Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Barbados Animal Flower Cave

Ubytování Barbados Animal Flower Cave


Barbados Animal Flower Cave je jedním z nejobdivovanějších přírodních útvarů v Karibiku. Tento úžasný přírodní útvar se nachází na severozápadním konci ostrova Barbados a nabízí nádherné panoramatické výhledy na Atlantik.

Animal Flower Cave byla objevena v roce 1912, kdy se rybář ocitl v jeskyni během bouře. Jeskyně je pojmenovaná podle mariňáků, kteří si všimli krásných mořských rostlin, které zbarvily jezírko v jeskyni.

Jeskyně má tři hlavní místnosti, které jsou propojené úzkými chodbami. První místnost je zcela ponořená v temnotě, kde se nachází jezírko s mořskými rostlinami a nádherné skály vysoké až třicet metrů.

Druhá místnost je pojmenovaná Queen’s Chamber a je větší než první místnost. Tato místnost je zcela osvětlená a nabízí návštěvníkům nádherný výhled na Atlantik.

Třetí místnost je největší a nejimpozantnější z celého komplexu. Tato místnost je nejvíce osvětlena, což umožňuje návštěvníkům vidět úžasné skály, které tvoří celou místnost.

V jeskyni Barbados Animal Flower Cave se také nachází malý obchod, kde návštěvníci mohou zakoupit suvenýry a místní speciality. K dispozici je také restaurace, která nabízí tradiční karibskou kuchyni, a také možnost zapůjčení plavek pro koupání v Atlantiku.

Barbados Animal Flower Cave je populárním turistickým cílem na Barbadosu a navštěvovaný lidmi z celého světa. Tato úžasná přírodní krása nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek a dokonalé místo pro odpočinek a relaxaci.

Takže pokud se chystáte na Barbados, určitě neváhejte navštívit Animal Flower Cave a nejděte propadnout jeho nádhernému kouzlu.


Dovolená Barbados Animal Flower Cave


Barbados je karibský ostrov známý svými bílými plážemi, tyrkysovými vodami a slunečným počasím. Turisté z celého světa sem míří za odpočinkem a relaxací. Jednou z nejzajímavějších turistických atrakcí, kterou byste na Barbadosu neměli vynechat, je návštěva Animal Flower Cave, což je jeskyně nacházející se na severozápadním pobřeží ostrova.

Animal Flower Cave je unikátní přírodní jeskyně, která je známá svou krásou, historií a biologickou rozmanitostí. Nachází se na útesu nad Atlantským oceánem a nabízí nádherné výhledy na moře. Jeskyně dostala své jméno podle "zvířecích květin", které rostou na jejích stěnách. Tyto květiny jsou ve skutečnosti mořským živočichem, který je známý pro své pestrobarevné květy. Když jsou tyto květy v plné květu, jeskyně vypadá jako živý paletový obrázek. Je to opravdu ohromující pohled.

Pro turisty je možné vstoupit do jeskyně a prozkoumat její unikátní kamenité útvary a jasné modré bazény. Průvodci vám poskytnou informace o historii a geologii místa. Můžete se také vykoupat v jednom z bazénů, který se naplňuje při přílivu. Je to nezapomenutelný zážitek, sedět ve vodě a pozorovat okolní krajinu.

Animal Flower Cave je jednou z nejtajuplnějších turistických atrakcí na Barbadosu. V minulosti sloužila jako útočiště pro piráty a další dobrodruhy, kteří sem připluli na svých lodích. Dnes je to oblíbené místo nejen pro turisty, ale také pro místní obyvatele. Jeskyně je vlastněna soukromými majiteli a velmi pečlivě udržována a spravována.

Navštěvování Animal Flower Cave je jedním z nejoblíbenějších výletů na Barbadosu. Kromě krásného panoramatického výhledu a fascinujících přírodních útvarů můžete tady také objevit úžasnou biologickou rozmanitost. Při pohledu na korálovou živočichovou oblast v bazénu jeskyně budete moci sledovat pestrobarevné ryby a možná i jiné mořské živočichy, které se ukrývají v jeskyni.

Když budete na Barbadosu, nezapomeňte se zastavit v Animal Flower Cave. Jedná se o skvělou příležitost k objevování přírodní krásy, historie a zároveň si zde můžete odpočinout od slunce a písku na pláži. Nechte se unést atmosférou této tajemné jeskyně a zažijte nezapomenutelný zážitek na vaší dovolené na Barbadosu.


Počasí Barbados Animal Flower Cave


Barbados je karibský ostrov ležící v Atlantském oceánu a je známý svými bílými plážemi, azurovým mořem a tropickým klimatem. Ostrov si však uchovává také několik tajemných klenotů a jedním z nich je Animal Flower Cave - přírodní jeskyně v severní části ostrova.

Tato jeskyně byla objevena v roce 1912 a její název získala podle různých druhů živočichů a mořských květin, které zde můžete najít. Díky extrémně čisté vodě zde žijí korálové útvary a několik druhů ryb. Přístup do jeskyně je možný pouze po schodech, které vedou přímo do jeskyně.

Jeskyně se rozkládá na ploše asi 4000 metrů čtverečních a má výšku 1,5 metru. Její stěny a stropy jsou pokryty nádhernými kristalickými útvary, které se lesknou v každém světle. V jeskyni se také nachází malá laguna, která se dá prozkoumat pomocí malých člunů. Toto místo je tedy skutečným rájem pro milovníky přírody, potápění a různých vodních sportů.

A co se týče počasí, tak Barbados nabízí konstantní teploty po celý rok, které se pohybují mezi 26 až 30 stupni Celsia. Díky tomu si můžete užívat sluníčka a tepla i během zimních měsíců. Na druhou stranu, hlavní turistická sezóna trvá od prosince až do května, kdy je nejmenší pravděpodobnost dešťových srák.

V létě a na podzim se může vyskytnout větší množství dešťových srák, ale díky místnímu tropickému klimatu se jedná pouze o krátkodobé přeháňky, které rychle odezní. Nicméně, jestliže si chcete být jistí, že se setkáte s dokonalým slunečním počasím, tak doporučujeme návštěvu v období od listopadu do dubna.

Celkově je Barbados a jeho Animal Flower Cave skvělým místem pro odpočinek, relaxaci a prozkoumávání přírodních krás. Během návštěvy tohoto místa se můžete odpojit od každodenního shonu a užít si atmosféru, kterou nabízí karibský ostrov.


Nejčastější dotazy a odpovědi Barbados Animal Flower Cave


1. Kde se nachází Animal Flower Cave?

Animal Flower Cave se nachází na severu ostrova Barbados.

2. Jaká je vstupní cena do Animal Flower Cave?

Vstupní cena do Animal Flower Cave je 25 USD za dospělého a 12,50 USD za dítě.

3. Jaká je délka prohlídky jeskyně?

Prohlídka jeskyně trvá přibližně 45 minut a zahrnuje procházku chodbami a přístup k oceánu.

4. Je nutné si zajistit dopravu na Animal Flower Cave?

Ano, dopravu na Animal Flower Cave si musíte zajistit sami. Lze využít taxi služby nebo pronajmout vlastní auto.

5. Jsou v jeskyni k dispozici toalety a občerstvení?

Ano, v jeskyni jsou k dispozici toalety a občerstvení v podobě kavárny.

6. Můžu si s sebou vzít foťák a pořizovat fotky v jeskyni?

Ano, lze si s sebou vzít foťák nebo kameru a pořizovat fotky v jeskyni. Nicméně se nedoporučuje používat blesk, aby nedocházelo k poškození citlivých hornin v jeskyni.

7. Jsou vnější toalety a sprcha na místě?

Ano, na místě jsou vnější toalety a sprcha pro klienty Animal Flower Cave.

8. Musím si přinést vlastní ručník a plavky?

Ano, je doporučeno si přinést vlastní ručník a plavky, abyste si mohli užít koupání v oceánu.

9. Je možné navštívit Animal Flower Cave během deštivého počasí?

Ano, jeskyně je otevřena v průběhu celého roku a může být navštívena během deštivého počasí, nicméně v tomto případě musíte být opatrní na kluzké povrchy a útesy.

10. Můžu si přinést vlastní jídlo a pití na Animal Flower Cave?

Ano, je povoleno si přinést vlastní jídlo a pití na Animal Flower Cave, nicméně v jeskyni samotné není povoleno jíst ani pít.


Letenka Barbados Animal Flower Cave


Barbados Animal Flower Cave – Skrytý poklad Karibiku

Barbados, malebný karibský ostrov, je domovem mnoha překrásných pláží a fascinující přírody. Mezi jedno z nejdůležitějších turistických odlišností Barbadosu se řadí i zajímavá přírodní atrakce známá jako Animal Flower Cave, neboli Jeskyně zvířecích květů.

Animal Flower Cave se nachází na severním pobřeží ostrova. Je to jedinečná a malebná jeskyně, která je obklopena impozantními útesy a nabízí ohromující výhled na oceán.

Co je tak vzácného na této jeskyni? První věc, která vás zaujme, jsou nepochybně její nádherné a mnohoznačné přírodní útvary. Jeskyně je vytesána do vápencových útesů, které v průběhu tisíců let vytvořily neuvěřitelné formace. Kamenné stěny jsou zdobené různými barevnými vrstvami a stalaktity, což vytváří surreální atmosféru.

Další unikátní rys jeskyně je jejích vnitřních bazénů. Ty jsou vyplněny sladkou a zároveň mořskou vodou, která proniká skrze malé praskliny ve vápenci. Co je nejzajímavější, v těchto bazénech rostou vzácné mořské živočichy známé jako "zvířecí květy" (latinsky Palythoa). Jsou to korálové druhy, které mají vnitřek podobající se okvětí květiny. Právě tato květina název celé jeskyně inspirovala.

Animal Flower Cave je také bohatá na historii a místní folklor. Podle domorodých vyprávění prý byla jeskyně místem klidu a meditace pro předky obyvatel Barbadosu. V jeskyni se nacházejí také zbytky staveb, které zde dříve stály a které zobrazují některé ze starších obytných komunit ostrova.

Navštěvování Animal Flower Cave je jedinečný zážitek. Návštěvníci mohou prozkoumat celou jeskyni, vstoupit do výtoku sladkovody a dokonce se vykoupat v mořských bazénech, ve kterých rostou zvířecí květy. Pro dobrodružné jedince je možné pronajmout si také malé čluny, aby mohli prozkoumat bližší okolí a zachytit ještě více z nádhery okolního pobřeží.

Animal Flower Cave je oázou klidu a krásy. Je to místo, které přináší osvěžení a zároveň fascinaci z přírody. Ať už plánujete romantický výlet nebo jednoduše hledáte dávku nezapomenutelného dobrodružství, jeskyně Barbados Animal Flower Cave vás určitě nezklame. Ponořte se do této přírodní podívané, objevte krása Karibiku a připojte se k tisícům návštěvníků, kteří nazývají Animal Flower Cave jedním z nejkrásnějších míst na Barbadosu.


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách