Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Japonsko Otaru

Nejčastější dotazy a odpovědi Japonsko Otaru


Dotazy:

1. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Otaru v Japonsku?
2. Jaké je nejlepší způsob, jak se dostat z Tokia do Otaru?
3. Jak dlouho trvá cesta z Tokia do Otaru?
4. Jaká je nejlepší možnost ubytování v Otaru?
5. Jaké jsou hlavní turistické atrakce v Otaru?
6. Kam se vydat na nákupy v Otaru?
7. Jaká je typická jídla v Otaru?
8. Jaké jsou nejlepší restaurace v Otaru?
9. Kde najdu nejlepší výhled na Otaru?
10. Jaké jsou populární festivaly a události v Otaru?

Odpovědi:

1. Nejlepší doba na návštěvu Otaru je ve spring (březen - květen) a fall (září - listopad), kdy jsou teploty mírné a zároveň můžete užívat krásnou přírodu nebo podzimní listí.

2. Nejlepší způsob, jak se dostat z Tokia do Otaru, je letecky do letiště New Chitose Airport v Sapporu a odtud pokračovat vlakem do Otaru.

3. Cesta z Tokia do Otaru trvá přibližně 2,5 hodiny vlakem nebo asi 1,5 hodiny letadlem.

4. V Otaru je k dispozici mnoho možností ubytování, včetně hotelů, ryokanů a guesthousů. Nejlepší je si rezervovat ubytování dopředu.

5. Hlavní turistické atrakce v Otaru zahrnují Otaru Canal, Otaru Music Box Museum, Tengu Mountain a Sakaimachi Street.

6. Nejlepší místa pro nákupy v Otaru jsou Sakaimachi Street a Otaru Canal Plaza, kde můžete najít různé suvenýry, umělecké řemeslné výrobky a tradiční japonské produkty.

7. Typická jídla v Otaru zahrnují čerstvé mořské plody jako sushi, sashimi a krab, stejně jako místní speciality jako Otaru ryžová vína a Sankaku Fish Cake.

8. Mezi nejlepší restaurace v Otaru patří Sankaku Market, kde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody a ryby, a Masazushi, která je známá svým vysoce kvalitním sushi.

9. Nejlepší výhled na Otaru je z Otaru Tengu Mountain, která nabízí panoramatický výhled na město, oceán a okolní přírodu.

10. Populární festivaly a události v Otaru zahrnují Otaru Snow Light Path Festival v únoru, Otaru Film Festival v květnu a Otaru Food Festival v červenci, kde můžete ochutnat místní speciality.


Letenka Japonsko Otaru


Japonsko je země bohatá na kulturu, historii a nádherné přírodní scenérie. Jedním z nejvíce fascinujících a romantických míst v Japonsku je Otaru, malebné přístavní město, které se nachází na severním ostrově Hokkaidó. Pokud se chystáte navštívit tuto krásnou destinaci, letenka do Otaru je jedním z nejvíce doporučovaných způsobů, jak tam dostat.

Jedním z největších výhod letenky do Otaru je skutečnost, že se nemusíte trápit dlouhou cestou trajektem nebo vlakem z hlavního města Tokia. Otaru má své vlastní mezinárodní letiště, které se nachází přímo v blízkosti města. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí lety z různých mezinárodních letišť, jako je letiště Narita nebo letiště Kansai. Díky této blízkosti je letenka do Otaru skvělou volbou pro turisty, kteří chtějí ušetřit čas a energii.

Otaru je známo svou romantickou atmosférou a zachovalými historickými budovami. Po příletu na letiště, můžete si půjčit auto nebo využít hromadnou dopravu a vydat se do centra města, kde se nachází mnoho překrásných památek. Procházka po staré rybářské čtvrti je nezapomenutelným zážitkem. Úzké uličky lemované krásnými kamennými domy a historickými budovami vás přenesou do minulosti. Vyzkoušejte místní speciality, jako jsou čerstvé mořské plody a slavný japonský rýžový líh.

Další zajímavou atrakcí v Otaru je Otaru Canal, který je označován jako Benátky východu. Tento kanál je obklopen historickými sklady a vytváří nádhernou scenérii, zejména během večerních hodin, kdy jsou podél něj rozsvícené lampy. Pro milovníky umění je návštěva některého z místních muzeí nebo galerií nezbytností. V Otaru najdete také mnoho trhů a obchodů, kde si můžete zakoupit tradiční japonské zboží, jako jsou keramika, perly nebo ručně malované zboží.

Přírodní krása Otaru je rovněž něco, co stojí za vidění. Můžete si naplánovat výlet do blízkého Niseko, známém zimním středisku, kde si můžete užít lyžování nebo snowboarding. Pokud máte rádi krásné výhledy, můžete navštívit Otaru Tenguyama Ropeway a vyjet na horu, kde si budete moci vychutnat úchvatný pohled na město a jeho okolní krajinu.

Letenka do Otaru vám otevře brány do tohoto nezapomenutelného města plného kulturálních pokladů a úchvatných výhledů. Bez ohledu na to, zda se chcete vrátit zpět do minulosti nebo užít si krásy přírody, Otaru je ideální destinací pro vaši další dovolenou v Japonsku.


Počasí Japonsko Otaru


Otaru se nachází ve střední části ostrova Hokkaidó v Japonsku a je známý svými malebnými uličkami, kanály a historickým přístavem. Když ale přijedete do Otaru během zimních měsíců, zjistíte, že se město stává jednou z nejkrásnějších zimních scenérií v Japonsku.

V Otaru během zimy se očekává velmi chladné a sněhové klima. Jako většina oblastí v Hokkaidó, zimní měsíce od prosince do února jsou extrémně chladné. Minimální teploty ve dne se pohybují kolem -4 až -9 stupňů Celsia, s maximy většinou kolem nuly. Mezi prosincem a březnem padá v průměru 2 až 3 metry sněhu, takže určitě si vezměte teplé oblečení a boty, aby vás zima nezaskočila.

Díky tomu, že Otaru se nachází na pobřeží Japonského moře, zde mohou přicházet bouřky a silné vítry. Pokud se vracíte po pěší cestě kolem kanálů, může být studený vítr extrémně chladný, takže si vezměte spoustu vrstev oblečení. Nicméně, i když je počasí chladné a sněžné, uvidíte mnoho turistů, kteří přicházejí k vidění zdobení vánočních výloh v obchodech a mnoha světelných dekorací, které jim dodávají kouzlo.

Kvůli nejsilnějším sněhovým bouřím v Otaru, mohou pohlednice rozparcelovat sloupky a křídla mohou usínat pod váhou sněhu. Pokud jste fanoušci sněhu, určitě si tuto scenérii užijete, ale být na tomto místě zase příliš mnoho dní může způsobit depresi způsobenou sezónním afektivním poruchou (SAD).

Celkově je Otaru v zimě jedním z nejkrásnějších míst v Japonsku a určitě ho stojí za to navštívit. Nicméně se ujistěte, že kromě teplého oblečení máte s sebou také ochranné brýle, nějaký repelent proti mrazu a ochranný klobouk kvůli ostrému slunci odrážejícímu se od sněhu.


Dovolená Japonsko Otaru


Pokud plánujete strávit dovolenou v Japonsku, nedílnou součástí vaší cestovní trasy by mělo být město Otaru. Nádherné přístavní město Otaru se nachází na severním ostrově Hokkaidó a nabízí mnoho zajímavostí a krásných míst k prozkoumání.

Otaru je známé pro svou bohatou historii a krásnou architekturu. Během vaší návštěvy byste měli navštívit Otaru Kanal, který je považován za ikonický symbol města. Tento kanál byl v minulosti hlavní tepnou pro přepravu zboží, ale v dnešní době slouží jako oblíbená turistická atrakce. Procházejte se podél kanálu, obdivujte krásné budovy a užívejte si romantickou atmosféru.

Další must-see atrakcí v Otaru je známá ulice Sakaimachi. Tato dlouhá komerční třída je plná malebných obchodů, kaváren a restaurací. Můžete si zde koupit tradiční japonské suvenýry, jako jsou ručně vyrobené sklenice na svíčky a keramiku. Ulice je především večer velmi půvabná, když jsou domy osvětlené nádhernými zářivkami.

Nemůžete opustit Otaru, aniž byste navštívili známou hřbitovní Buddhovu sochu. Tato obří bronzová socha Budhy je jednou z největších na světě a tyčí se na vrcholu kopce nad městem. Můžete sem dojít po schodišti o 108 stupních, které představuje počet lidských vášní, které musí být překonány pro dosažení osvícení. Z vrcholu si užijete úchvatný výhled na město a okolní krajinu.

Když jste v Otaru, neměli byste zapomenout ochutnat místní speciality. Toto přístavní město je známé pro své světoznámé sushi a čerstvé mořské plody. Navštivte jednu z tradičních sushi restaurací v Otaru a vychutnejte si autentické japonské sushi připravené z čerstvých surovin.

Pro ty, kteří mají rádi přírodu, je nedaleký Národní park Shikotsu-Toya skvělou volbou. Tento národní park je domovem k nádhernému j jezeru Toya, které obklopují sopky a krásné horské vrcholy. Můžete zde podniknout procházku po okolních lesích, projet se lodí po jezeře nebo si užít relaxaci v přírodních termálních lázních.

Návštěva Otaru na vaší dovolené v Japonsku je skutečným zážitkem. Od krásné architektury a romantických kanálů až po tradiční japonskou kulturu a nádhernou přírodu, Otaru má co nabídnout pro každého cestovatele. Nezapomeňte zařadit toto kouzelné město do svého itineráře a připravte se na nezapomenutelnou dovolenou v Japonsku.


Ubytování Japonsko Otaru


Otaru, město na severním pobřeží Japonského ostrova Hokkaidó, je jednou z nejvíce navštěvovaných turistických destinací v regionu. Město je známé svou bohatou historií, zachovanou architekturou a romantickou atmosférou. Pokud se rozhodnete navštívit Otaru, rozhodování o ubytování nebude problém, protože nabízí širokou škálu možností pro všechny typy cestovatelů.

V centru města se nachází mnoho tradičních japonských hostinců (ryokanů), které nabízejí jedinečnou možnost zažít tradiční japonský životní styl. Tyto ryokany mají typickou architekturu, jako jsou tatami místnosti (pokoj s podlahou potaženou rohoží), futony (tradiční matrace) a večeře servírované v místním stylu. Hosté zde zažijí klid a pohodu, a přitom budou mít snadný přístup k hlavním turistickým atrakcím.

Pokud preferujete modernější typ ubytování, nemusíte se bát. V Otaru je k dispozici také mnoho hotelů a ubytovacích zařízení, které splňují nejvyšší standardy pohodlí a luxusu. Tyto hotely mají většinou moderní vybavení, jako jsou pokoje s vlastní koupelnou, klimatizací a internetovým připojením. Některé hotely se nacházejí v historických budovách a nabízejí krásný výhled na přilehlý přístav.

Pokud jste příznivci místní kultury a historie, možná byste si mohli pronajmout tradiční japonský dům (machiya), který poskytuje autentický zážitek. Tyto domy mají typickou dřevěnou architekturu, skryté zahrady a mají často dobře zachované historické prvky. Při pobytu v japonském domě budete mít možnost zažít přímočarost a tradice japonského životního stylu.

Pokud cestujete s rodinou nebo ve větším počtu osob, může být pronájem celého rekreačního domu nebo apartmá tou nejlepší volbou. Tato možnost nabízí větší soukromí a flexibilitu, zvláště pokud máte v plánu zůstat déle. Mnoho rekreačních domů a apartmánů se nachází v blízkosti hlavních turistických atrakcí a obchodních čtvrtí, takže vždy budete mít snadnou dostupnost ke všemu, co město nabízí.

Většina ubytovacích zařízení v Otaru nabízí přístup k lázním, které jsou v Japonsku velmi populární. Tato zařízení mají horké prameny s minerálními látkami, které mají údajně léčivé účinky a jsou ideální pro uvolnění svalů a obnovení těla a mysli po dlouhém dni stráveném objevováním města.

Celkově lze říct, že Otaru nabízí rozmanité možnosti ubytování pro cestovatele všech typů. Bez ohledu na to, zda si vyberete tradiční ryokan, moderní hotel nebo pronájem rekreačního domu, vždy budete mít přístup k bohatému kulturnímu dědictví a okouzlující atmosféře tohoto japonského přístavního města.


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách