Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Belgie De Haan

Počasí Belgie De Haan


Belgické městečko De Haan se nachází na západním pobřeží Belgie, nedaleko od většího přístavu Ostende. Jelikož se nachází u moře, je ovlivněno oceánským podnebím s mírnými zimami a mírnými lety.

V zimě se teploty pohybují kolem 0 °C až 10 °C. Občas se může vyskytnout sníh, ale není to příliš časté. Většinou jsou zimy vlhké a deštivé. Bývá mnohem více mlhy. V létě se teploty pohybují mezi 18 až 25 °C. Teploty se však mohou zvýšit až na 30 °C. V létě je více slunečných dní a méně deštivých dní.

De Haan je v létě populárním letoviskem pro turisty, zejména Belgické občany. Díky příjemnému letnímu počasí, krásné písčité pláži a klidné atmosféře přitahuje De Haan turisty z celé Evropy.

Nicméně, je třeba počítat s možností srážek v průběhu celého roku. Dešťové srážky jsou rovnoměrně rozloženy po celém roce, ačkoli v zimě bývají častější a intenzivnější. Množství srážek může být mírně ovlivněno měsíci, ale v průměru tvoří tato část Belgie nižší roční úhrny srážek v porovnání s vnitrozemím země.

V obecném pohledu lze konstatovat, že De Haan má příjemné a poměrně stabilní klima po celý rok. V létě je zde více turistů, kteří si užívají tepla a krásné pláže, v zimě se pak De Haan stává tichým místem pro odpočinek a relaxaci. Protože se nachází poblíž moře a nabízí krásnou přírodu, De Haan je ideálním místem pro ty, kteří milují přírodu a relaxaci.


Ubytování Belgie De Haan


Belgie je zemí bohatou na překrásná místa a úžasné památky. Jedním z těchto míst je i malebné přímořské město De Haan, které se nachází v provincii Západní Flandry.

De Haan je oblíbeným letoviskem nejen pro Belgičany, ale také pro turisty z celého světa. Jeho hlavní lákadlo spočívá v krásných písečných plážích, malebných uličkách a charmantní atmosféře. Město je známé svou architekturou, která se vyznačuje secesními vilemi a útulnými domky v belgickém stylu.

Pokud se rozhodnete navštívit De Haan, nebudete mít problém s nalezením ubytování. Město nabízí širokou škálu možností, které vyhovují různým preferencím a rozpočtům. Od luxusních hotelů a spa resortů po rodinné penziony a apartmány – vše lze najít v De Haan.

Jedním z nejpopulárnějších typů ubytování v De Haan je pronájem luxusních apartmánů. Tyto apartmány se nacházejí přímo na pláži nebo v blízkosti ní, což vám umožní si užít krásné výhledy na moře. Apartmány jsou obvykle plně vybavené a nabízejí veškeré moderní pohodlí, které si můžete přát. Můžete si užít soukromí a prostornost vlastního apartmánu a zároveň mít snadný přístup ke všem atrakcím ve městě.

Další možností, kterou můžete zvážit, je pobyt v jednom z rodinných penzionů. Tyto penziony se často nacházejí v malebných uličkách a nabízejí útulné a pohodlné pokoje za příznivé ceny. Majitelé penzionů často poskytují výbornou péči a jsou ochotni vám pomoci s jakýmkoli dotazem či žádostí.

Pokud preferujete pobyt v hotelu, i zde bude ve městě De Haan dostatek možností. V hotelích můžete očekávat vysoký standard služeb a pohodlné pokoje. Mnoho hotelů nabízí také wellness centra, kde si můžete dopřát relaxaci.

Kromě samotného ubytování De Haan nabízí také širokou škálu výletů a aktivit. Můžete si užít slunný den na pláži, prozkoumávat malebné uličky s obchůdky a restauracemi, nebo navštívit místní pamětihodnosti, jako je například zámek La Potinière nebo kostel sv. Mauritia.

De Haan je také ideální základnou pro výlety do okolních měst, jako je Oostende nebo Bruggy. Oostende je známé svým přístavním městem a nabízí širokou škálu aktivit, jako je například muzeum výtvarného umění nebo kasino. Bruggy, na druhé straně, je starobylé město s kanály a úzkými uličkami, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Pokud tedy hledáte ideální místo pro dovolenou u moře, De Haan v Belgii je skvělou volbou. S jeho malebnou atmosférou, krásnými plážemi a širokou nabídkou ubytování všech druhů, vám De Haan určitě přinese nezapomenutelný zážitek.


Nejčastější dotazy a odpovědi Belgie De Haan


1. Jaká je poloha De Haanu v Belgii?
De Haan se nachází na pobřeží Severního moře v provincii Západní Flandry poblíž města Ostende.

2. Jak se dostanu do De Haanu?
Nejbližší letiště je Oostende-Bruggy International Airport, odkud je možné pokračovat přes Ostende do De Haanu. Město je také dobře dostupné vlakem a autobusem, s pravidelnými spoji ze všech větších belgických měst.

3. Co je typické pro De Haan?
De Haan je známý svými krásnými plážemi, přírodními rezervacemi a architekturou ve stylovém secesním a anglickém stylu. Město je velmi klidné a je vhodné pro rodinnou dovolenou.

4. Jaké je nejlepší období na návštěvu De Haanu?
Letní měsíce červenec a srpen jsou nejrušnější, s teplejším počasím a možností koupání. Během jara a podzimu je k dispozici klidnější atmosféra s příjemným počasím pro procházky a poznávání okolí.

5. Jaké aktivity lze v De Haanu podniknout?
Kromě koupání na plážích a relaxace je možné si užít cyklistické výlety po okolní přírodě, procházky po pobřeží, golf na místních hřištích nebo návštěvy muzeí a galerií.

6. Kde se dá ubytovat v De Haanu?
Ve městě je široká nabídka hotelů, penzionů a apartmánů, přizpůsobených různým rozpočtům a preferencím. Je také možné najít pronájem soukromých letních domů.

7. Má De Haan restaurace a obchody?
Ano, ve městě je mnoho restaurací nabízejících belgickou a mezinárodní kuchyni. Přímo v centru se nachází také obchody se suvenýry, oblečením a potravinami.

8. Kam se mohu vydat na výlet z De Haanu?
Z De Haanu je možné se vydat na výlet do blízkého historického města Bruggy, které je UNESCO Světovým dědictvím. Další zajímavé místo k návštěvě je přístavní město Ostende.

9. Má De Haan živý noční život?
Noční život v De Haanu je klidný a spíše omezený. Pokud hledáte více zábavy, můžete vyrazit do nedalekého Ostende, kde je větší nabídka barů a klubů.

10. Je nutné v De Haanu používat místní měnu?
V Belgii je oficiální měnou euro. Ve většině obchodů a restaurací je akceptováno použití platebních karet, ale mějte také při sobě hotovost, zejména v menších obchodech nebo trzích.


Letenka Belgie De Haan


De Haan - Skvělý cíl pro dovolenou v Belgii

Belgie je známá svou bohatou historií, krásnou architekturou a bohatou kulturou, a je domovem mnoha malebných a půvabných měst a vesnic, které stojí za návštěvu. Jedním z těchto míst je De Haan, malebná letoviska v belgických pobřežních oblastech. Pokud plánujete svou dovolenou v Belgii, měli byste zvážit návštěvu tohoto úžasného cíle.

De Haan, ležící nedaleko od slavnějšího města Bruggy, se nachází na belgickém pobřeží Severního moře. Toto malebné letovisko je známé svými nádhernými plážemi, úchvatnou přírodou a klidným prostředím. De Haan je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci na pláži, stejně jako pro ty, kteří se zajímají o outdoorové aktivity a přírodní krásy.

Největší atrakcí De Haan je bezpochyby jeho pláž. V rozlehlém písečném území můžete relaxovat, slunit se nebo si dokonce zaplavat v moři. Pláže v De Haan jsou čisté, dobře udržované a nabízejí nádherné výhledy na moře. Díky svému klidnému prostředí a menšímu množství turistů můžete na pláži De Haan zažít opravdový odpočinek a soukromí.

Navíc k pláži De Haan je tu i mnoho aktivit, které si můžete vyzkoušet. Například si můžete zapůjčit kolo a projet se po malebné krajině, nebo si zahrát golf na jednom z mnoha golfových hřišť v okolí. De Haan je také skvělým výchozím bodem pro procházky podél moře nebo pro výlety po okolních vesnicích a městech, jako je Bruggy nebo Ostende.

De Haan se může také pochlubit svou malebnou architekturou. Historické budovy a elegantní vily se v městě nacházejí po celé jeho rozloze. Procházka uličkami De Haan vás přenese zpět v čase a umožní vám obdivovat unikátní architekturu a krásu. Místní kavárny, restaurace a obchody pak nabízejí dokonalé prostředí pro relaxaci a potěšení ze skvělého jídla a nákupů.

Za zmínku stojí i kulturní život v De Haan. Během léta se zde koná mnoho festivalů, koncertů a dalších kulturních akcí, které přitahují návštěvníky z celého světa. Tato událost přidává do města živost a energii a umožňuje návštěvníkům posedět v příjemném prostředí a vychutnat si zábavu.

Pokud plánujete návštěvu Belgie, nezapomeňte zahrnout De Haan do svého itineráře. To malé město nabízí vše, co byste od belgického pobřeží mohli očekávat - krásné pláže, úžasnou přírodu, bohatou architekturu a kulturní život. De Haan je výjimečné místo, které vás nadchne svým půvabem a zanechá vám vzpomínky na dovolenou, kterou budete chtít zažít znovu a znovu.


Dovolená Belgie De Haan


Belgie se řadí mezi ty země, které mají opravdu co nabídnout. Krásné památky, historické města, výborné pivo a gastronomie, krásnou přírodu i pláže. Jednou z plážových destinací je také městečko De Haan. Toto letovisko leží na pobřeží Severního moře a je velmi oblíbenou turistickou destinací, hlavně pro rodiny s dětmi.

Pláže v De Haan jsou opravdu velkolepé a nabízejí širokou škálu aktivit. Samotná pláž je dlouhá přibližně 13 km a přitahuje mnoho návštěvníků, kteří sem přijedou relaxovat, opalovat se nebo si zahrát nějaké beachové hry. K dispozici je i spousta vodních sportů, jako například windsurfing, kitesurfing nebo plachtění.

Pokud máte rádi procházky, můžete se projít po malebné promenádě v centru městečka. Můžete si zde prohlédnout krásné starobylé domy, které jsou typické pro tento region. Kromě turistických procházek si můžete užít i cykloturistiku. V De Haan a jeho okolí jsou totiž k dispozici cyklostezky, které vás provedou krásnou přírodou.

Kromě krásné přírody a mořské atmosféry v De Haan se můžete vydat také do blízkých atrakcí. Mezi nejzajímavější patří Slunce Vavřincova muzea, které vypráví příběh tohoto slavného španělského světce. Kromě toho můžete navštívit také krásný Bruggy, což je historické město, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. To se nachází asi 20 km od De Haan.

A co se týče ubytování, můžete si vybrat z široké nabídky hotelů, apartmánů a kempů. Pokud chcete maximální komfort a pohodlí, doporučujeme si vybrat hotel, v případě že jste nadšenci do kempování, tak si můžete rezervovat místo v některém z kempů v De Haan.

De Haan je skvělým místem pro dovolenou a relaxaci, které nabízí mnoho atrakcí a zábavy. Pokud tedy plánujete dovolenou u Severního moře, určitě se podívejte na nabídku v De Haan. Tato idylická lokalita vám nabídne vše, co potřebujete pro dokonalou dovolenou s rodinou či partou přátel.


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách