Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Bahrajn Awali Golf Club

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Awali Golf Club


1. Jak se mohu stát členem Bahrajn Awali Golf Clubu?
- Pro získání členství je potřeba vyplnit přihlášku, kterou naleznete na našem webovém sídle. Po vyplnění přihlášky se obraťte na recepci klubu, která vám poskytne další informace ohledně členského příspěvku a podmínek členství.

2. Mohu na golfovém hřišti hrát i jako nečlen?
- Ano, golfové hřiště je otevřené i pro veřejnost. Nečlenové si musí předem rezervovat čas prostřednictvím naší recepce a zaplatit zelený poplatek.

3. Jaká je délka našeho golfového hřiště?
- Bahrajn Awali Golf Club má 18jamkové golfové hřiště, jehož délka je přibližně 6 500 yardů.

4. Jaké jsou cenové relace za půjčení golfového vybavení?
- Ceny za půjčení golfového vybavení závisí na druhu vybavení a délce půjčování. Podrobnější informace ohledně cenového výpisu naleznete na našem webovém sídle nebo se informujte na recepci klubu.

5. Nabízíte golfovou lekci pro začátečníky?
- Ano, pořádáme golfové lekce pro začátečníky. Máme kvalifikované golfové trenéry, kteří vám mohou pomoci zdokonalit golfovou techniku. Pro více informací se obraťte na recepci klubu.

6. Můžu na hřišti hrát s vlastním vozíkem?
- Ano, je povoleno hrát s vlastním golfovým vozíkem. Je však nutné dodržovat golfové pravidla a postupy ohledně používání vozíků.

7. Nabízíte výhodné cenové balíčky pro členy?
- Ano, pro členy klubu máme připraveny speciální cenové balíčky na golfový trénink, pronájem vybavení a jiné služby. Podrobné informace ohledně těchto balíčků naleznete na našem webovém sídle nebo se informujte na recepci klubu.

8. Je nutné mít golf handicap, abych mohl hrát na vašem hřišti?
- Ne, není nutné mít golf handicap pro hraní na našem hřišti. Vítáme golfovou komunitu všech úrovní dovedností.

9. Máte ve svém klubu i restauraci?
- Ano, v rámci našeho golfového klubu máme restauraci, která nabízí širokou škálu jídel a nápojů. Restaurace je otevřená nejen pro členy klubu, ale i pro veřejnost.

10. Nabízíte pořádání golfových turnajů a akcí?
- Ano, pravidelně pořádáme golfové turnaje a akce pro naše členy. Tyto události jsou skvělou příležitostí pro zlepšení golfu a setkání s dalšími golfisty. Podrobnosti o našich nadcházejících turnajích a akcích naleznete na našem webovém sídle nebo se informujte na recepci klubu.


Počasí Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn je země s horkým a suchým klimatem. V Awali Golf Clubu, který se nachází v jižní části země, převládají podobné podmínky. Awali Golf Club se nachází v oblasti, kde jsou letní teploty velmi vysoké a mohou dosáhnout až 50 °C.

V létě je v Awali Golf Clubu velmi horko a suché. Průměrná teplota v období června až srpna se pohybuje kolem 40-45 °C. V případě, že se při hře setmí, teploty obvykle klesají pouze o několik stupňů. Kvůli vysokým teplotám se hraje na hřišti převážně v ranních a odpoledních hodinách. Během letního období se na hřišti mohou vyskytnout i písečné bouře, které kromě zhoršení viditelnosti také zhoršují kvalitu výhledu na hřiště.

Na podzim a na jaře jsou v Awali Golf Clubu celkově ideální podmínky pro hraní golfu. Teploty jsou příjemné, kolem 30 °C, a vlhkost vzduchu není tak vysoká jako v létě. V zimě se Awali Golf Club může pochlubit nejlepšími podmínkami pro hraní golfu. Teploty se pohybují kolem 20-25 °C a vlhkost vzduchu je nízká. V zimním období se hrají turnaje a tradiční golfové akce.

Z hlediska srážek je Bahrajn nejsušší zemí v Perském zálivu, což platí i pro oblast Awali Golf Clubu. Vítr se ve středomoří může dostat až do oblasti země a změnit tak podmínky na hřišti. Awali Golf Club disponuje moderním zavlažovacím systémem, který zabezpečuje kvalitní trávníky a hřiště v celém roce.

Celkově lze tedy říci, že pro hraní golfu v Awali Golf Clubu jsou nejlepší podmínky na podzim a na jaře. Kvůli množství tepla se v horkém létě hraje pouze v určitém časovém období. A naopak v zimě jsou podmínky ideální. Díky modernímu zavlažovacímu systému se během celého roku garantuje kvalita trávníku. Zkrátka a dobře, hraní golfu v Awali Golf Clubu je skvělým zážitkem, který stojí za to zažít!


Dovolená Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn je malý, ale fascinující ostrov v Perském zálivu, který je známý svou bohatou historií, krásnými plážemi, moderní architekturou a vynikajícími golfovými hřišti. Jedním z nejprestižnějších golfových klubů na Bahrajnu je Awali Golf Club, který nabízí dokonalou kombinaci golfu, luxusu a pohody.

Awali Golf Club se nachází v centrální části ostrova Bahrajn a představuje ideální místo pro milovníky golfové hry. Hřiště je otevřené pro veřejnost a nabízí nezapomenutelné golfové zážitky pro hráče všech úrovní. Klub je oblíbený mezi místními rezidenty, expaty i turisty, kteří sem přijíždějí za účelem strávit relaxační den na zelené ploše.

Hřiště Awali Golf Club je navrženo podle nejvyšších standardů a nabízí 18 jamek s proměnlivými obtížemi. Každá jama je navržena s ohledem na přírodní krajinné prvky, což přidává unikátní estetický prvek do celého golfového zážitku. Hráči mohou očekávat kvalitně udržovaná fairwaye, různé strategické překážky, vodní plochy a výzvy pro jejich hru. Zelené jsou pečlivě sečené a nabízejí rychlost a plynulost, kterou bude hráči potřebovat ke splnění jejich golfového potenciálu.

Klubové prostory jsou luxusní a moderní, s veškerými vybaveními, která si hráči mohou přát. K dispozici je prostorný klubový dům s restaurací, bar a terasou, kde si hráči mohou odpočinout po náročné hře a vychutnat si výhled na krásné golfové hřiště. Golfový obchod má široký výběr golfových potřeb a oblečení nejvyšší kvality. Pro ty, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti, je k dispozici i golfová akademie s profesionálními trenéry, kteří nabízejí lekce a tréninky pro hráče všech úrovní.

Awali Golf Club také pořádá různé turnaje a společenské události, které přinášejí do klubu novou energii. Tyto události jsou skvělou příležitostí pro hráče, aby se utkali s ostatními golfisty a získali zkušenosti a povzbuzení. Klub je obklopen roku zelení a přírodní krásou, což z něj dělá klidné a relaxační místo pro strávení volného času.

Pokud plánujete dovolenou na Bahrajnu a jste vášnivým golfistou, zavítejte do Awali Golf Clubu. Toto golfové hřiště vám poskytne nezapomenutelný zážitek a umožní vám strávit čas na jednom z nejkrásnějších míst na ostrově Bahrajn. Připravte si golfové vybavení a připravte se na vzrušující hru na Awali Golf Clubu. Vaše dovolená na Bahrajnu určitě bude obohacena o toto úžasné golfové dobrodružství.


Letenka Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn je země, která se nachází v Perském zálivu. Je to malý ostrovní stát, který byl kdysi znám hlavně pod názvem Dilmun. Dnes je známý díky svému luxusnímu životnímu stylu a překrásným golfovým hřištím. Mezi nejvýznamnější z nich patří Awali Golf Club.

Awali Golf Club se nachází v samém srdci Bahrajnu. Svému názvu vděčí oblasti Awali, kde se nachází. Hřiště se rozkládá na více než 7 000 yardů, což je dostatečně dlouhá vzdálenost pro ty nejnáročnější hráče. Všichni golfisté, kteří navštíví Awali Golf Club, zde najdou tradiční prvky amerického designu.

Awali Golf Club má k dispozici celkem 18 jamek, z nichž každá je dokonale navržena tak, aby se hráči cítili výjimečně. Hrající plocha je pokryta hustým trávníkem, který vytváří krásnou zelenou plochu. Hřiště je obklopeno palmami a dalšími exotickými rostlinami, což vytváří nádhernou kulisu pro golfovou hru.

Pro fanoušky golfu, kteří si chtějí užít luxusní zážitek, je Awali Golf Club správnou volbou. Klub má k dispozici několik možností ubytování, které jsou vhodné pro celou rodinu. Hosté se zde mohou těšit na bazén, spa, tenisové kurty a nejlepší restaurace v celém Bahrajnu.

Awali Golf Club je ideální volbou pro ty, kteří chtějí vyzkoušet jedno z nejlepších golfových hřišť v Perském zálivu. S překrásným prostředím a špičkovým servisem se zde budete cítit jako doma. Z Bahrajnu se do Awali Golf Clubu dostanete snadno a rychle, protože se v okolí nachází mnoho mezinárodních letišť. Stačí si jen zajistit letenku a můžete vyrazit na nezapomenutelnou golfovou dovolenou.


Ubytování Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn Awali Golf Club je jednou z nejvýznamnějších a nejoblíbenějších golfových destinací v Bahrajnu. Nachází se v oblasti Awali, nedaleko od Bahrajnského ropného muzea. Tento luxusní klub nabízí nejen prvotřídní golfové zážitky, ale také kvalitní ubytování pro své členy a hosty.

Ubytování v Bahrajn Awali Golf Clubu je navrženo tak, aby poskytovalo maximální pohodlí a luxus. Klub disponuje moderními a prostornými pokoji a apartmány, které jsou vybaveny veškerým komfortem, který si hosté mohou přát. Každý pokoj je zařízen elegantně a stylově, s prvotřídními materiály a vybavením. Hosté mají k dispozici také moderní koupelny s veškerými potřebnými vybaveními.

Kromě luxusního ubytování mohou hosté v Bahrajn Awali Golf Clubu využívat i dalších mnoha vysoce kvalitních zařízení. Klub má několik restaurací a barů, kde se podávají exkluzivní pokrmy a nápoje. Hosté si mohou pochutnat na široké škále mezinárodních jídel a vín ve vybraných gastronomických zařízeních. Klub také nabízí soukromé a dobře vybavené konferenční místnosti a zasedací místnosti pro firemní setkání a akce.

Samotný golf hřiště Bahrajn Awali Golf Clubu je jedním z nejlepších v regionu Golf Perského zálivu. Hřiště nabízí 18 jamek, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jak profesionálním hráčům, tak i rekreačním golfovým nadšencům. Klub také nabízí golfovou akademii, kde mohou hráči všech úrovní zdokonalit své dovednosti pod vedením zkušených profesionálů.

Pro hosty, kteří se chtějí odreagovat a odpočinout si mimo golfové hřiště, je v okolí Bahrajn Awali Golf Clubu spousta možností. Klub se nachází v překrásné a klidné oblasti, která je ideální pro procházky a relaxaci. V blízkosti jsou také kulturní atrakce, jako je Bahrajnské ropné muzeum, kde si návštěvníci mohou prohlédnout historii ropného průmyslu v Bahrajnu.

Celkově lze tedy říci, že ubytování v Bahrajn Awali Golf Clubu je jedinečný zážitek. Klub nabízí nejen luxusní ubytování, ale také prvotřídní golfový zážitek a širokou škálu dalších vysoce kvalitních zařízení. Bez ohledu na to, zda jste golfový nadšenec nebo jen hledáte luxusní dovolenou v Bahrajnu, Bahrajn Awali Golf Club je ideálním místem k pobytu.


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách