Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Izrael Kfar Blum

Ubytování Izrael Kfar Blum


Kfar Blum je malebné kibucové sídlo, které se nachází na severu Izraele. Je to ideální destinace pro ty, kteří hledají klidný a příjemný pobyt v přírodě, zatímco si také užívají bohaté kulturní dědictví této oblasti. Jedním z hlavních lákadel Kfar Blumu je jeho jedinečné ubytování.

Kibuc Kfar Blum nabízí několik různých možností ubytování, které vyhovují různým potřebám a představám návštěvníků. Pro ty, kteří chtějí zažít autentickou atmosféru kibucu, jsou zde k dispozici pěkně zařízené ubytovací jednotky v tzv. "bustanech". Tyto jednotky jsou umístěny v blízkosti zemědělských polí a zahrady a jsou ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít jedinečnou atmosféru izraelského venkova. Bustany poskytují pohodlné ubytování s vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyní, což umožňuje hostům vytvořit si vlastní jídla.

Pro ty, kteří preferují více luxusu, je zde také možnost ubytování v moderních hotelových pokojích. Tyto pokoje disponují vlastní koupelnou a jsou vybaveny veškerým moderním komfortem. Hotelové pokoje mají také výhled na okolní přírodu, což dodává celkovému pobytu příjemnou atmosféru.

Další možností je ubytování v tzv. "tzimmers", což jsou venkovské chatky, které jsou ideální pro ty, kteří hledají větší soukromí a klid. Tzimmers jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou, a tak hostům umožňují si užívat svého pobytu ve vlastním tempu.

Kromě pohodlného ubytování nabízí Kfar Blum také další rekreační vyžití. Hosté se mohou těšit na venkovní bazén, který je otevřen po většinu roku, a mohou se tak osvěžit po svém dni plném prozkoumávání okolí. K dispozici je také moderní posilovna, která je vybavena různými fitness stroji.

Kfar Blum je také známý svou pestrou nabídkou outdoorových aktivit. Hosté mohou využívat cyklostezky, které se táhnou celou krajinou okolo kibucu, nebo se vydat na turistické stezky až k vodopádům v blízkém okolí. Kromě toho je zde také možnost raftingu na řece Jordán, které je oblíbené mezi dobrodružnějšími návštěvníky.

Kfar Blum je tedy ideálním místem pro ty, kteří hledají příjemné a klidné ubytování v srdci izraelské přírody. S různými možnostmi ubytování a aktivit, které nabízí, si hosté mohou vybrat ten, který nejlépe odpovídá jejich potřebám a představám. Ať už se rozhodnete zůstat v kibucových bustanech, moderne vybavených hotelových pokojích nebo v soukromém tzimmeru, v Kfar Blumu určitě zažijete nezapomenutelný pobyt.


Dovolená Izrael Kfar Blum


Izrael je fascinující zemí, plnou historie a kulturního bohatství. A mezi mnoha atraktivními místy, která si můžete na dovolené v Izraeli užít, se nachází i malebné městečko Kfar Blum.

Kfar Blum se nachází v severní části Izraele, v oblasti Horní Galilea. Město je obklopeno nádhernou přírodou, zelenými poli a horami. Je ideálním místem pro vyhlídkové túry, pěší turistiku a jízdu na kole. Jeho blízkost k řece Jordán z něj také činí ideální místo pro vodní sporty, jako je rafting, kajak nebo plavání.

Jednou z hlavních atrakcí Kfar Blum je Kibuc Kfar Blum, což je družstevní osada. Můžete navštívit jejich faremní obchod, kde si můžete zakoupit čerstvě vyrobené produkty, jako jsou vejce, mléčné výrobky a zelenina. Kibuc také nabízí prohlídku jejich zemědělských farem a má také vlastní rozlehlý sad.

Dalším zajímavým místem, které si můžete v Kfar Blum prohlédnout, je muzeum vojenské techniky. Zde můžete vidět výstavu tanků, letadel a dalších technických zařízení. Muzeum poskytuje fascinující pohled na vojenskou historii Izraele a jeho vývoj.

Pokud máte rádi aktivní dovolenou, určitě si vyrazte na rafting na řece Jordán. Turistická agentura v Kfar Blum nabízí raftingové výlety pro různé úrovně zkušeností. Zároveň si můžete užívat krásné přírody kolem vás a čisté vody řeky Jordán.

Kromě toho je Kfar Blum také skvělým výchozím bodem pro poznávání dalších okolních atrakcí. Například je zde blízko k národnímu parku Tel Dan, známému svou starověkou historií a pozoruhodnými archeologickými nalezišti. Taktéž se můžete vypravit do Tiberiasu, který je považován za jedno z nejdůležitějších náboženských center a oblíbené turistické destinace.

Návštěva Kfar Blum vám poskytne úžasný zážitek plný přírodní krásy, kulturního dědictví a adrenalinových aktivit. Bez ohledu na to, zda jste dobrodruh nebo kulturofil, toto městečko nabízí něco pro každého. Plánujete-li svou dovolenou v Izraeli, nezapomeňte zařadit Kfar Blum do svého itineráře.


Letenka Izrael Kfar Blum


Izrael je fascinující zemí plnou historie, kultury a krásné přírody. A pokud plánujete cestu do této země, určitě byste neměli vynechat návštěvu severu Izraele, konkrétně obce Kfar Blum.

Kfar Blum je malá vesnice situovaná na severu Izraele, poblíž hranic s Libanonem a Sýrií. Vesnice se nachází v údolí řeky Jordán a je obklopena kopcemi, které se tyčí až do nadmořské výšky 1200 metrů. Kfar Blum je ideálním místem pro milovníky přírody a turistiku, kteří si chtějí odpočinout od rušného městského života.

Pokud plánujete návštěvu Kfar Blum, můžete se tam dostat po vzduchu, na letišti v Tel Avivu nebo Eilatu. Nejbližší letiště je však Haifa, které je vzdálené asi 60 km.

Během pobytu v Kfar Blum můžete navštívit mnoho zajímavých míst. Oblíbenými turistickými atrakcemi jsou například vodopády Banias, největší kibuc v Izraeli - Kibuc Kfar Blum, nebo i prezidentské sídlo Rechovot Hanadiv. Turisté si také užijí průzkum nádherné přírody v oblasti horní Galileji, která zahrnuje mimo jiné jezero Kineret nebo národní park Tel Dan.

Navíc v Kfar Blum se také neustále pořádají různé akce a festivaly, jako například festival klezmer hudby, což je tradiční hudební styl židovského původu, nebo i závody v kanoistice po řece Jordán.

Celkově je Kfar Blum velmi zajímavou a poutavou destinací pro ty, kteří chtějí vidět nejen kulturní a historické památky, ale také se těšit na nádhernou zelenou přírodu a relaxovat. A díky letenkám do Izraele je cesta do Kfar Blum velmi snadná a pohodlná. Tak na co ještě čekáte? Užijte si jedinečný zážitek v této nádherné oblasti Izraele!


Nejčastější dotazy a odpovědi Izrael Kfar Blum


1. Jak se dostanu do Kfar Blum?
Odpověď: Nejjednodušší způsob, jak se dostat do Kfar Blum, je letět na mezinárodní letiště Ben Gurion v Tel Avivu a poté cestovat autobusem nebo taxi do Kfar Blum.

2. Jaké jsou nejznámější atrakce v Kfar Blum?
Odpověď: V Kfar Blum se nachází mnoho zajímavých atrakcí, mezi které patří Kibucové muzeum, Botanická zahrada Kfar Blum, rafting na řece Jordán a koupání v termálních pramenech Hamat Gader.

3. Kde mohu v Kfar Blum najít ubytování?
Odpověď: V Kfar Blum je možné nalézt několik možností ubytování, jako jsou hotely, penziony nebo apartmány. Doporučujeme vyhledat online rezervační platformy nebo se obrátit na místní cestovní kancelář pro informace o ubytování.

4. Kde mohu najít restaurace a kavárny v Kfar Blum?
Odpověď: V Kfar Blum je několik restaurací a kaváren, které nabízejí širokou škálu místních i mezinárodních pokrmů. Stačí procházet hlavní ulicí obce, abyste našli vhodné místo pro své stravování.

5. Jaké jsou nejbližší přírodní rezervace nebo turistické stezky v okolí Kfar Blum?
Odpověď: V blízkosti Kfar Blum se nachází několik přírodních rezervací a turistických stezek, jako například Národní park Banias a Národní park Tel Dan. Tyto místa jsou ideální pro turistiku, pikniky a pozorování přírodních krás.

6. Existují v Kfar Blum možnosti pro outdoorové aktivity?
Odpověď: Ano, Kfar Blum nabízí širokou škálu outdoorových aktivit, jako je rafting na řece Jordán, cyklistika, pěší turistika, jízda na koni a mnoho dalšího. Turistická kancelář v Kfar Blum vám ráda poskytne více informací o těchto aktivitách.

7. Jaké jsou nejlepší časy na návštěvu Kfar Blum?
Odpověď: Nejlepší období pro návštěvu Kfar Blum je obvykle jaro (březen a duben) a podzim (září a říjen), kdy je teplota mírná a příroda je nádherná. Léto může být velmi horké, zatímco zima chladná a deštivá.

8. Jaká je historie Kfar Blum?
Odpověď: Kfar Blum byl založen v roce 1943 jako kibuc a byl pojmenován podle Bluma Klagara, který byl jedním z prvních sedmi osadníků tohoto kibucu. Od té doby se Kfar Blum rozrostl a vyvinul se na turisticky zajímavou oblast s bohatou historií.

9. Jaké jsou nejbližší letiště přístupná z Kfar Blum?
Odpověď: Nejbližší letiště k Kfar Blum je mezinárodní letiště Ben Gurion v Tel Avivu, které je vzdáleno přibližně 180 kilometrů. Další možností je využití místního letiště v Kirjat Šmona, které je vzdáleno přibližně 20 kilometrů od Kfar Blum.


Počasí Izrael Kfar Blum


Kfar Blum je malá vesnice v Izraeli, která se nachází v severní části země. Má bohatou historii a krásnou přírodní krajinu. Ale jaké je zde počasí?

Klima v Kfar Blum je středomořské, což znamená teplá a suchá léta a mírné a deštivé zimy. Průměrná teplota v létě se pohybuje kolem 30 °C a může se dostat až na 40 °C. Místní obyvatelé a turisté si v těchto horkých dnech mohou užívat svěží vody v okolních řekách a bazénech.

Zimní měsíce jsou o něco chladnější, s průměrnou teplotou kolem 15 °C. V těchto měsících je také větší pravděpodobnost srážek, které mohou trvat několik dní. To je ideální čas pro pěší turistiku nebo návštěvu místních historických památek.

Kromě toho, že Kfar Blum má středomořské klima, je také ovlivněno polohou v hornatém regionu Horní Galileji. Tato poloha přináší jisté rozdíly v počasí mezi různými částmi této oblasti. Například v horách se může v zimě objevit i sníh, zatímco v nížinaté části je to mnohem méně pravděpodobné.

Z tohoto důvodu je dobré být připraven na různé klimatické podmínky, pokud se chystáte navštívit Kfar Blum. Doporučuje se vzít si s sebou lehké oblečení na horké letní dny, ale také teplejší oblečení na chladnější zimní dny.

Celkově vzato, počasí v Kfar Blum má své výhody a nevýhody v závislosti na preferencích jednotlivce. Je ideální pro milovníky tepla a slunce, ale také nabízí příjemné chladnější podmínky v zimě. Bez ohledu na to, kdy se rozhodnete navštívit tuto vesnici, Kfar Blum vás svým přírodním bohatstvím a pohostinností určitě ohromí.


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách