Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Bahamy Green Turtle Cay

Letenka Bahamy Green Turtle Cay


Bahamy jsou skvělým cílem pro ty, kteří se chtějí vydat na dovolenou na nádherné karibské ostrovy. Jedním z nejzajímavějších míst na Bahamách je ostrov Green Turtle Cay, který si získal srdce mnoha turistů díky svému nádhernému přírodnímu prostředí a bohatému kulturnímu dědictví.

Přestože Green Turtle Cay není největším ostrovem na Bahamách, nabízí návštěvníkům mnoho aktivit a zážitků. Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak se na tento ostrov dostat, je letecky. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí letenky do Green Turtle Cay z různých okolních ostrovů. Stačí si zvolit vhodné datum a čas letu a můžete vyrazit na tuto malebnou destinaci.

Když se ocitnete na ostrově Green Turtle Cay, budete ohromeni jeho krásou. Bílé písečné pláže, azurově modré moře a palmové stromy vytvářejí dokonalou kulisu pro relaxaci a odpočinek. Ostrov je také obklopen koralovými útesy, což poskytuje příležitost k nezapomenutelnému potápění nebo šnorchlování. V hlubinách moře můžete objevit úžasné podvodní scenérie, kde žijí různé druhy korálů a barevných tropických ryb.

Green Turtle Cay je také bohatý na historii a kulturu. Malé městečko New Plymouth je hlavním sídlem ostrova a nabízí autentický bahamský zážitek. Malebné koloniální budovy, úzké uličky, tradiční obchody a stylové restaurace přenáší návštěvníky zpět v čase. Můžete se procházet po památkách, jako je historický cmentář, plymouthská pláž nebo Albert Lowe Museum, které představují bohatou historii a kulturu ostrova.

Pokud máte rádi mořskou stravu, můžete ochutnat čerstvé mořské plody a bahamské speciality v jedné z mnoha restaurací na ostrově. Místní kuchyně nabízí lahodné pokrmy jako je konch, nakládaný humr nebo rybí kotlety. Určitě si nenechte ujít tradiční bahamský pokrm nazývaný "conch salad", který je připravován z čerstvých plodů moře.

Dalšími oblíbenými aktivitami jsou rybaření, vodní sporty a jízda na kole nebo golf. Green Turtle Cay nabízí nekonečné možnosti pro dovolenou, která si zamilujete.

Při plánování svého výletu na Bahamy se určitě zaměřte na Green Turtle Cay. Letenka do tohoto ráje je prvotřídním způsobem, jak se dostat na tento nádherný ostrov a zažít nezapomenutelnou dovolenou. Pohled na bílé pláže, průzračné moře a historické památky vám poskytne okamžiky klidu a štěstí, které vás budou provázet na celý život.


Ubytování Bahamy Green Turtle Cay


Green Turtle Cay je malý ostrov nacházející se na Bahamách. Pokud plánujete navštívit tyto krásné ostrovy, ubytování na Green Turtle Cay je skvělou volbou.

Na ostrově se nachází několik hotelů a rezortů, které nabízejí pohodlné a luxusní ubytování. Tyto ubytovací zařízení jsou v souladu s okolním tropickým prostředím a nabízejí krásné výhledy na oceán nebo záliv.

Nejpopulárnějším místem pro ubytování na Green Turtle Cay je Green Turtle Club Resort & Marina. Tento resort se nachází na severním konci ostrova a nabízí elegantní pokoje s výhledem na záliv. Resort také má vlastní pláž, bazén a lázeňské zařízení. K dispozici jsou také vodní sporty a přístav pro lodě, pokud si přejete pronajmout člun a objevovat okolní ostrovy.

Další možností je ubytování v historickém New Plymouth Inn. Tento malebný hotel se nachází v centru vesnice New Plymouth, která je kulturním centrem ostrova. New Plymouth Inn nabízí pokoje s původním nábytkem a historickým šarmem. Z hotelu je snadný přístup ke všem místním atrakcím, jako jsou muzea, galerie a trh s rybami.

Pro ty, kteří hledají více soukromí a nezávislost, jsou k dispozici také pronájmy plážových domů a vil. Tyto domy se nachází přímo na pláži a nabízejí úžasný výhled na oceán. K dispozici jsou různé velikosti a styly domů, takže si můžete vybrat ten nejlepší pro své potřeby.

Green Turtle Cay je také ideální destinací pro potápění a šnorchlování. Okolní korálové útesy jsou domovem bohatého podmořského života a snadno přístupné z mnoha míst na ostrově. Některá ubytování dokonce nabízejí zákaznické výlety na potápění nebo šnorchlování, které vás provedou nejlepšími místy.

Pokud milujete přírodu a klid, ubytování na Green Turtle Cay je pro vás to pravé. Ostrov je vzdálen od ruchu turistických center a nabízí klidné a idylické prostředí. Zde si můžete užít čisté pláže, sluneční západy a tichou atmosféru.

Ubytování na Green Turtle Cay je skvělou volbou pro ty, kteří hledají tropický ráj s pohodlným a luxusním ubytováním. Ať už si vyberete hotel, pronájem domu nebo vilu, zažijete zde nezapomenutelnou dovolenou na Bahamách.


Počasí Bahamy Green Turtle Cay


Bahamy jsou známé svými nádhernými plážemi, azurově modrou vodou a slunečným počasím po většinu roku. A pokud hledáte ideální místo pro dovolenou, Green Turtle Cay je tou správnou volbou.

Green Turtle Cay je malý ostrov, který se nachází na severu Baham a je součástí ostrova Abaco. Tento malebný ostrov o rozloze pouhých 3,5 mil² je domovem pouhých 500 obyvatel, což mu přidává na své autentičnosti a klidu. Je zde pouze jedno hlavní město, New Plymouth, které nabízí návštěvníkům pestrou paletu tradičních koloniálních budov a úzkých uliček.

Co se týče počasí, Bahamy jako celek se pyšní teplým subtropickým klimatem s mírnými zimami a horkými léty. Green Turtle Cay není výjimkou. V létě zde teploty dosahují příjemných hodnot kolem 30 °C, s vlahým mořem, které láká k příjemnému koupání. V zimě se teploty pohybují kolem 20-25 °C, což je také stále ideální počasí pro dovolenou na pláži a prozkoumávání ostrova.

Deště na Bahamách jsou vzácné, ale občas se může objevit průtrž mračen. Nejčastěji se vyskytují během července a srpna, kdy je vlhkost vzduchu vyšší. Nicméně, i během deštivých období je stále dostatek slunečního svitu, který vás pobytu nádherně osvětlí.

Green Turtle Cay nabízí také spoustu aktivit a atrakcí pro všechny věkové kategorie. Oblast je ideální pro potápění a šnorchlování, díky svým korálovým útesům a pestrobarevným tropickým rybám. Fandové vodních sportů se mohou věnovat surfingu, kajakování nebo windsurfingu. Nechybí zde ani možnost rybaření, delfíních výletů nebo plavby na loďkách s proskleným dnem, aby bylo možné pozorovat podmořský svět.

Pro ty, kteří chtějí poznat místní kulturu a historii, Green Turtle Cay nabízí několik muzeí, která vás zavedou do minulosti. Můžete navštívit Albert Lowe Museum, kde se dozvíte o historii ostrova, nebo Wyannie Malone Historical Museum, které se zabývá rodinou Wyannie Malone a osidlováním ostrova v 18. století.

Zkrátka, Green Turtle Cay je opravdu rájem pro ty, kteří hledají idylické místo s krásným počasím a spoustou možností pro zábavu a relaxaci. Přijeďte a užijte si slunce, písek a vynikající atmosféru, kterou Bahamy a Green Turtle Cay nabízejí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Green Turtle Cay


Níže najdete seznam nejčastějších dotazů týkajících se Green Turtle Cay na Bahamách spolu s odpověďmi:

1. Jak se dostat na Green Turtle Cay?
Na Green Turtle Cay se nejlépe dostanete letecky z mezinárodního letiště v Nassau. Existuje také trajektová služba, která spojuje Green Turtle Cay s jinými ostrovy v Bahamách.

2. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Green Turtle Cay?
Nejlepší doba pro návštěvu Green Turtle Cay je od prosince do dubna, kdy je nejmenší pravděpodobnost dešťových srážek a teploty jsou příjemné. Léto je také populární, ale může být dost horké a vlhké.

3. Kde se na Green Turtle Cay ubytovat?
Green Turtle Cay nabízí různé možnosti ubytování, včetně hotelů, penzionů a pronájmů dovolených domů. Nejznámějším hotelem na ostrově je Green Turtle Club Resort and Marina.

4. Jaké jsou nejoblíbenější aktivity na Green Turtle Cay?
Nejoblíbenější aktivity na Green Turtle Cay zahrnují potápění, šnorchlování, rybaření, procházky po pláži, návštěvu historických míst a ochutnávání místní kuchyně.

5. Které pláže byste doporučili na Green Turtle Cay?
Na Green Turtle Cay jsou některé z nejkrásnějších pláží v Bahamách. Oblíbené pláže zahrnují Coco Bay Beach, Gilliam Bay Beach a Bluff House Beach.

6. Existují restaurace na Green Turtle Cay?
Ano, Green Turtle Cay má několik restaurací, které nabízejí místní speciality, mořské plody a mezinárodní kuchyni. Některé z oblíbených restaurací zahrnují Green Turtle Club Restaurant, Pineapples Bar & Grill a Sundowners.

7. Jaký je průměrný rozpočet na pobyt na Green Turtle Cay?
Průměrný rozpočet na pobyt na Green Turtle Cay závisí na tom, jak luxusní ubytování a aktivity si vyberete. Celkově lze očekávat, že průměrné náklady na ubytování, jídlo a aktivity budou kolem 200 až 300 USD za den.

Toto jsou pouze některé z nejčastějších dotazů a odpovědí týkajících se Green Turtle Cay na Bahamách. Pokud máte další specifické dotazy, doporučuji se obrátit na místní cestovní agenturu nebo turistické informační centrum na ostrově.


Dovolená Bahamy Green Turtle Cay


Bahamy jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů pro dovolenou. Mezi mnoha ostrovy, které tvoří souostroví Bahamy, se nachází malebný ostrov Green Turtle Cay. Tento ostrov je známý svou krásnou přírodou, úchvatnými plážemi a přátelskou atmosférou.

Green Turtle Cay je jedním z menších ostrovů souostroví Bahamy. Nachází se na severovýchodě Velkých Baham v Atlantském oceánu. S rozlohou přibližně 8 km² je to skutečně malý ráj na zemi. Ostrov je přístupný lodí nebo vrtulníkem z okolních ostrovů nebo z hlavního města Baham Nassau.

Přestože Green Turtle Cay není tak populární jako jiné ostrovy Baham, nabízí návštěvníkům jedinečnou atmosféru a možnost zažít autentickou bahamskou kulturu. Hlavní město ostrova je New Plymouth, které je známé svými malebnými uličkami plnými barevných karibských domů a místními restauracemi a obchody.

Jednou z největších atrakcí této oblasti jsou samozřejmě pláže. Green Turtle Cay nabízí návštěvníkům několik úchvatných pláží s jemným bílým pískem a tyrkysově modrou vodou. Pláže jsou nejenom ideální pro opalování a relaxaci, ale také pro různé vodní aktivity, jako je potápění, šnorchlování, rybaření nebo plavání s delfíny.

Další věcí, kterou Green Turtle Cay nabízí, je možnost objevovat úchvatnou přírodu ostrova. Vnitrozemí je pokryto bujnými tropickými lesy a mangrovovými porosty. Je zde také velká příležitost pozorovat množství volně žijících zvířat, jako jsou například mořské želvy, ryby nebo guanovce Bahamské.

Ostrov je také znám svými historickými památkami. Na Green Turtle Cay se nachází několik historických muzeí a koloniálních domů, které ukazují historii ostrova a jeho vliv na místní kulturu. Mezi nejznámější památky patří Albert Lowe Museum a Amy Roberts Primary School Museum.

Zážitkem, který byste neměli vynechat, je také ochutnávka místní kuchyně. na Green Turtle Cay jsou restaurace, kde můžete ochutnat ty nejlepší bahamské speciality, jako jsou najít conch salát, králík maso nebo grilované ryby s tropickým ovocem.

Green Turtle Cay je opravdu malý ráj na zemi a ideální destinací pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou v krásném karibském prostředí. S úchvatnými plážemi, příjemnou atmosférou a bohatou kulturní historií se stává populárním místem mezi návštěvníky, kteří hledají autentickou bahamskou zkušenost. Pokud se rozhodnete navštívit Bahamy, nezapomeňte si zahrnout Green Turtle Cay na svůj seznam míst k návštěvě.


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách