Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Jamajka Reach Falls

Dovolená Jamajka Reach Falls


Jamajka je karibský ostrov plný krásných pláží, ale pokud hledáte něco více dobrodružného a něco méně turisticky vyšlapaného, měli byste zvážit návštěvu Reach Falls. Tento nádherný útes se nachází v regionu Portland na východním pobřeží ostrova a je jedním z nejkrásnějších přírodních úkazů na Jamajce.

Reach Falls se nachází v srdci deštného pralesa, což z něj dělá dokonalé místo pro ty, kteří si chtějí užít opravdovou přírodu. Hlavní atrakcí je 7 kaskád, které tvořích útes a vytvářejí koupací bazény a malá jezírka. Ty jsou napájeny průzračnou vodou, která je bohatá na minerály a vydává osvěžující pocit. Můžete si vychutnat klidnou koupel ve slunečném létě nebo si zaplavat a skákat ze strmých skal ve větších objemech vody.

Přestože Reach Falls je považován za skrytý poklad na Jamajce, v posledních letech se stal populárním cílem pro turisty i místní obyvatele. Nicméně, stále si zachovává svůj přírodní a nedotčený charakter díky své odlehlosti. Zůstává zde omezený počet návštěvníků, což vám poskytuje klidné a klidné prostředí. Během své návštěvy můžete také potkat místního průvodce, který vás provede kolem a ukáže vám skryté stezky a krásy tohoto úžasného místa.

Přestože samotný Reach Falls je hlavní atrakcí, v okolí se nachází spousta dalších aktivit. Můžete se vydat na horskou túru v okolním deštném pralese a objevovat množství exotických rostlin a zvířat. Místní průvodci vám rádi ukážou všechny skryté klenoty této oblasti, jako jsou skalní výstup a divoká zvířata.

Pokud hledáte adrenalinový zážitek, můžete se zúčastnit také skákání ze skal. Existuje několik míst, kde si můžete vyzkoušet skoky do vody z výšky až 10 metrů. Je to skvělá zábava pro ty, kteří hledají dobrodružství. A pokud se cítíte ještě odvážnější, můžete vyzkoušet zip-linování nad řekou, které vám umožní vidět krásný pohled na celou oblast.

Reach Falls je ideálním místem pro ty, kteří chtějí uniknout turistickým davům a prozkoumávat ostrov v jeho nejčistší formě. Pocítíte klid a harmonii s přírodou, zatímco si užíváte skvělou dovolenou na Jamajce. Ať už hledáte dobrodružství, relaxaci nebo obdivování krásné přírody, Reach Falls vám poskytne všechno toto a ještě mnohem více.


Počasí Jamajka Reach Falls


Jamajka je karibský ostrov, který je známý svou krásnou přírodou a tropickým podnebím. Jednou z nejvýraznějších přírodních krás tohoto ostrova jsou Reach Falls.

Reach Falls se nachází v parním deštném pralese na Jamajce a je jedním z nejkrásnějších vodopádů na ostrově. Tento nádherný přírodní úkaz láká turisty z celého světa svým exotickým vzhledem a klidnou atmosférou.

Samotný Reach Falls je složen z několika vodopádů, které padají do širokého bazénu s průzračnou vodou. Můžete si zde užívat osvěžujícího koupání pod vodopádem nebo si jen tak relaxovat a užívat si okolní krásu.

Pro turisty, kteří se chtějí přiblížit vodopádu a okouzlit se jeho krásou zblízka, je k dispozici průvodce, který je provede areálem vodopádu. Průvodce se postará o vaši bezpečnost a zajistí, abyste si vysočinu plně užili.

Reach Falls nabízí nejen překrásnou přírodu, ale také mnoho dalších zážitků. Můžete si zde vyzkoušet skoky do vody z vysokých skal, projet se po přírodních tobogánech nebo jen tak relaxovat na slunečním kameni. Každý si zde najde něco pro sebe.

Pokud jste milovníkem vodních sportů, Reach Falls je také skvělým místem pro potápění a šnorchlování. Voda je zde průzračná a plná života, takže můžete objevovat úžasné korálové útesy a pestrou podmořskou faunu.

Počasí na Jamajce je tropické a ovlivněno Karibským mořem. Kvůli tomu jsou dlouhé období sucha spíše zřídkavá a ostrov je celoročně zelený. Teploty jsou v průměru kolem 27°C, takže na Reach Falls je příjemně až horko.

Nejbližším letištěm je Sangster International Airport v Montego Bay, odkud je možné se dostat na Reach Falls taxíkem nebo pronájmem vozidla. Vstup na vodopád je zpoplatněný, ale za takovou krásu se rozhodně vyplatí zaplatit.

Pokud hledáte přírodní ráj, kde můžete uniknout od každodenního shonu a užívat si klid a krásu, Reach Falls na Jamajce je tím pravým místem. Nenechte si ujít tuto přírodní krásu a dopřejte si nezapomenutelný zážitek.


Letenka Jamajka Reach Falls


Pokud se chystáte na dovolenou a hledáte exotické místo s krásnou přírodou, potom by mohla být Jamajka ideální destinací pro vás. Jamajka je karibský ostrov plný palmových pláží, karibské hudby a relaxace. Jedním z nejoblíbenějších turistických cílů na Jamajce je místo zvané Reach Falls.

Reach Falls je přírodní kaskáda vodopádů obklopená bujnou tropickou vegetací, která se nachází v městečku Manchineel v oblasti Portland na východě ostrova Jamajka. Tento přírodní div není příliš známý turisty a je proto stále velmi nezkažený a čistý. Pro návštěvu Reach Falls je potřeba zaplatit vstupné a můžete si vyzkoušet plavání pod vodopádem nebo si zahrát vodní hry. Pokud hledáte adrenalinovou zábavu, můžete si pronajmout prkna a projet se dolů po vodopádech.

Váš výlet na Jamajku by se však neměl omezovat pouze na Reach Falls. Jamajka je plná krásných pláží a mnoha dalších dobrodružství. Můžete si zahrát golf na některém z mnoha golfových hřišť, projíždět se na koni po plážích, navštívit muzeum Boba Marleyho a samozřejmě si vyzkoušet místní kuchyni.

Letenky na Jamajku jsou poměrně drahé, ale stejně jako u každé exotické destinace, určitě stojí za to investovat peníze do nezapomenutelné dovolené. Můžete využít lety přímé nebo s přestupem, v závislosti na vašich preferencích a rozpočtu. Nezapomeňte si před cestou zařídit i pojištění.

Celkově vzato, pokud hledáte dovolenou plnou přírodní krásy, klidu a relaxace, rozhodně byste měli uvažovat o Jamajce. Reach Falls a mnoho dalších míst vám nabídne nezapomenutelné zážitky, které vám zůstanou v paměti na dlouhou dobu. A pokud máte rádi karibskou hudbu, můžete se těšit na mnoho koncertů a festivalů, které se po celém ostrově konají.


Ubytování Jamajka Reach Falls


Jamajka je země s karibskou atmosférou, oceánskými plážemi a wow faktorem, který přitahuje turisty ze všech koutů světa. Jamajka je zvláště známá svými vodopády, z nichž nejvíce vyhledávaným je Reach Falls v Portlandu. Jeho luxusní ubytování, okouzlující výhled a řada aktivit nabízejí celý balíček pro nezapomenutelnou dovolenou.

Ubytování v Jamajce Reach Falls se nachází v blízkosti vodopádu a nabízí návštěvníkům luxusní pokoje a apartmány k pronájmu. Pokojové jednotky jsou plně vybaveny klimatizací, TV, vysoušečem vlasů a bezplatným Wi-Fi. Pokojové typy se liší podle počtu hostů a potřeb, které mají. Apartmány mají samostatné obývací prostory, ložnice a kuchyňské kouty. Vybavení pokojů i apartmánů je špičkové a nabízí návštěvníkům základní pohodlí, které by měli očekávat.

Jedinečná poloha ubytování Jamajka Reach Falls nabízí neuvěřitelné výhledy na okolní krajinu. Hosté mohou relaxovat na terase a sledovat vodopád nebo si užít lahodné jídlo v restauraci, která je součástí resortu. V noci nabízí resort možnost posedět u ohně pod širým nebem. Úžasná kombinace krásné přírody, super ubytování a dojemného výhledu je to, co dělá z této destinace mimořádné místo pro dovolenou.

Reach Falls v Portlandu je jen kousek od ubytování a je to skvělé místo k objevování přírodních krás. Návštěvníci si mohou vychutnat krásné vodopády, zelené pastviny a působivý tropický prales. Když se hosté vrátí ze vzdáleného pralesa, mohou si odpočinout v hezkém baru v resortu.

Kromě vodopádu Reach je zde i řada aktivit, které jsou k dispozici v okolí vodopádu. Hosté si mohou pronajmout kajaky, projíždět se na koni, nebo se procházet po okolí, aby si prohlédli tu nejkrásnější přírodu, kterou Jamajka nabízí. Dále je zde možnost vodních sportů, například šnorchlování a potápění. Pro další zábavu mohou hosté navštívit blízkou pláž a užít si slunce a moře.

V celku je ubytování Jamajka Reach Falls krásné a zaslouží si stejnou pozornost jako samotný vodopád Reach. Skutečnost, že se nachází v těsné blízkosti této krásné přírodní památky, vyniká na pozadí obrovského množství rezortů, které jsou na Jamajce k dispozici. Když to vezmeme v úvahu, ubytování Reach Falls je energetickým centrem celé oblasti s nevídanou krásou a nabízí skvělou dovolenou v jedné z nejlépe postavených lokalit na Jamajce.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Reach Falls


N: Kdy jsou Reach Falls otevřeny?
O: Reach Falls jsou otevřeny denně od 8:30 do 16:30.

N: Kolik stojí vstupné na Reach Falls?
O: Vstupné na Reach Falls pro dospělé je 20 USD a pro děti do 12 let je 10 USD.

N: Je nutné mít s sebou koupací oblečení?
O: Ano, je nutné mít s sebou koupací oblečení, protože voda je na některých místech dost hluboká a můžete se s ní i potápět.

N: Může se do Reach Falls plavat?
O: Ano, můžete se plavat v mnoha částech Reach Falls, dokonce i pod vodopádem.

N: Jsou k dispozici sprchy a záchody?
O: Ano, jsou k dispozici sprchy a záchody, ale nejsou tak luxusní jako v jiných turistických zařízeních.

N: Jak se dostat k Reach Falls?
O: Můžete si pronajmout auto, nebo se objednat na taxík, nebo jít na skupinovou turistiku.

N: Jaké další aktivity byste doporučili v okolí Reach Falls?
O: V okolí Reach Falls lze provozovat rafting, potápění, plavání a pěší túry. Navštívit můžete také nedaleké město Port Antonio s jeho tržnicí a místními obchody.


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách