Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Chorvatsko Pirovac

Ubytování Chorvatsko Pirovac


Chorvatsko je jednou z nejoblíbenějších evropských destinací pro dovolenou, a to z mnoha dobrých důvodů. Tyto důvody zahrnují nádherné pláže, kulturní památky, zábavu, skvělé jídlo a přírodní krásy. Kromě toho je Pirovac jedním z nejpopulárnějších letovisek v Chorvatsku a nabízí spoustu ubytování.

Pirovac se nachází v Sibeniku-Kninu, na severním pobřeží chorvatské Dalmácie. Má neuvěřitelně krásné pláže, jako je pláž Lolić a pláž Sveti Duh. Pláž Lolić je písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti i starší osoby. Pláž Sveti Duh naopak nabízí velmi čistou vodu s kamenitým pobřežím.

Pirovac nabízí různé druhy ubytování pro návštěvníky. Od malých apartmánů po větší hotely. V centru města se nachází řada malých a útulných pensionů a apartmánů. Tyto apartmány jsou vhodné pro rodiny s dětmi nebo pro páry, kteří si chtějí užít romantický pobyt. Luxusní hotely, jako je například hotel Complex Imperial, nabízejí prvotřídní ubytování pro náročnější hosty.

Jednou z velmi oblíbených možností ubytování v Pirovacu jsou soukromé apartmány. Tyto apartmány mohou být levnější a nabídnout větší soukromí než hotely. Mnoho z nich se nachází v klidných a malebných oblastech, což z nich dělá skvělé místo pro odpočinek.

Pirovac také nabízí mnoho dalších výhod pro návštěvníky. V městě se nachází řada restaurací a kaváren, kde můžete ochutnat několik tradičních jídel a nápojů. V okolí se nachází řada nádherných malebných vesniček a městeček, které stojí za návštěvu.

V každém případě je Pirovac skvělým místem pro dovolenou v Chorvatsku. Kombinace nádherných pláží, historických památek, vynikajícího jídla a místní kultury jej dělají atraktivním pro turisty z celého světa. Navíc nabízí velmi různorodé a dostupné ubytování v každé cenové kategorii a pro každého. Výhodou této oblasti je také to, že je velmi snadno přístupná z okolních letišť, jako je například letiště v Zadaru nebo ve Splitu.


Dovolená Chorvatsko Pirovac


Dovolená v Chorvatsku může být nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka. Pokud hledáte klidné a malebné místo pro svou dovolenou, může Pirovac být tou správnou volbou pro vás.

Pirovac je malé město v centrální Dalmácii, v blízkosti Národního parku Krka a historického města Šibeniku. Město je lemováno Azorským mořem a nachází se na křižovatce mezi dalšími populárními letovisky v Dalmácii, jako je Zadar a Split.

Jedním z hlavních důvodů, proč byste měli navštívit Pirovac, je jeho krásné pobřeží. Můžete se tady kochat krásnými plážemi s jemným pískem, které jsou velmi čisté a záhyby, které se pozvolna zvedají od pobřeží do Azorského moře. Místní obyvatelé Pirovacu milují návštěvníky a jsou velmi vstřícní, takže se určitě nebudete cítit jako turisti.

Dalším místem, které byste neměli opomenout, je návštěva Národního parku Krka. Nachází se jen několik kilometrů od Pirovace a nabízí jedinečné přírodní scenérie a krásné vodopády. Krka je krásná, ale v letním období se zde může dostat velké množství turistů. Doporučuji proto vstoupit do parku brzy ráno.

Kromě pláží a parků můžete také procházet středem města a prozkoumat jeho kulturní dědictví. Mezi mnoho zajímavých míst patří kostel sv. Juraje, který je zasvěcen svatému Jiří, patronovi města.

Pokud jde o ubytování, Pirovac nabízí širokou škálu možností, včetně soukromých domů, apartmánů a hotelů. Důležité je si ale ubytování zarezervovat předem, neboť Pirovac je velmi oblíbeným letoviskem a ubytování se v průběhu léta rychle plní.

A posledním, ale ne nejdůležitějším, je samozřejmě jídlo a pití. Chorvatská kuchyně je bohatá na mořské plody a čerstvé ryby a Pirovac není výjimkou. Restaurace zde proto nabízejí široké spektrum rybích specialit, které připravují z čerstvě ulovených ryb.

Celkově lze říci, že Pirovac nabízí klidnou a příjemnou dovolenou, kterou si jistě užijete. Zdejší příroda, kultura a gastronomie spolu vytvářejí nezapomenutelný zážitek, který si lze pamatovat po celý život.


Letenka Chorvatsko Pirovac


Chorvatsko je zemí známou svými nádhernými plážemi, úchvatnou přírodou a bohatou historií. Pokud hledáte vhodné místo na dovolenou plnou relaxace a zároveň poznání místní kultury, doporučujeme letenku do Pirovacu, malebného pobřežního městečka ležícího v Zadarské župě.

Pirovac se nachází v samém srdci Dalmácie, nedaleko známějšího letoviska Biograd na Moru. Jeho poloha ho činí ideálním výchozím bodem pro objevování okolí a prozkoumávání nádherné chorvatské přírody. Městečko samotné se nachází na malebném poloostrově, který je omýván Jadranem na západní straně a spojen s pevninou několika mosty.

Pirovac je lákavý zejména pro svou klidnou atmosféru a přátelské prostředí. Jelikož se jedná o menší letovisko, není zde přetékající dav turistů, což umožňuje opravdové setkání s místní kulturou a tradicemi. Můžete tak ochutnat tradiční chorvatskou kuchyni v jedné z místních restaurací, navštívit tradiční trhy a procházet se úzkými uličkami starého města.

Jednou z největších předností Pirovacu je jeho blízkost k národním parkům a přírodním krásám. Nedaleko se nachází slavný národní park Kornati, který je tvořen 89 ostrovy a ostrůvky. Tento národní park je rájem pro milovníky potápění a šnorchlování, protože zde můžete objevovat korálové útesy a pestrý podmořský život. Pokud preferujete pevninskou přírodu, pak je blízko Pirovacu národní park Krka, kde můžete obdivovat nádherné vodopády a jezera.

Další výhodou Pirovacu je jeho strategická poloha. Máte-li chuť na výlety, můžete navštívit historické město Zadar, které je od Pirovacu vzdálené pouhých 30 kilometrů. Zde se můžete procházet po malebné historické části města, obdivovat slavný mořský varhany a pozorovat nezapomenutelný západ slunce nad mořem.

Pirovac nabízí také pestrou nabídku ubytování. Můžete si vybrat z mnoha hotelů, apartmánů nebo kempů. Pro vzítí zdejšího uvolněného a klidného prostředí je ideální zvolit si ubytování v jednom z místních rodinných podniků, kde se budete cítit jako doma.

Pokud tedy hledáte letní dovolenou plnou relaxace, zážitků a krásné přírody, je Pirovac ideálním místem pro vás. S letenkou do Pirovacu si můžete užívat nádherných pláží, výletů do okolních národních parků a poznávání chorvatské kultury a tradic.


Nejčastější dotazy a odpovědi Chorvatsko Pirovac


1. Jak se dostat do Pirovacu z letiště?
Odpověď: Z letiště Split nebo Zadar je možné se dostat do Pirovacu buď místním autobusem, pronajatým autem nebo taxíkem.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Pirovacu?
Odpověď: Mezi nejlepší pláže v Pirovacu patří Pláž Lolić, Pláž Makirina, Pláž Ćirila i Metoda, Pláž Soline a Pláž Sv. Danijela.

3. Existuje v Pirovacu možnost vodních sportů?
Odpověď: Ano, v Pirovacu je možné provozovat vodní sporty jako windsurfing, šnorchlování, potápění a jízdu na vodním skútru.

4. Jaké památky stojí za návštěvu v okolí Pirovacu?
Odpověď: V okolí Pirovacu stojí za návštěvu města Zadar a Šibenik se svými historickými centry, Národní park Krka se svými krásnými vodopády a Kornatské ostrovy, které jsou ideální pro výlet lodí.

5. Kde se mohu ubytovat v Pirovacu?
Odpověď: V Pirovacu je možné se ubytovat v hotelu, apartmánu, penzionu nebo soukromém pronájmu. Existuje zde mnoho možností ubytování ve všech cenových kategoriích.

6. Jaké jsou nejlepší restaurace v Pirovacu?
Odpověď: Mezi nejlepší restaurace v Pirovacu patří Konoba-Pizzeria Skalinada, Restoran Ribarska Koliba, Konoba Brka a Restoran Lanterna.

7. Jaké jsou nejlepší aktivity pro rodiny s dětmi v Pirovacu?
Odpověď: Pro rodiny s dětmi jsou v Pirovacu k dispozici pláže s pozvolným vstupem do moře, vodní park Mirnovec ve městě Biograd na Moru a možnost výletů lodí na blízké ostrovy.

8. Kde mohu nakoupit v Pirovacu?
Odpověď: V Pirovacu se nachází několik obchodů, supermarketů a místních trhů, kde je možné nakoupit potraviny a další zboží.

9. Jaké jsou nejlepší možnosti dopravy v Pirovacu?
Odpověď: V Pirovacu je nejlepší způsob dopravy pěšky, na kole nebo autem. Místní autobusy jsou také k dispozici pro cestování do okolních měst a letovisek.

10. Jaké jsou nejlepší časy na návštěvu Pirovacu?
Odpověď: Nejlepší časy na návštěvu Pirovacu jsou jaro a podzim, kdy je počasí příjemné a turistický ruch je nižší než v letních měsících.


Počasí Chorvatsko Pirovac


Pirovac je malé přímořské město, které se nachází na pobřeží Jaderského moře v Chorvatsku. Toto malebné letovisko je oblíbeným cílem turistů, kteří sem míří za krásnými plážemi, azurovou vodou a příjemným počasím.

V průběhu letních měsíců je počasí v Pirovacu velmi teplé a slunečné. Teploty se pohybují kolem 30 stupňů Celsiusu a voda dosahuje teploty příjemných 25 stupňů. Tento ideální stav počasí přiláká návštěvníky, kteří sem přijíždějí relaxovat na pláže, zaplavat si a opalovat se.

Jaro a podzim jsou v Pirovacu mírné a příjemné. Teploty se pohybují kolem 20 až 25 stupňů a moře je stále dostatečně teplé na koupání. Tyto období jsou ideální pro procházky po pobřeží, objevování okolních přírodních krás a vychutnávání si místních delikates.

V zimních měsících se počasí v Pirovacu mírně ochladí, ale teploty stále zůstávají relativně mírné ve srovnání s jinými evropskými zeměmi. Teploty se pohybují kolem 10 stupňů a existuje možnost dešťových srážek. Nicméně, i v této době je možné si užít procházky po pláži, relaxovat v kavárnách a ochutnat čerstvé ryby v místních restauracích.

Celkově lze říci, že Pirovac má skvělé počasí po většinu roku, což je jedním z důvodů, proč je toto místo tak populární mezi turisty. Jeho příjemné podnebí, spolu s nádhernými plážemi a skalnatými zátokami, poskytuje ideální podmínky pro dovolenou u moře.

Při plánování návštěvy Pirovacu je vždy dobré sledovat předpověď počasí. Místní meteorologové často poskytují aktualizované informace o teplotách, srážkách a případných bouřích. To vám umožní naplánovat své aktivity a využít každý den vaší dovolené v tomto krásném chorvatském přímořském městě.


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách