit nezapomenutelný den nebo i více dní na tomto úchvatném místě.

Koh Tonsay (Rabbit Island) je skutečným skrytým pokladem Kambodže. Nabízí nádherné pláže, jednoduché ubytování a klidné prostředí. Pokud hledáte místo, kde se můžete odpočinout a uniknout ruchu velkoměsta, tento ostrov je pro vás to správné místo. Navštivte toto nádherné místo a prožijte nezapomenutelný zážitek!


Letenka Kambodža Koh Tonsay (Rabbit Island)


Přemýšlíte, kam se podívat na své další dovolené? Co takhle navštívit Kambodžu a užít si nádherné pláže a neopakovatelné výhledy na moře? Pokud ano, rozhodně nevynechejte návštěvu malého ostrova Koh Tonsay, známého také jako Rabbit Island.

Ostrov Koh Tonsay se nachází v Kambodži, v provincii Kep, poblíž hranic s Vietnamem. Je to ideální místo pro odpočinek a relaxaci, pokud hledáte klid a soukromí. Na ostrově se nachází písečné pláže, křišťálově čisté moře a nádherné západy slunce.

Nejlepší způsob, jak se na ostrov dostat, je trajektem z Kepu. Cesta trvá pouze 30 minut a nabízí nezapomenutelné výhledy na moře a okolní scenérie. Cesta samotná je již hodně zajímavá a nabízí mnoho možností k fotografování.

Jakmile dorazíte na ostrov, budete překvapeni tichem a klidem. Žádné velké turistické rezorty nejsou na ostrově povoleny, takže tu najdete pouze několik menších hotelů a chatiček pro ubytování. Pokud hledáte komfort a luxus, asi zde na Rabbit Island nesháníte ideální pobyt, ale pokud se chcete vypnout od ruchu velkoměst a užít si klidu a odpočinku, pak je toto místo ideální pro Vás.

Na ostrově nemáte ani s jídlem problém. Většina míst nabízí české menu s možností pokrmů na přání jako např. teplé zeleninové saláty, místní speciality jako řízky z tuňáka, čerstvou rybu, grilované krevety, řízky a různé saláty...

Pokud vás láká procházení se po pláži, ostrov Koh Tonsay má na výběr několik krásných pláží, které stojí za návštěvu. Na pláži je k dispozici i půjčovna lehátek a slunečníků.

Celkově lze říci, že návštěva ostrova Koh Tonsay je jednoduchá a rychlá a na ostrově se můžete odpočinout a relaxovat od ruchu velkoměsta. Toto místo je ideální pro ty, kteří chtějí užít si klidu, přírodní krásy a místní speciality. Co třeba využít dalších volných dní a zabalit si kufry pro další dobrodružství?


Dovolená Kambodža Koh Tonsay (Rabbit Island)


Kambodža je krásná země a nabízí mnoho krásných a exotických míst k návštěvě, včetně Koh Tonsay, také známého jako Rabbit Island.

Koh Tonsay se nachází jen asi 20 minut plavby od Kampotu, což je malé a klidné městečko v Kambodži, obklopené kopci a řekou. To znamená, že se na dovolené na Rabbit Island můžete snadno spojit s návštěvou Kampotu.

Ostrov Koh Tonsay nebo Ostrov králíků, jak se někdy nazývá, je malý ostrov o velikosti jednoho čtverečního kilometru a nemá zde žádné automobily, pouze koňská povozy a kolečkové vozíky. Takže se můžete těšit na klidnou atmosféru, čisté bílé písečné pláže, křišťálově čisté vody a nádherný podvodní svět.

Na ostrově se nachází řada malých bungalovů, které jsou ideální pro trávení několika dní v klidu a pohodlí. Tyto bungalovy jsou velmi jednoduché, avšak zařízeny základními věcmi, jako jsou postele, moskytiér a ventilátor. To znamená, že vás v letním horku udrží v chládku a při zimě jsou dostatečně teplé.

Pokud se chcete odpočinout a užít si výhled na ostrov, můžete si pronajmout koňský povoz nebo kolečkové vozíky a projet se po ostrově. Během této cesty si můžete prohlédnout nádherné pohledy na západ slunce, nebo se vydat na výlet k nedalekým chrámům a jeskyním.

Jedním z nejkrásnějších a zároveň nejzábavnějších aktivit, které se na ostrově Koh Tonsay dají dělat, je šnorchlování. Voda je zde křišťálově čistá a plná různých druhů podmořského života. Takže si můžete prohlédnout barevné ryby, korály a další živočichy, kteří zde žijí.

V neposlední řadě, pokud máte chuť na něco k jídlu nebo popít, na ostrově Koh Tonsay se nachází několik restaurací, které nabízejí různé druhy jídel, včetně čerstvých ryb, které byly uloveny přímo z okolního moře. Můžete si tedy vychutnat místní jídlo a nápoje v krásné atmosféře a užít si tak pravou kambodžskou kuchyni.

Celkově lze říci, že ostrov Koh Tonsay je naprosto vynikající cílovou destinací pro každého, kdo hledá klidné, nádherné a nezapomenutelné místo k návštěvě v Kambodži. Takže neváhejte a vydajte se na dovolenou na Rabbit Island!


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách