Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Egypt Ras Abu Galum Nature Reserve

Ubytování Egypt Ras Abu Galum Nature Reserve


Egyptský Ras Abu Galum Nature Reserve je nezapomenutelným zážitkem pro každého, kdo se rozhodne navštívit tuto exotickou lokalitu. Pokud máte rádi přírodní krásy a nejste zvyklí na turistické hotely v luxusních letoviscích, ubytování v rezervaci Ras Abu Galum je ideální volbou pro vás.

Rezervace se nachází na poloostrově Sinai na východním pobřeží Egypta a je domovem řady zajímavých druhů ryb, korálů a dalších mořských tvorů. Kromě mořského života se zde můžete potkat i s kočkami divokými a beduínskými pastevci s jejich stády ovcí a koz.

Ras Abu Galum Nature Reserve nabízí svým hostům možnost ubytovat se v beduínských stanech. Tyto stany jsou postaveny z kůže, kostry a koberců a nabízejí autentický zážitek z pobytu v poušti. Každý stan je vybaven postelem, matrací a dekou. Některé stany mají i kuchyňský kout s plynovým vařičem a malou ledničkou.

V rezervaci nenajdete žádné turistické hotely, restaurace ani bary, takže si musíte vzít s sebou vodu a potraviny, které si můžete připravit na vařiči v kuchyňském koutě. Pokud si nechcete nosit s sebou spoustu věcí, můžete se dohodnout s beduínskými pastevci, kteří vám mohou přinést čerstvé ryby a typické egyptské jídlo.

Pro ty, kteří si rádi užívají pláže a koupání, nabízí Ras Abu Galum vynikající možnosti. Voda je křišťálově čistá a pláže jsou prakticky prázdné, takže si můžete užívat maximální soukromí. Pokud se chcete projít po okolí, můžete si pronajmout beduínského průvodce, který vám ukáže okolní poušť a skalnaté útesy.

Pokud hledáte dovolenou na jedinečném místě, ubytování v Egyptské rezervaci Ras Abu Galum je pro vás tou správnou volbou. Beduínské stany nabízejí nezapomenutelný zážitek a možnost prozkoumat přírodní krásy, které tento kout světa nabízí.


Počasí Egypt Ras Abu Galum Nature Reserve


Egyptské Ras Abu Galum Nature Reserve nabízí svým návštěvníkům úchvatné přírodní území s bohatou a rozmanitou faunou a flórou. Pro své návštěvníky připravuje nádherné pohledy na modré moře a malebné útesy, které jsou svým složením specifické a zajímavé.

Mezi nejpoutavější části Ras Abu Galum patří bezpochyby jeho podmořský život, který je plný různých ryb, nejenom pestrých barev, ale také tvarů a velikostí. Tyto ryby mohou být pozorovány již z útesů a skál, které se v moři vynořují. Návštěvníci si mohou pronajmout šnorchl, a mohou se tak ponořit do podmořského světa a spatřit úžasnou krásu mořského dna.

Egyptské hory nabízejí návštěvníkům další pohledy na krásné krajinářské útvary, které byly vytvořeny v průběhu milionů let. Tyto přírodní útvary obsahují fascinující skalní klenby, propadliny, slitiny a převisy. Návštěvníci mají také možnost objevit méně známou část Ras Abu Galum, kde se nacházejí zvláštní pískovcové kopečky.

Většinou se v Ras Abu Galum vyskytují slunečná mírně suchá období, ale oblast může být někdy i deštivá. Teploty v pohřbích sahají až k 40 ° C, a v zimě ke dni kolem 20 ° C.

Pro každého, kdo má rád mořskou přírodu a krásné přírodní útvary, by mělo být Ras Abu Galum na seznamu míst k návštěvě.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Ras Abu Galum Nature Reserve


Některé z nejčastějších dotazů a odpovědí ohledně egyptské přírodní rezervace Ras Abu Galum jsou:

1. Kde se nachází přírodní rezervace Ras Abu Galum?
Ras Abu Galum se nachází na východním pobřeží egyptského Sinajského poloostrova, východně od města Dahab.

2. Jak se dostanu do rezervace Ras Abu Galum?
Nejjednodušším způsobem, jak se dostat do Ras Abu Galum, je cestou po moři. Můžete pronajmout loď z Dahabu nebo se připojit k organizačnímu výletu. Cesta často zahrnuje šnorchlování nebo potápění na korálových útesech.

3. Jaké aktivity mohu v rezervaci Ras Abu Galum dělat?
Rezervace Ras Abu Galum je ideálním místem pro šnorchlování, potápění, trekking a relaxaci na pláži. Můžete si pronajmout potápěčské vybavení, nebo si jen tak užívat krásných pláží a přírody.

4. Je v rezervaci Ras Abu Galum možné strávit noc?
Ano, je možné strávit noc v rezervaci Ras Abu Galum. Existují zde základní ubytovací možnosti v beduínských stanech, které nabízejí základní, avšak autentické pohodlí.

5. Jaká je nejlepší doba na návštěvu rezervace Ras Abu Galum?
Nejlepší doba na návštěvu rezervace Ras Abu Galum je od října do května, kdy jsou teploty mírnější a vhodnější pro outdoorové aktivity. V létě jsou teploty velmi vysoké.

6. Je v rezervaci Ras Abu Galum povolen vstup vozidlem?
Rezervace Ras Abu Galum je chráněnou oblastí, a proto je pouze zřídka povolen vstup vozidlem. Většina lidí se do rezervace dostává na loďkách, pěšky nebo na velbloudech.

7. Můžu si ve rezervaci Ras Abu Galum udělat piknik?
Ano, veřejnosti je dovoleno pískové duny a pokochat se překrásnými výhledy.

8. Existují nějaká pravidla nebo omezení pro návštěvníky rezervace Ras Abu Galum?
Ano, je důležité dodržovat pravidla rezervace Ras Abu Galum. Je zakázáno sbírat nebo poškozovat obyvatele korálového útesu a přírody, rozbíjet beduínské stanové tábory nebo přinášet odpadky. Je také důležité respektovat místní beduínskou komunitu a kulturu.


Dovolená Egypt Ras Abu Galum Nature Reserve


Egyptská oblast Ras Abu Galum Nature Reserve je místem, které by nemělo uniknout pozornosti turistů, kteří hledají původnost a nezkaženost přírody. Nachází se východně od turistického střediska Sharm El Sheikh v jižní Sinai a rozkládá se na 400 km2. Přístupná je pouze přes moře nebo přes pouštní pěšinu.

Ras Abu Galum Nature Reserve zahrnuje pobřeží Rudého moře a skalnaté útesy, které vystupují z vody. Na pevninské straně se pak nachází písečné duny a horský masiv. Oblast je známá svými korálovými útesy a velkým množstvím ryb. A protože je pro turisty stále téměř neobjevená, nabízí nezapomenutelný zážitek z potápění v průzračných vodách, kterého si užijí začátečníci i zkušení potápěči.

V oblasti najdete také několik kempů, které patří místním beduínům. Ti tu žijí v souladu s přírodou a dodržují staré tradice a zvyky. Kempy nabízejí ubytování v beduínských stanech a vaří z místních ingrediencí, jako jsou například kořeněná rýže, grilované ryby a čaje z místních bylin. Beduíni vám také mohou ukázat okolí a vypravují se s vás na hlubokomořský rybolov.

Celým národním parkem se také vine 80 km dlouhá pouštní cesta, která je cyklistům a turistům ideální pro objevování okolí. Díky naprostému klidu a čirému ovzduší si vás tento kout Afriky získá a nenechá vás odejít. Pokud budete chtít odpočinout si od turistů a městského shonu, Ras Abu Galum je ideálním místem, kde se budete moci uvolnit a dopřát si klid a ticho oáz ve středu divočiny.

Jestliže hledáte dovolenou, která vám nabídne nejen krásné pláže, slunce a moře, ale také neopakovatelný zážitek z přírodní krásy, která na vás bude dýchat divočinou a povaha jejího obyvatelstva, věřte, že Ras Abu Galum Nature Reserve bude tou pravou volbou. Tak co tedy čekáte? Vyrazte do této krásné oblasti a zažijte jedinečnou dovolenou spojenou s nezapomenutelným zážitkem.


Letenka Egypt Ras Abu Galum Nature Reserve


Egyptská rezervace Ras Abu Galum Nature se nachází na poloostrově Sinaj. Tato oblast je jedinečná svou přírodní krásou a není zasažena hlavním turistickým ruchem, což ji činí ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci.

Rezervace se rozkládá na rozloze 400 km² a její zvláštnost spočívá v tom, že je to jedna z posledních nedotčených přírodních lokalit v Egyptě. Ras Abu Galum Nature je známá svými bílými písečnými plážemi, tyrkysovými vodami Rudého moře a impozantními korálovými útesy. Tuto rezervaci si oblíbili potápěči z celého světa pro svou podmořskou biodiverzitu.

Zároveň je to naprosto jedinečné místo pro milovníky přírody, kteří chtějí prozkoumat pusté pouště Sinaje. Rezervace je domovem mnoha vzácných druhů rostlin a živočichů, jako jsou velbloudi, horské antilopy a netopýři. Procházky rezervací nabízejí návštěvníkům příležitost pozorovat tyto exotické tvory a mít jedinečný zážitek z divoké přírody.

K dispozici je také možnost strávit noc v beduínském táboře a poznat místní kulturu. Beduíni jsou považováni za původní obyvatele Sinaje a tradiční způsob jejich života je fascinující. Návštěvníci si mohou vychutnat jejich tradiční jídla, poslouchat beduínskou hudbu a dokonce se naučit základy beduínského řemesla.

Rezervace Ras Abu Galum Nature nabízí také nekonečné možnosti pro aktivní odpočinek. Návštěvníci zde mohou provozovat potápění, šnorchlování, kajakování a trekking. Mořské dno Rudého moře je pokryto obrovským množstvím korálových útesů, což dělá z této oblasti jedno z nejlepších míst na světě pro potápění. Nezapomenutelná je například potápění na vraku lodi Thistlegorm, která ztroskotala během druhé světové války.

Pro ty, kteří hledají daleko od ruchu města klidnou přírodu, klidné pláže a vzrušení z objevování nových míst, je letenka do Egypta a návštěva rezervace Ras Abu Galum Nature skvělou volbou. Tato místa nabízejí unikátní zážitky a příležitost pro relaxaci a poznávání. Nečekejte a zažijte magii Sinaje!


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách