Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Bahamy Black Point

Dovolená Bahamy Black Point


Bahamy jsou tropickým rájem s bílými plážemi, azurovým mořem a slunečným počasím. Jednou z nejkrásnějších lokalit na Bahamách je ostrov Black Point. Tento malý ostrov leží v západní části Souostroví Exuma a nabízí návštěvníkům jedinečné zážitky spojené s relaxací a objevováním nádherné přírody.

Na Black Pointu se nachází útulné rybářské městečko se stejným názvem, které se stalo oblíbeným cílem turistů. Místní obyvatelé jsou přátelští a přívětiví, a rádi přijímají turisty do své komunity. V městečku najdete typické karibské domy v pastelových barvách a rybářské čluny kotvící v přístavu. Je to ideální místo pro ty, kteří chtějí poznat místní kulturu a tradiční způsob života na Bahamách.

Pláže na Black Pointu jsou prostě úchvatné. Palmové stromy lemují bílý písek, který se sype mezi prsty. Teplé, průzračné moře zve ke koupání, šnorchlování a potápění. Pod hladinou se skrývá nádherný korálový útes, který je domovem pro mnoho druhů ryb a mořských živočichů. Možností pro vodní aktivity je tu nepřeberné množství, budete si moci vyzkoušet například jízdu na vodních skútrech, windsurfing, rybaření či vyrážku na katamaránu.

Pokud rádi objevujete nedotčenou přírodu, pak vám bude vyhovovat i okolí Black Pointu. Ostrov je obklopený dalšími menšími nedalekými ostrovy, které si můžete prozkoumat. Mezi těmito ostrůvky nalezneme například Allan's Cay, kde můžete pozorovat iguány v přírodním prostředí, nebo Little Farmers Cay, kde se nachází přístaviště s místními obchůdky a restauracemi.

Kulturní zážitek si můžete dopřát při návštěvě místních restaurací a barů. Vychutnejte si tradiční bahamské speciality, jako jsou čerstvě připravené mořské plody, tropické ovoce a nápoje, a nezapomeňte ochutnat místní rum - zdejší specialitu.

Dovolená na ostrově Black Point je nezapomenutelnou zkušeností pro každého, kdo touží po klidu a pohodě na pláži i dobrodružství ve vodě. Bahamy lákají turisty ze všech koutů světa a Black Point je jedním z míst, kam se turisté rádi vrací.

Pokud se rozhodnete navštívit Bahamy a ostrov Black Point, připravte se na kouzlo tohoto tropického ráje. Vychutnejte si báječné pláže, křišťálově čisté moře a přátelskou atmosféru místních obyvatel. Dovolená na Bahamách je snem mnoha lidí - splňte si ho i vy na malebném ostrově Black Point.


Ubytování Bahamy Black Point


Bahamy jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v Karibiku a nabízejí nádherné pláže, tyrkysové moře a tropickou přírodu. Jedním z méně známých ostrovů v této oblasti je Black Point, který láká turisty svou klidnou atmosférou, půvabnou kulturou a úchvatnými výhledy.

Black Point je malý ostrov, nacházející se na Exumách, malých ostrovech patřících k Bahamám. S rozlohou pouze 3,77 kilometrů čtverečních, je to opravdu malý kousek země, ale nabízí velký potenciál pro odpočinek a relaxaci.

Jedním z hlavních lákadel ostrova je jeho překrásná pláž. Pláž Black Point je proslulá svým bílým pískem a tyrkysovou vodou. Je to dokonalé místo pro opalování, plavání a šnorchlování. Díky mělkému přílivu a chráněnému zálivu je pláž vhodná i pro rodiny s dětmi.

Pro ty, kteří chtějí objevovat více, nabízí Black Point mnoho aktivity a atrakcí. Můžete si vypůjčit kajak a podniknout výlet kolem okolních ostrůvků, jako je Great Guana Cay a Staniel Cay. Další možností je navštívit slavný Modrý dír (Blue Hole), který je skvělým místem pro potápění a zkoumání podmořského života.

Pokud jde o ubytování, Black Point nabízí několik možností. Nejpopulárnější je pronájem soukromých domů nebo apartmánů, které se nacházejí těsně u pláže. Tyto ubytovací možnosti poskytují hostům veškerý komfort a soukromí v pravém karibském stylu. Další možností je pobyt v místních penzionech, které nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování.

Místní lidé jsou vítající a přátelští, a rádi vám poradí s jakýmikoli dotazy nebo podělí se s vámi o své tipy na nejlepší pláže, restaurace a aktivity na ostrově. Black Point je známý svou důvěrou v tradice a kulturu a hosté se mohou těšit na různé festivaly a události, které se konají během roku.

Black Point je skvělým místem pro ty, kteří hledají klidné a autentické ubytování na Bahamách. Tento malý ostrov nabízí krásné pláže, přírodu a bohatou kulturu. Bez ohledu na to, zda se chtějí hosté jen odpočívat u pláže, nebo objevovat okolní ostrovy, Black Point je perfektním místem pro dovolenou snů v Karibiku.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Black Point


Nejběžnější dotazy a odpovědi týkající se Black Point na Bahamách mohou zahrnovat:

1. Jak se dostat do Black Pointu na Bahamách?
- Nejběžnější způsob, jak se dostat do Black Pointu, je letecky z hlavního mezinárodního letiště v Nassau. Existuje také trajektové spojení z Nassau do Black Pointu.

2. Kde se nachází Black Point na Bahamách?
- Black Point je osada na ostrově Great Guana Cay, ve skupině Exuma Cays na Bahamách. Nachází se asi 55 km jihovýchodně od hlavního města Nassau.

3. Jaké jsou nejlepší aktivity a atrakce v Black Pointu?
- Mezi nejpopulárnější aktivity v Black Pointu patří poskakování mezi růžovými plážemi, potápění a šnorchlování v křišťálově čistém moři, návštěva pláže Ocean Beach nebo průzkum národního parku Exuma Cays Land and Sea Park.

4. Kde se dá v Black Pointu ubytovat?
- Black Point nabízí různé možnosti ubytování, včetně hotelů, apartmánů a pronájmu domů. Mezi oblíbené ubytovací možnosti v Black Pointu patří Black Point Lodge nebo Ocean Pearl Bonefishing Resort.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace a kavárny v Black Pointu?
- V Black Pointu najdete několik restaurací a kaváren, které nabízejí místní speciality, mořské plody a občerstvení. Některé oblíbené možnosti zahrnují restauraci Lorraine's Café, Scorpio’s Restaurant & Bar a Shankara's Conch Stand.

6. Jaké jsou průměrné ceny v Black Pointu?
- Ceny v Black Pointu se mohou lišit v závislosti na sezóně a typu ubytování. Obecně platí, že ceny za jídlo, ubytování a aktivity jsou vyšší než v jiných částech Baham. Je však možné najít i cenově dostupné možnosti.

7. Jaké jsou nejlepší pláže v Black Pointu?
- Black Point a okolní ostrovy jsou známé svými úchvatnými plážemi. Mezi nejlepší pláže v Black Pointu patří Ocean Beach, Tropic of Cancer Beach a Fowl Cay Beach.

8. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Black Pointu?
- Nejlepší doba na návštěvu Black Pointu je obvykle v období mezi prosincem a dubnem, kdy je počasí teplejší a suché. V tomto období je také nižší riziko hurikánů.

9. Jaká jsou dopravní spojení mezi Black Pointem a dalšími ostrovy na Bahamách?
- Dopravní spojení mezi Black Pointem a ostatními ostrovy v Exuma Cays je obvykle zajištěno trajektem nebo soukromými loděmi. Existuje také letiště v blízkém městě Staniel Cay, odkud lze snadno cestovat do Black Pointu.

Doufám, že tyto odpovědi odpovídají vašim potřebám. Pokud máte další dotazy, rád vám pomohu.


Letenka Bahamy Black Point


Bahamy jsou jedním z nejoblíbenějších cestovních cílů mezi turisty po celém světě. Tato karibská ostrovní destinace nabízí úchvatné pláže, průzračné teplé moře a úžasné přírodní krásy. Jedním z nejmenších a zároveň nezapomenutelných ostrovů na Bahamách je Black Point.

Při plánování cesty na Bahamy, byste neměli zapomenout zahrnout do svého itineráře návštěvu tohoto malého ostrova. Sídlící v Exumském souostroví, Black Point nabízí návštěvníkům skvělou atmosféru, fascinující historii a neuvěřitelně krásné pláže.

Výlet na Black Point začíná s přepravou na letiště na Grand Bahama Island nebo na New Providence Island, dvou největších ostrovech v Bahamském souostroví. Zde si můžete rezervovat letenky na malé charterové letadlo, které vás dopraví až na malé letiště na Black Point. To je ideální způsob, jak se dostat na tento malý ostrov, protože nabízí jedinečnou pohled na krásnou krajinu a turistický zážitek už od vašeho příletu.

Po příletu na Black Point si okamžitě všimnete kouzla tohoto místa. Malé rodinné domy a barevné chatky se táhnou podél pláže, čekajíc na turisty, kteří hledají klid a relaxaci. Jedna z hlavních atrakcí ostrova je přístav, kde kotví barevné rybářské lodě, plachetnice a jachty. Okouzlující restaurace a bary, které se nacházejí v blízkosti přístavu, nabízejí čerstvé mořské plody a tradiční bahamskou kuchyni.

Jedním z nejvýznamnějších zážitků na Black Point je přátelská atmosféra, kterou zdejší obyvatelé vytvářejí. Budete se cítit jako doma při setkání s místními lidmi, kteří vás přivítají s úsměvem a radostí. Můžete se také vydat na rybaření s místními rybáři a zažít pravou bahamskou atmosféru.

Dalším zvláštním místem na Black Point, které si zaslouží navštívit, je pláž Ocean Hole. Jde o přírodní lagunu s průzračnou vodou, která je domovem pro obyvatele místního moře. Můžete se vykoupat v této křišťálově čisté vodě nebo se dokonce ponořit pod hladinu a objevit úžasný podmořský svět Baham.

Pokud hledáte dobrodružství a přírodu, nezapomeňte navštívit chatrné staré stezky v okolí Black Point. Ty vás zavedou přes tropické pralesy, miniaturní písečné duny a úžasné výhledy na okolní ostrovy.

Ať již plánujete romantickou dovolenou nebo výlet se svou rodinou, letenka na Bahamy Black Point je rozhodně tou správnou volbou. Toto malé a kouzelné místo nabízí návštěvníkům pocit klidu a odpočinku, zatímco okolní rozlehlé pláže a přírodní krásy poskytují nezapomenutelné zážitky.


Počasí Bahamy Black Point


Bahamy jsou ostrovy, které se nacházejí v Atlantském oceánu, jihovýchodně od Floridy. Jedním z nejznámějších ostrovů tohoto karibského ráje je Black Point. Toto překrásné místo je oblíbené turisty z celého světa díky svému exotickému prostředí, bílým písečným plážím, tyrkysovému moři a přátelským obyvatelům.

Když mluvíme o počasí na Bahamách, není možné si nevzpomenout na jejich teplé a slunečné klima. Průměrná teplota se zde pohybuje okolo 25-30 °C po celý rok. Nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy teploty mohou dosahovat až 32 °C. Zimní měsíce (prosinec a leden) jsou mírně chladnější, ale stále příjemné, s teplotami kolem 20-25 °C.

Bahamy mají také relativně vysokou vlhkost vzduchu, zejména během letních měsíců, což je dáno jejich polohou poblíž oceánu. Vlhkost se pohybuje kolem 70-80 %, což může způsobit pocit, že je tepleji, než skutečně je. Návštěvníci by si proto měli vzít s sebou lehké a vzdušné oblečení, aby se cítili co nejpohodlněji.

Co se týče srážek, Bahamy mají poměrně konzistentní počasí po celý rok. Nejvíce srážek lze očekávat během období od července do září, které je zároveň obdobím hurikánů. Je důležité sledovat předpověď počasí a varování pro případ hrozících bouří.

Pláže na Black Pointu jsou skutečným magnetem pro turisty. Bílý písek a tyrkysová voda vytvářejí nádhernou kulisu pro odpočinek a relaxaci. Teplá sluneční záře a příjemné mořské vlny lákají k plavání, potápění a dalším vodním aktivitám.

Black Point má také bohatou mořskou faunu a flóru, což je velké lákadlo pro milovníky přírody. Můžete se těšit na pozorování různých druhů ryb, korálů a mořských želv, které obývají tyto vody. Nezapomeňte si tedy s sebou vzít potápěčské vybavení, abyste si mohli plně užít tuto úžasnou podmořskou krásu.

Navštěva Black Pointu na Bahamách je nezapomenutelným zážitkem. Teplé a slunečné počasí, nádherné pláže a fascinující podvodní svět nabízejí dokonalou dovolenou pro každého, kdo hledá přírodní krásy a odpočinek na jednom z nejkrásnějších míst na světě.


Garantovaná nejnižší cena

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do celého světa na jednom místě.

Pátrat po letenkách