Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Dominikánská republika Playa Fronton

Letenka Dominikánská republika Playa Fronton


Pokud hledáte ideální destinaci pro svou další dovolenou, Dominikánská republika určitě bude skvělou volbou. Pokud máte zájem méně známá, ale stále úchvatná pláž, Playa Fronton by mohl být pro vás skvělou volbou.

Playa Fronton se nachází na poloostrově Samaná, na severovýchodě Dominikánské republiky. Tato pláž je obklopena krásnými horami a má jemný bílý písek a tyrkysovou vodu. Pláž je vzdálena asi pět kilometrů od města Las Galeras, což z ní dělá ideální destinaci pro ty, kteří hledají klidnou a odlehlou pláž.

Přístup na Playa Fronton není jednoduchý, ale určitě stojí za to. Nejlepší způsob, jak se dostat na pláž, je lodí z města Las Galeras. Existuje několik společností, které nabízejí lodní výlety na tuto pláž. Většinou zahrnují výlet po břehu a zastávku na několika přilehlých plážích,které jsou taktéž úchvatné. Mezi nimi například deseňovalá El Rincon a Playa Madama.

Pokud si nechcete najímat lodní společnost, můžete se na Playa Fronton dostat i pěšky. Trasa začíná v Las Galerasu a trvá asi dvě hodiny. Vzhledem k situaci v oblasti doporučujeme pláž navštívit s místním průvodcem nebo v rámci výletu s cestovní kanceláří.

Playa Fronton nabízí nejen malebnou, odlehlou pláž, ale také možnost šnorchlování a potápění. Voda je zde průzračná, což umožňuje pozorovat různé druhy mořských živočichů, jako jsou například ryby, koráli a krabi. Místní lidé také často nabízejí procházky do okolních hor a místní zvířeny či rostlinstva.

Pokud jste unavení z ruchu a shonu života, navštivte Playa Fronton. Je ideálním místem, kde si můžete odpočinout v klidu a tichu, rozdávat si na pláži lásku a vychutnat si nádherné výhledy a relaxovat na bílém písku.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Playa Fronton


Dotaz: Jak se dostat na pláž Fronton?
Odpověď: Pláž Fronton je nejlépe dostupná lodí z města Las Galeras, které se nachází na východním pobřeží Dominikánské republiky.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší způsoby, jak se dostat do Las Galeras?
Odpověď: Můžete se tam dostat autem nebo autobusem z města Samaná nebo si pronajmout taxi. Existují také organizované výlety s průvodcem.

Dotaz: Je třeba trvat na průvodci na pláži Fronton?
Odpověď: Ne, není povinné mít průvodce, ale může být užitečné, pokud neznáte oblast.

Dotaz: Jaká je nejlepší doba na návštěvu pláže Fronton?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu je během suchého období od listopadu do dubna, kdy jsou teploty mírné a méně pravděpodobné jsou deště.

Dotaz: Jaká je kvalita vody na pláži Fronton?
Odpověď: Voda na pláži Fronton je čistá a průzračná.

Dotaz: Existují na pláži Fronton vybavení a služby?
Odpověď: Na pláži Fronton nejsou žádné vybavené služby, takže si s sebou přineste potraviny, pití a další potřeby.

Dotaz: Je pláž Fronton vhodná pro rodiny s dětmi?
Odpověď: Pláž Fronton není ideální pro rodiny s dětmi kvůli její izolované poloze a absenci vybavených služeb.

Dotaz: Existují nějaké další pláže v okolí?
Odpověď: Ano, v okolí se nachází řada dalších krásných pláží, např. Playa Rincon, Playa Morón, Playa Colorado a další.


Ubytování Dominikánská republika Playa Fronton


Dominikánská republika je země, která se nachází v Karibiku. Je to krásné místo, kde se můžete těšit na krásné pláže a být obklopeni těmi nejkrásnějšími vodami. Pokud hledáte útočiště na pláži, můžete si zvolit ubytování v Playa Fronton.

Playa Fronton je nádherná pláž, která se nachází na poloostrově Samaná na severovýchodě Dominikánské republiky. Je to jedna z nejkrásnějších pláží v celé zemi a ve světě. Pláž je pokryta bílým pískem a okolní kopců vytvářejí krásný panoramatický výhled na karibské moře. Playa Fronton je ideální místo pro ty, kteří hledají klid a soukromí, protože se tam dostanete pouze loďkou nebo pěšky.

Pokud se chcete na Playa Fronton ubytovat, máte několik možností. K dispozici jsou malé bungalovy, které jsou postaveny přímo na pláži. Tyto bungalovy jsou vybaveny komfortními postelemi a mají vše, co potřebujete k pohodlnému pobytu. Pokud si přejete více soukromí, můžete si pronajmout celý bungalov.

Další možností je ubytování v rybářských chatkách. Ty jsou postaveny v místním stylu a poskytují jedinečný zážitek z domorodých tradic. Tyto chatky jsou vybaveny postelemi a mohou pojmout až tři osoby.

Pokud si přejete ještě více luxusu, můžete si pronajmout soukromou vilu. Tyto vily jsou vybaveny nejmodernějšími zařízeními a poskytují vám soukromí a klid. Vily mají všechny potřebné vybavení, včetně plně vybavené kuchyně, ložnic a sociálního zařízení.

Kromě ubytování můžete na Playa Fronton také těžit z mnoha aktivit a zážitků. Můžete si pronajmout lodě nebo kayaky a prozkoumat okolní oblast. Možná se vám dokonce podaří pozorovat delfíny nebo divoké želvy. Rádi sportujete? Můžete si zahrát plážový volejbal nebo fotbal.

Jinou možností je relaxace a odpočinek na pláži. Můžete si užívat slunce a křišťálově čistou vodu, nebo se snažit najít stín pod palmami. Pokud máte rádi ryby, můžete podniknout rybářský výlet a ulovit si vlastní večeři.

Jakmile se rozhodnete ubytovat se na Playa Fronton, máte zaručenu dokonalou dovolenou v Dominikánské republice. Krásné pláže, pohodlné ubytování a rozmanité zábavy vás čekají. Neváhejte a začněte plánovat své dobrodružství na Playa Fronton.


Počasí Dominikánská republika Playa Fronton


Dominikánská republika je známá svým nádherným počasím, s teplotami vzduchu v průměru kolem 30 °C, které se pohybují po celý rok. Při plánování dovolené na Dominikánské republice je jednou z nejoblíbenějších destinací Playa Fronton, malebná pláž nacházející se na poloostrově Samaná.

Playa Fronton je přímořský ráj s krásnou bílou pláží a průzračně modrou vodou. Nachází se v samotném srdci národního parku Los Haitises, který je domovem mnoha endemických druhů rostlin a živočichů. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají klid a soukromí na pláži, daleko od davů turistů.

Počasí na Playa Fronton je typické pro celou Dominikánskou republiku. Panují zde horká léta, kdy teploty stoupají až k 35 °C, a mírná zima, kdy se teploty pohybují kolem 25 °C. V letních měsících je charakteristická vyšší vlhkost vzduchu, která je způsobena přílivem vlhkého vzduchu z Karibského moře. Sníh na této pláži určitě neuslyšíte, ale v zimě může přijít občasný letní liják.

Nejlepší čas na návštěvu Playa Fronton je v období od prosince do dubna. Toto období je nejteplejší a nejsušší s velmi nízkou pravděpodobností deště. Turisté se mohou těšit na slunečné počasí a teploty, které jsou ideální pro opalování a koupání. Pro ty, kteří chtějí uniknout horku, je zde možnost koupání v osvěžujícím Karibském moři.

Pokud plánujete návštěvu Playa Fronton, doporučuje se přibalit si lehké oblečení, opalovací krém s vysokým ochranným faktorem, plavky a sluneční brýle. Vzhledem k přítomnosti tropického slunce je důležité chránit svou pokožku a vyvarovat se přehřátí. Nezapomeňte také na dostatečné zásoby vody, abyste se udrželi hydratovaní.

Playa Fronton je opravdu jedním z nejlepších míst k návštěvě na Dominikánské republice, pokud hledáte klid, krásné pláže a skvělé počasí. Bez ohledu na to, kterou dobu roku si vyberete, určitě si zde užijete slunečné a teplé počasí, které je charakteristické pro tuto krásnou zemi.


Dovolená Dominikánská republika Playa Fronton


Pokud přemýšlíte o dovolené na exotickém místě s krásnými plážemi, teplým mořem a nádhernou přírodou, Dominikánská republika by mohla být vaším ideálním cílem. Jednou z nejkrásnějších a nejvíce nedotčených pláží v této oblasti je Playa Fronton.

Playa Fronton se nachází na poloostrově Samaná na severovýchodě Dominikánské republiky. Je to skrytý ráj, který se může pochlubit úchvatně modrou vodou, bílým pískem a impozantními útesy. Pláž je obklopena hustou tropickou vegetací, která ji dělá ještě víc malebnou a neopakovatelnou.

Jednou z věcí, která Playa Fronton odlišuje od ostatních turistických pláží na Dominikánské republice, je jeho divoký charakter. Na rozdíl od přeplněných oblastí s resorty a turisty, které jsou často nalézané na jiných plážích, Playa Fronton je dosud nezkažený a téměř neobjevený. Tato pláž je pro ty, kteří hledají klid a odpočinek daleko od davů lidí.

Nejlepší způsob, jak se dostat na Playa Fronton, je pronajmout si lodku nebo jet na lodích s organizačními výlety z nedalekého města Samaná. Plavba kolem poloostrova Samaná sama o sobě je nezapomenutelným zážitkem, kde se můžete těšit na panoramatické výhledy na krásné pobřeží a možná i na pozorování delfínů, kterých je v této oblasti hojně.

Po příjezdu na pláž Fronton začnete chápat, proč je toto místo tak mimořádné. Křišťálově čistá voda, která se táhne na kilometrech, zaručuje skvělé možnosti pro šnorchlování a potápění. Různé druhy korálů a barevných ryb vám nabídnou nádherné divadlo pod hladinou.

Ale i ti, kteří nejsou fanoušky potápění, si zde najdou svou výhodu. Pláž Fronton je ideálním místem pro lenošení na slunci a relaxaci ve stínu palmových stromů. Můžete si vzít piknik a strávit celý den v této nedotčené přírodě.

Další výhodou Playa Fronton je jeho blízkost k národnímu parku Los Haitises, který se nachází v nedaleké blízkosti. Po návratu z pláže můžete strávit zbytek dne objevováním tohoto úchvatného přírodního úkazu, kde se můžete potápět do jeskyní, pozorovat endemické ptáky a vyfotografovat fascinující krajinu.

Pokud hledáte jako dovolenou jedinečné místo, pláž Fronton v Dominikánské republice by mohla být vaše volba. Toto odlehlé místo vás nadchne svou krásou a nádhernou přírodou. Odpočiňte si na bílém písku, šnorchlujte v tyrkysovém moři a prozkoumejte nedotčenou divočinu. Zajisté si odvezete vzpomínky, které budou trvat celý život.


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách